Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
u onoj turi je bilo verovatno preko 100gr. trima sa 4 razlicite zrele biljke a u ovoj ~70gr. cveta od biljke koja nije dozrela do kraja, smek je odlican al rad je slabiji, garant manje thc-a a da li ima vise cbd-a to ne mogu znati. sledeca tura ce biti od cvetova zrele biljke i to na litru bar 100gr. pa cu da vidim i tu kombinaciju :)
P314003.JPG
cak se i vizuelno razlikuje od prve ture, manje sjajna, vise nekako naborana, ne steze se brzo kao ona...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
da, moguce. videcu koliko cu sa ovog sastrugati pa cu razmislim, ne zurim nigde tako da nije panika, mozda pomesam i sa onim sto je ostalo od pre, mozda sa narednom, nece se baci ;)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Najbolja riblja corba je od vise vrsta ribe,odgovarajucih naravno. Ist tako sa rakijom,recimo jabukovaca ili kruskovaca..... sto vise sorti jabuka u jednoj kaci=vrhunska rakija. Posebno ako se izmiksa adekvatna kombinacija kisjelih i slatkih sorti vocke,jedne daju kisjelost koja je neophodna,sto zbog fermentacije,sto zbog arome.... o seceru kao molekulu alkohola necu ni trositi rijeci,njegova uloga je ocigledna. Zasto ovo trabunjam.... vjerovatno se slicne stvari desavaju i sa vutrom,sto vise i razlicitije ( da li postoji ova rijec :D ) onda i bolje. Posto tebi vutre ne manjka,ja bih da sam na tvom mjestu iskombinovao nekoliko sorti,zrelih cvjetova naravno,pa sve u ulje..... Ne mos se za ebes ;)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Znam ja da si ti pametan coek :ajnstajn: moja hedovaca je skroz pokafenila,danas sam malo iscijedio da vidim. Kad bude zgotovljena slikacu i nakaciti ovdje uz drink report naravski:D
 
22.10.2014
37
37
18
Zanima me ovo sto si uradio to je ubiti kanabisovo ulje tj ulje od hašiša. i koja je onda razlika izmedju hashisha i ulja kad se dobijaju na isti nacin. ovo sto si ti napravio da si skuhao ispao bi hashis jel tako ? ako me razumijete..znaci napravit hashis mozemo tako da umacemo hedove u alkohol nakoh kj alkohol primi thc bacimo granje profiltriramo i skuhamo ui hash je gotov...a ulje se na isti nacin radi kako si ti opisao..i onda dolazim do saznanja da ubiti hashis je isto sto i ulje od hashisa samo hash je u malo tvrdjem obliku.tj ovo sto si ti dobio jel to shit?...nemogu nikako dokuciti sta je sta a jako me zanima.znam da hash se moze raditi na jako puno nacina
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
svasta si nesto napisao i ne kontam sta zapravo hoces. ima vise nacina za izradu hasisa i ima vise vrsta hasisa, koliko ja znam hasis se ne kuva a o pripremi ulja imas par tema na forumu.
svratih ovamo samo da javim stanje hedovache, bas promuckao, uskoro ce da se cedi i izgleda odlicno ;)

P3180005.JPG
 
30.10.2013
60
51
18
Eo da se javim. i ja sam napravio ovaj "hash oil". Postupak isti. Trim od 4 biljke, donji cvjetici, grane, fan listovi i 3 litre 99% alkohola. Nakon 5 dana na kaminu je bilo gotovo. Odlicno radi, jedna biljka je bila superautosativa pa nije bas spavanje nakon pusenja. Nego ovako imam usputno pitanje. Procitao sam ranije u ovoj tebi, pisalo je da ako ovaj hash konzumiramo oralno da ga necemo osjetit jer nema termicke obrade prilikom dobijanja hasha. E sad, ima li netko informaciju kod koje se temperature i zasto kanabinoidi pretvaraju iz "nepucajucih" u "pucajuce" kod konzumiranja oralno? Nadam se da sam razumljiv :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
da se i ja javim ovdje,gotov i moj hash...nije loš,mada mislim da sam previše alkohola sipao u odnosu na količinu trima,pa je bilo previše razvodnjeno.mislim da bi bilo bolje da sam manje alkohola sipao,bilo bi gušće,konzistentnije.za prvi puta sam zadovoljan,al ću idući puta malo drukčije raditi.nemam fotić,pa samim time ni slika,ako se u međuvremenu dokopam fotića,uslikam ovo što je ostalo pa stavim.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mada mislim da sam previše alkohola sipao u odnosu na količinu trima,pa je bilo previše razvodnjeno
ista stvar se meni desila u drugoj turi, bar tako sticem utisak u odnosu na prvu turu, al nadam se da cu uloviti optimalnu meru, zeznuo sam se sto prvi put nisam izmerio trim od kog sam radio, al zaista onda ispalo odlicno i sva sreca jos imam :)