Orange bud, Blueberry, Mazar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
molio bih pomoc,neznam sta se desava imam neke slikice za postat tu,al jednostavno mi nezeli kopirat link... nezeli ni preko imageshacka,ni preko postimage... sta da napravim?
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
ovako browser nijedan nije problem,problem je forum,nezeli zalijepit link nikako,da ga j nikako... jednostavno ne interesira ga paste i gotovo...
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
:maryjane: evo ovako,vise neznam sta da radim s tim slikama pa sad neznam dal je to oke.. uglavnom:
MAZAR BR.1 :

ljepo raste bez ikakvih problema velik otprilike 40 cm..

MAZAR BR.2
ista velicina i sve... al ima malo vise sunca

sada najomiljeniji strain
ORANGE BUD nazalost samo jedan ostao spletom okolnosti i moje nepaznje


i poslije topinga,cropanja,lst-a izgleda ovako

i sad ogromne biljoze od 1,5m do 1,8..







i zadnji put na tim velikim top,lst,crop..







evo nkj smo smislili sa slikama... uzivajte :)
oprostite na okrenutim slikama nisam ih mogao izravnat,neznam zasto nisam neki kompjuteras... vjerojatno kak sam slikao s mobom tak je i ostalo a na kompu su mi normalno okrenute :/
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
A koja je fora sa tim Cropanjem?Ovo je prvi dnevnik da vidim da neko to radi,inace radi ekipa toping,lst i neki fim......aj pa da vidim sta ce se dogadjat nakon cropinga :)
Sretno ;)
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
pa s cropanjem oslobodis manje grane da dođu do sunca, slicno ko lst samo bez vezica.. tu di je pregib grana ti se napravi zadebljanje , zadrveni se... sljedeci put slikam poblize mjesto cropa...
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
E daj samo drugi put se snađi pa izrotiiraj fotke prije, covjek bi si mogo ozljedit vrat dok ovako gleda,al biljke su ti super :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: super kush

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Super biljke, i ovaj masovni cropping mi je kul i zanima me dalje kak ce se razvijat. ;)

@overdose: kak skoro svi supercropaju? ja ne vidim bas da se tak cesto ovdje to prakticira, pogotovo supercropping. vecina ekipe dobije infarkt kad slucajno prelome biljku prilikom lst-a :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Moji dnevnici su uvijek puni supercropa samo sto ja ne slikam odma nakon supercropa al ak ti se da idi citaj,ima ih jos dosta koji to rade gledaj malo.Da ne spamamo dnevnik necemo vise o tom.
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
haha ako se netko ozljedio zbilja mi je zao... :D
budem stavil slike sad dok se malo razviju slabu sunca u p... kroz ovaj tjedan bi morale na nivo,jos mi je jedan frend posudio nekakvi kristalon za korijen,tak bar on kaze nemam pojma sta je to.,. kaze da su njemu buknule sam tak.. pa da vidimo... :) inace samo do sad kakica-- :D :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
:D :D ajde bas mie drago sta si nan predstavia biljke.. iĐe to .. izgledaju puno bolje nego proslogodisnje, ako smin reć :D :p hajd sretnoo da izguras do kraja.. ;))))
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
S kojeg planeta ti stižeš? Evo ti recept; stavi kilu pužomora, kilu otrova za štakore u litru vode, nek se dobro otopi i poli se s tim po glavi, pa će ti bolje rasti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Lijepe biljke! :)

A gdje je blueberry? Kod BB se mora paziti da ga se ne gnoji previše, ne podnosi gnojivo kao drugi strainovi. Od koje banke sjemena si uzeo BB, Dutch Passion?