Orange bud, Blueberry, Mazar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Zato što pesticid ne služi za odličan izgled biljaka nego za sprečavanje nametnika i toksičan je. Tko bi pametan špricao biljke pesticidima, ipak se radi o nečijim plućima, a nikom nije u interesu inhalirati toksine, tj. otrove. Pesticidi se špricaju uokolo biljaka i nemaju utjecaj na razvoj biljaka da bi one bile lijepe, za to se koriste gnojiva i pripravci.
Sad valjda razumješ da je to što si pitao toliko besmisleno da ti i moj predhodni post pomalo počinje biti pravi odgovor na ono što si pitao.
Znaš kak se veli "kakvo pitanje takav i odgovor" ;)
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
samo slike,sve govore sve bu vam jasno,samo da kazem nesto,ove velike su bez icega,bas bez icega pjesak pjesak.. nikakva zemlja kupovna niti nista nikakvo gnojivo osim zecje... samo to, evo slike opet su sjebane al sam sad skuzil sto je,opce nebi smio slikat ravno s mobom,nego samo vodoravno.. drugi put konacno bez ozljeda :
ORANGE BUD :


poslije treninga ( al bas ih brutalno mucim jos samo mjesec dana ih mucim i onda pusam negde oko 10 .7..)


MAZAR:
( jos su male al 2 lista su ko 2 sake,mrcine :D )









evo malo slika peace out :snooze:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Nis cudnog rista, na slicnoj zemlji u Metkovicu uzgajaju sve sto se trenutno jede u ZG-u.samo sto tamo Neretva fura pijesak, a kod tebe Kupa,Korana,Mreznica,Sava ili Krapina, . btw biljke su ti za :respect: .
 
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Zaboravio sam da napisem da sam mislio na biljni pesticid koji je najavljen na pocetku dnevnika posto vidim da su biljke netaknute od strane nametnika :)
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
za sad jos nista trenutno mi na sajtu stoji kanta s onim mixom kopriva .. stoji 6 dana i jos je pjena, tak da za nekih 4 dana pocinjem koristiti kao gnojivo.. imam doma i ljute papricice ( scotch bonnet, bhut jolokia, habanero, tai... ) tak da ako ista napadne ja napadam ljutinom...
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
evo da se i ja javim s rezultatima treninga... dobiveno je sto se trazilo... sada se samo pusta,stavio sam mrezu da se ne slome od tezine kad ce bit cvjetanje, evo to izgleda ovako :



i mazar :
mazar je dosta tesko trenirat,jako debele stabljike i samo teski debelu topovi rastu dajem sve od sebe al kad cropam opet se digne... poceo sam vezat na mjestu cropa i tak jedino funkcionira..



i jos samo da napomenem,posto sam vidio dnevnik neznam sad od koga da je nl auto mrcina :D morao sam ga uzet i ovako je dobar strejn.. tak da sam dns posadio direkt u zemlju 6 nl-a .. sta bude bude...


i nakraju znam da se nesmije ovo ono,al kad su vec na sajtu pa da vam pokazem 2i pol metra velike biljke( oprosti power al nece ni tebi oku naskodit) :


evo tolko za sad peace :smoke18:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ne znam zasto mene prozivas, moje oko se toga nagledalo u zivotu ;) jedino ako biljke nisu tvoje onda krsis neki dogovor + mene bi bilo blam da u svoj dnevnik kacim fotke tudjih biljaka