Organski supstrat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.12.2011
23
23
3
45
Pošto mi je maruhuana za praviti ulje nebi želio koristiti mineralna gnjojiva ni ona kupovna smeća. Evo da vam predstavim svoj gotovi supstrat, granule stirepola,perlita i pijeska još nisam dodao ali lako zato
Pitao sam stare šta je najbolje za cvijeće i evo odgovora
Ispod graba skupi humos(carpinus orientalis) i pomiješaj sa kraviljim đubrom omijer - 2/3 humosa od graba -1/3 kraviljeg zrelog đubra. SVAKA POMOĆ DOBRO DOŠLA
-Bijeli grab(carpinus orientalis)



-Sterilizacija supstrata na 95 celzijusevih par minuta











-Mijereći ph sa trakicama ispada ph 6.2-6.6 nije bas precizno sa trakicama


-U saksiu bi 1/3 od dna pomiješao humos graba i kokošiji đubar a 2/3 humos graba sa kraviljim đubrom.Pomoć ljudi nisam sadio ni indoor ni oatdoor
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Kažeš za ulje ti treba, pa nek ti barem baza bude neka kupovna zemlja, ovako ćeš se namučiti jer neznaš točne omjere elemenata i najvjerojatnije ćeš ih odmah spaliti ovim miksom. Također slaganje zemlje po slojevima nema smisla. Pomoći će ti i ovaj post https://www.vutra.org/topic/10036-kritički-pogled-na-flushing-ispiranje/?p=224475
Ako imaš vremena igrati se i eksperimentirati dok ne pohvataš sve finese - samo naprijed i sretno!
 
28.12.2011
23
23
3
45
Hvala maverick pušim malo i nimalo a o ulju sam pročitai sve najbolje pa reko da provam imam vrimena u neograničenim količinam a jezi me kemija.
Sigurno ću provat sa ovim supstratom bez kokošijeg đubra pa javim svima šta i kako ZA ZNANOST SVE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.