Ormar grow box Hawaiian Snow 2x23w+ 3w 20w CFL 2700K

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2010
15
26
3
e drug jeste gura, gurala je do neki dan na samo dvije pa sam pojacao sa tri. 2x 23 W cfl 2700K i 1x 4000K neko bi rekao da je malo al eo gura .. :D

Moze mala pomoc, od sjemena do dana danasnjeg nisam nikako gnojio biljozu.. Ljudstvo, sta predlazete ? :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: yoojoe

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vidim da ti nitko nije ništa predložio međutim vjerujem da si i sam donio neki zaključak. Ima li kakvih pomaka?
 
05.08.2010
15
26
3
Hvala na interesovanju, naravo da jesam :D Trenutno sam 4 sedmica cvjetanja +-1. Ide ok, temp: 25 , vlaga 50%. Hranio je do sada 2 puta uglavnom jednom sedmicno plantela cvet. Onako usput ovo je moj prvi grow :D
Da li mi neko moze reci ima li potrebe da je ispiram, ako da valjo bi mi neki tutorial onako brzinski ili link..
dubbud.jpg
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Za prvi grow izgleda izvrsno brate, samo naprijed. Nemoj ispirati još, riješi si da to napraviš dva puta tokom cvijetanja al ja nebi još. Staviš biljku u tuš kabinu i napucaš mlake vode 3x količine posude da procuri. Možeš dodat hidrogena u preporučenoj dozi a i ne moraš. Također možeš odradit sa ph korigiranom vodom a i ne moraš. Bitno je da nakon flusha pustiš zemlju da se osuši kako treba tako da korijen dobije kisika, i tek onda full doza gnojiva.
:joint:
 
Poslednja izmena:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Za 3x CFL zarulje nemam riječi,izguraj to do kraja pa da vidimo što mogu 3 štedne! :) Drži svjetlo što bliže,možeš na 5cm bez problema...
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Kakvo je to pitanje :D Razlika između 5x cfl i hps može biti ogromna u yieldu...tim više jer ti biljka nije bila pod nikakvim treningom...s cflom se da izvuć nešto ako treniraš kao kolega Chilihead...visoka ti je biljka,razgranala se dosta,cfl neće moć penetrirat dalje od 10tak cm...ako i toliko...ne kažem da nećeš ništa dobit ako izguras ovako do kraja,ali ovdje se radi o 10gr suhog ili 60 npr...drastična razlika :)

Svakako prebaci na hps...šteta tako dobre sorte da se pati,trebao si uzet nekog lowrydera,brzog autoflowera ili nešto za cfl...ili nekakvu indica dominant biljku,ti imaš malo žešću sortu pod cflom :)

P.S. I nije "e jebiga" nego je "wohooo" kad je u pitanju razmisljanje od HPS-u:D