Outdoor domaćica Guerilla style

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Kao prvo,Power hvala ti na odgovorima. Kratko i jasno :) A za ovo stanje sa cvjetovima,jel napreduju dobro i to,na to sam mislio. Znaci mislis da ce biti vise od toga? Ja sam super zadovoljan kad bi tako bilo,ali mi je cilj izgurati ovaj grow,i imati nesto svoje,koliko god bilo da bilo. Biljka nije trenirana nijednom vrstom treninga tako da sam s brojem vrhova super zadovoljan. Da li su bube prevelik problem,ako se da skuzit po slikama,i ako jesu,kako ih rijesit u ovoj fazi cvjetanja? Jos jednom,hvala svima koji pratite i komentirate :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Gardener je napisao(la):
... ali mi je cilj izgurati ovaj grow,i imati nesto svoje,koliko god bilo da bilo...

ovo je izjava u pravom duhu foruma :respect:


sto se tice cvetanja, cvata najnormalnije i izgleda odlicno za pocetak 9 meseca, sto se tice "buba", tu moz da se vodi mrtva trka, za sada biljka izgleda sasvim ok i ima dosta zdrave lisnate mase, ja licno ne bih nicim tretirao, takvi detalji su uobicajeni u outdooru, ali prati i ako krenu ozbiljnija ostecenja onda ces mozda morati nesto kemijati...
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Drago mi je cuti da se uklapam u duh foruma,to mi i je cilj :) Lijepo je znati da ima ljudi koji te podrzavaju,dijele slicna uvjerenja i misljenja s tobom i spremni su pomoci. Vise manje da,biljkica je ok,ali me strah da ako su spidermitesi da ih ne bude u cvjetovima,jer sigurno ne zelim u svom prvom dimu lozit pauke. Zapravo ni ne znam kako to ide,al sigurno pod povecalom ne zelim vidit bube medu trichomima. Ako ipak budu pravili probleme planirao sam nekakav rastvor deterdzenta,za to sam cuo,ali nadajmo se da nece trebati. Cak i ovaj Biopon za gnojivo mi se cini da ce biti ok,iako mi je zao sto nemam nista bolje na raspolaganju. Pozdrav ljudi.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ma opušteno samo...sve je tu kako treba biti.
Obzirom da je domaćica džaba teorija...kad ne znaš šta si pušio i šta si posadio:icon_lol:
Ovo će do sredine 10 mjeseca biti pravi hedovi,mirisni i masni...tek je počelo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Veno nadam se da će biti masni i slasni :D sama činjenica je da mi je ovo novo iskustvo i da je preživjela 3 i po mjeseca je super stvar i ohrabrenje za iduće proljeće. Žao mi što nemam uvjete za indoor,i za dati ovoj biljci neku finu hranu ali gura i ovako.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Pozdrav ljudi :) Danas je pao obilazak i jedno malo zaljevanje. Zaljevam sa manjim kolicinama vode (oko litar-dva) jer je uz rijeku,te vise manje i kad s 2 litra zalijem,i nakon 5-6 dana dodem,jos bude malo vlazno. Glavna stvar koju sam danas napravio je ta sto sam napravio kukice od zice malo deblje,i za kukice vezao ribicki najlon (nije upadljiv kao konopci ili izolirana zica) te neke grane malo savio,da lakse dopire do donjih popcorn headova sunce,i nadam se da ce to barem malo povecati kolicinu,jer su vise izlozeni suncu,koje ionako vise manje obasjava biljku od svanuća do 4 sata otprilike. Nadam se da se zica nece urezati u grane jer je samo blago savijeno,da bi sunce lakse doprlo do donjih cvjetova. na slikama se ne vidi bas povijanje,zapravo ni ne znam jel tad bilo savijeno,ali ni svi vrhovi nisu slikani tako da..


 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Da da,presretan sam :D Jedino me rastuzi kad se sjetim da jedino gnojivo sto imam je taj biopon ali izgleda da uopce nije los,samo ne znam dal bi isao s malo vecom dozom njega,al pred kraj tek,prije flusha .. i super je stvar sto se na tom mjestu drzalo krava bilo puuno,tako da ne sumnjam da je zemlja hranjiva bez obzira sto je tvrda i sve (gdje je suha) :)) dogodine definitivno isto mjesto. Ne znam kako cu izdrzati do polovice 10,mozda cak i malo vise ostavim,mikroskop ce reci tad XD Hvala na podrsci Veno i ekipa :)
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ljudi da li se na malo manje od pola cvjetanja isplati kupovati hesi bloom,te da li ga se isplati kupovati bez phosporus +? I još jedno možda glupo pitanje,ali kako napraviti flush sa biljkom koja je direkt u zemlji,ne u posudi? Sad stavljaju neku kišu,gnojena je prije tjedan dana.. skidat cu je na temelju trichoma jer imam mikroskop,al kontam da će ok biti malo iza sredine desetog mjeseca. Koliko bi uopće trebao imat gonjenja do tad,svako koliko dana? Teško mi je prema zaljevanju odredit jer više manje biljka crpi sama vode koliko treba jer je uz rijeku. Imam još 2 manje koje su krenule unazad 2 tjedna možda sa cvjetanjem,ali cu ih vjerovatno morati baciti prije vremena,pa ne znam za hesi.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ovo s flushom mi nema baš smisla....mislim da ce ti obicna plantela odrdit posao kako treba...svakih 10 dana gnjoiš 2 tjedna pred berbu nemoj gnjojiti
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Blade ode nema plantelle,nigdje je ne mogu naci,tako da gnojim są Bipon gnojivom za cvjetanje
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ekipa problemi! Pada kisa debelo,a biljcica je blago povezana.. paranoja me puca hoce li sporedne grane izdrzat teret kapljica kise i nalete vjetra tako povezane (ponavljam,nije jako vezano,cisto blago povijeno da sunce malo bolje dolazi do donjih headica!) . Jos sutra stavljaju kisu kao,al bi sutra to moglo popodne prestat. Strah me da ne dodem do nje,a sve sporedne grane polomljene,nikakve i hororisticne :O . Nisam u stanju otici do nje,i stresti vodu,barem dok kisa pada,cim stane idem
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Relax man :smoke18:.Bezveze paničiš, neće joj ništa biti.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hvala ti. Strah me jer je lijepo krenula,i bit ce jesensko zimskih radosti ako bude islo u ovom toku. Ova kisa me isparanoizirala totalno,jer su savijene,pa da ne bi pukle one fine grane pod teretom i naletom kapi. Kad vec pisem,odma da opalim drugo pitanje.
Da li se preporucena doza gnojiva moze povecavati? Blade je naveo u svom dnevniku da on u pocetku ide sa propisanih 75ml na 10 litara,do po meni visokih 225ml na 10 litara. Rijec je u outdooru,ali zar stvarno biljka prihvaca takve stvari zahvalno?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Pa vidiš da kod njega fercera. U principu, zaista je treško pregnojiti u outdoru ali ipak moguće.Sve zavisi, koje gnojivo, koji strejn itd.Zato ti je moj prijedlog da pomalo povećavaš.Na kraju krajeva, uskoro će kraj.
 
19.03.2012
1
0
0
36
pozz, zanima me ovo sto si napisao da ne zelis u svom dimu loziti spajdere.
cini mi se da su i moju dobrano napali spidermitesi al je vec skoro pred berbu.. jel stetno pusiti te pauke ili koji *****
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Pa mislim da nema nista stetno u njima,ali da li ti zelis vidjet izmedu svojih divnih trichoma ogavne pauke? Ne znam tocno tko mi je naveo da je to sve normalno u outdooru,tako da ocito ne stete. Nemaj brige i guraj svoj grow kako treba,sretno ti :) Nenash,sto tocno znaci da fercera? Znam da je tesko pregnojiti,ali je domacica pa ne znam kako ce ici to. Sad kad se ove kise malo osuse,dobit ce jedno zaljevanje vodikovim peroksidom,jer su u "obicnoj" zemlji rasle cijelo vrijeme,mozda se to pokaze kao neki booster ovako u pol cvjetanja,a i sigurno kisnica nije skodila (osim ako ju nije polomila) . Kako ce uskoro kraj,ja svoju planiram tek sredinom 10. mjeseca skidati,ako uopce i tad pokaze mikroskop rezultate koje zelim?
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Izvjestaj : vise manje je u komadu. 2 grane su napukle,jednoj je odvojeno 2/3 "zgloba" kojim se drzi za flabby stabljiku I nekako sam je privezao da se puknuti dio vrati na mjesto. Hoce joj to "zarasti"? Druga je odvojena na istom mjestu 1/3. Hoce li izdrzati? Da li cekati da se zemlja posusi od kise,pa koristiti peroksid,ili moze I na dosta mokro? Koliko nakon peroksida koristiti gnojivo u hoce li bolje primati gnojivo nakon peroksida?
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
tu gde je pukla uzmes ezolir traku ili nesto slicno i dobro namotas,nemoj stedeti i zarasce...tu uradi jos danas da ne bi bilo kasno...kad je zalepis mozes je i privezati kanapom da ne trpi tezinu taj deo sto je pukao i ne bi trebalo da bude problema.poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.