Outdoor uzgoj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
bravo ... i nek te sunce malo ogreje .. izgleda da ce biti ovo najbolja godina; pozdrav i samo nista nediraj izgleda sto se vise trudis sve manje imas .. sala naravno ..
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
pa baš tak ispada.. što je najgore od sveg..al sad sam odlučio potrudit se da izvčem max cjetova iz biljke..baš da vidim oče izdurat tempo..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
seckaj mao lisca koje im netreba .... jos ako je dobro verem tako ces sa stersom produziti cvetanje al pazi to nekad nije dobro a neked je bolje za edove vise se popune samo kazem pazi .. to ja po mom iskustvu neko mozda nebi nista dirao
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
i mislio sam pokidat sve veće listove... ono... svaki put kad budem išo odkinut 2-3 veča lista sa svake.one koji zaklanjaju vrhove od sunca.. mislim da joj to neb trebalo dat veliki stres... reko sam si da idem probat izvuč max iz bilke.. baš da vidim kolko mog izvuč.. al sad sam napravio mali zajeb... smikso sam gnojivo za rast kodkuće i kad sam došo na sajt one su krenule cvjetat par dana prije.. jbg.. vald ima dovoljno P i K u zemlji za cvjetanje.. do sljedeći tjedan.. loše sam startao..:)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
e bas mi je drago da se bar nesto kod tebe dogadja buraz.Mene isto mrzi da vodim dnevnik.a imam posadjenih 5 himalaya golda napolju sve feminizarine i sve su izrasle ali nista posebno.Mozda malo preko metar,ali posto ih uopste neobilazim nije ni to lose.Ajd ako bude sve u redu na kraju cemo opet uporediti urod,ahahahahahaha.

pozz
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
hehe.. daj bože... iskustvo mi je pokazalo da je outdoor problematičan osim ak ti nije u blizini kuće na nekom jestu di nesmetano moš otić ili pak u dvoriuštu... općenito biljke treba obilazit 2x tjedno..da se biljka fino razvije.. ali rjetko ko je to u mogučnosti.. tako da moramo bit zadovoljni sa 1-1.5m.. jbg dok sadnja nebude legalna nećemo moć nikad napravit guerilla grow..
Zonom.. jel imaš ti kaki dnevnik ili slike da vidim??
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ma kazem ti neidem tamo uopste,sliku nijednu nemam ali oticicu ovih dana bar malo da ih podjubrim i raskrcim korov oko njih.Tad cu i uzeti neke slike pa cu ih postaviti,ako ti nesmete u tvoju temu.

Samo me jebu komarci.Ima ih bukvalno milijon,kad izadjem iz zbunja izgledam kao da me neka bolest napala posto imam 101 ujed.

Inace ja jos imam durbana od prosle godine,koji i dalje radi,ne tako dobro kao ranije ali je dobar.Jebote od jedne biljke dobismo 150 grama,kad bi ove godine bilo priblizno od 5 biljaka bilo bi vrh,al ipak durban je bio cudoviste od 3 i po metra.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
a jbg.. moramo bit zadovoljni s onim što dobijemo... okać ti tu svoje slike.. nije problem.. sad će i moj update kroz koji dan
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
da vas obavjestim da me je neko provalio na sajt i pokupio biljke koje su bile u 2 tjednu cvjetanja..već sam 2. put opljačkan....odustajem od svega... nit ću pušit nit posjećivat ovaj sajt nit ću više ikad sadit..do daljenjega.. barem dok uzgoj nepostane legalno.. tako da vas pozdravljam.. i podržavam u vašem daljnjem radu i zalaganju za ovu biljku... pozdrav prijatelji..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
saucesce! trebali bi radit donacije za ovakve slucajeve i pomagat kolegama u nevolji :)(al ovdje nikad nece to bit moguce)!!
pozz..
p.s.a da napravis ceku i kupis pusku,pa....
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Kako misliš neko odnia,šta ih je posjeka cile il šta?

Al u svakom slučaju s.ranje,baš si jebena pegula,ultra pehist, malerče žešče.
Viš, neko nema pojma, zasadi, posluži ga vrijeme,sreća pa ima badove a da ni nezna
kako ih je dobia, a neko ko ti, se trudi, zna , uloži para,vremena i volje pa ga posere.

Žao mi stvarno al mislim da si ispuca cili loši mođo i da ti idući grow MORA uspit ma
da ga usrid sela zasadiš, tako da nemoj odustat sad nego fino idući put zasadi đaba
sjemenke da ne trošiš pare i manje se sekiraš,a tu šumu rađe zaebi.Ili to ili prestani
pušit,sadit totalno, nabavi aktovku,odjelo i glumi računovođu :icon_mrgreen:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pa ja to nemogu vjerovat, nije mi jasno zašto su ljudi takvi,
makar znam previše ljudi koji bi to isto meni napravili a KAO dobri smo si

to ti je napravio neko ko zna za to i vjerovatno neko od prijatelja....
nemora biti istina ali meni se čini da je u 80% slučajeva tako

kaj da ti kažem, jebiga, debili su tu i uvijek će biti
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Murjak, ili nemaš sreće, ili su sajtovi koje si birao šlapa...

Nemoj odustati, budi uporan i rokaj dalje... samo odaberi dobar sajt, nemoj tamo ići često, baci sjeme u zemlju, a priroda će učiniti ostalo..

Reko ti je i NoTrippin dobro...

No kako bilo, jebatga, sretno momak ;)

lp
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
NEMA ODUSTAJANJA.EVO JA SAD IDEM DA OBIDJEM MOJE I DONARAM TEBI 20% uroda,KAD SVE BUDE GOTOVO.


POZZ
 
04.05.2008
46
4
8
e drug, aj nemoj da se plasis, pa ima tvoj braco jos uvjek dovoljno za nas dvoicu, :).
7 komada himalaye gold u 2 tjednu cvjetanja, a ja se nadam da ja necu proc ko ti, pa objesit cemo se za jaja. aj na pljugu kod mene
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
neznam drugovi... stvarno neznam.. odljepio sam totalno... neko ko je to napravio ubro ih je sa korjenom.. znamo samo ja i kolega s kojim sadim za to mjesto... ja sam osto bez dvije a on bez 4.. a nesumljam u njega zato što sam s njim najbolji drug već 7-8 godina.. a i nebi čovjek sjebo svoje 4 radi mojih dvije.. a još su moje u 2 tjednu cvjetanja a njegove u 3 tjednu... praktički ni nema vrhova.. to mora da je neko ubro ko nema pojma...neko dite, klinci.. il neko ko nikad nije vidio kak izgleda biljka u 9-10 tjednu cvjetanja.. pa tak da nije čeko.. ja na mjestu lopova bi čeko da procvjetaju.. a ne ih ubro u 2. tjednu. glavni vrh nije debel ni ko mali prst... šta dobiješ od tog... par pljugi.. koje jedva da udaraju.. neznam.. tražiću koje to napravio dok god nenađem... kad su me opljačkali prve godne isto taj kolega samnom sadio.. bilo oko 15 biljki preko 2 metra i isto u 1-2 tjednu cvjetanja..nakon skoro godnu dana sam našo ko je to.lik se pohvalio jednoj osobi koja je samnom dobra da je mene i kolegu opljačkala... i izcipelarli lika ko budalu.. uzeli mu mobitel.. i zaprijetli da će bit još batina ak nam nerješi u roku od tjedan dana 1000kn.... kad saznam ko je ukro tih 6.. lomim mu prste s kojima je to krao... a kak se kaže.. ko traži taj i nađe.. sam što če ovom lopovu bit puno bolje da ih nije ukro
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
UNDERCOVER je napisao(la):
neznam drugovi... stvarno neznam.. odljepio sam totalno... neko ko je to napravio ubro ih je sa korjenom.. znamo samo ja i kolega s kojim sadim za to mjesto... ja sam osto bez dvije a on bez 4.. a nesumljam u njega zato što sam s njim najbolji drug već 7-8 godina.. a i nebi čovjek sjebo svoje 4 radi mojih dvije.. a još su moje u 2 tjednu cvjetanja a njegove u 3 tjednu... praktički ni nema vrhova.. to mora da je neko ubro ko nema pojma...neko dite, klinci.. il neko ko nikad nije vidio kak izgleda biljka u 9-10 tjednu cvjetanja.. pa tak da nije čeko.. ja na mjestu lopova bi čeko da procvjetaju.. a ne ih ubro u 2. tjednu. glavni vrh nije debel ni ko mali prst... šta dobiješ od tog... par pljugi.. koje jedva da udaraju.. neznam.. tražiću koje to napravio dok god nenađem... kad su me opljačkali prve godne isto taj kolega samnom sadio.. bilo oko 15 biljki preko 2 metra i isto u 1-2 tjednu cvjetanja..nakon skoro godnu dana sam našo ko je to.lik se pohvalio jednoj osobi koja je samnom dobra da je mene i kolegu opljačkala... i izcipelarli lika ko budalu.. uzeli mu mobitel.. i zaprijetli da će bit još batina ak nam nerješi u roku od tjedan dana 1000kn.... kad saznam ko je ukro tih 6.. lomim mu prste s kojima je to krao... a kak se kaže.. ko traži taj i nađe.. sam što če ovom lopovu bit puno bolje da ih nije ukro

drago mi je da netko tako razmislja

svaka cast kolega