Outlaw 12/12 from seed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ok,tvoje je ;) samo još se to trebalo pumpat cca 2-3 tj. bar mi tako izgleda ovaj hed tj. dlačice :)...ovo ti prolazi i u galeriji slika... ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
koja je svrha ove teme... a to je prerano skinuto, al ako je tebi full necemo se bunimo :) samo da vidimo sta sa temom dalje, sa ovakvim prvim postom ne moze da ostane ovde, il fotka u galeriju ili dnevik, al kanda je za to kasno ako si sve pobrao
 
05.02.2014
7
1
0
Imam slike od pocetka do kraja,planiram da napravim neki dnevnik ali otom potom.Ovaj head sto kazete da je rano,biljka se 20tak dana nije mrdnula,cak mislim da je pocela da gubi na masnoci pa sam je skinuo.Nesto se desilo.
Samo Vam mogu reci da dlacice nisu merodavne bas uvek.Posto mi gajimo biljke u vestackim uslovima dolazi barem kod mene do raznig rekao bih poremecaja u rastu.Tako da sam npr od istog semena outlova imao moze se reci 4 vrste,razlikovale su se u svakom smislu od lista do hedova.Jedna je bila maltene sa belim dlacicama a kristale kada pogledas kror microskop svi prozirno braon na 20% vec malte ne srno!Svasta sam naucio iz ovog grova,ali bas svasta sam i experimentisao.Steta sto ne mogu vise da to radim i iskoristim nove metode,isuvise mi se stres,svaki put kada mi zalaje pas tako da cu lepo srediti dnevnik i top je sve od mene,mozda nekada ako se promeni situacija :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.