Paket seed domaja (bice tesko)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.11.2013
5
3
3
E pa ovako: POZDRAV PRE SVEGA! Stavio sam par menki oko 5 komada prvo u maramicu i sve to.
Kada je proklijalo seme ubaceno je odma na sajt. Znaci nije prvo stavljeno u casu i to. (Zbog toga se plasim da je neke bube ili sta ti ja znam sta ne pojedu)...
2 biljcice su polako krenule da rastu.
Zemlja ne mogu da se setim koja je zato sto sam prosle godine isto growao na tom sajtu pa je ostala tu.
Do duse malo ispade prosle god mrsava , ali nadam se da ce ove godine biti bolje..
Vrsta ne znam koja je zato sto je seme od mog prijatelja i tu vrstu pusim dosta dugo ali ne znam i dalje koja je u pitanju.
E sad problem je u tome sto nisam siguran da je sajt sakriven , do duse dosta je vidljiv. Prosle god niko nije provalio mozda i jeste ali verovatno nije obratio paznju na to.. Nadam se da ni ove nece.
Slike kacim cim biljke pocnu da lice na nesto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Kod tebe to sve nesto zbrda zdola, nemoj se zezati ako je sajt pristupacan vec se potrudi da nadjes drugi skriveniji. Sigurnost je najbitnija. Sretno :)
 
13.11.2013
5
3
3
Hvala! Ove 2 cu ostaviti ovde za sada pa sta bude , a ostale stavljam na skriveniji i sigurniji sajt. Samo sto mi je on mnogo daleko al kad se mora nije tesko :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ako neko nađe te dvije i prijavi policiji, jesi ti svjestan šta se može desiti. Ja mislim da nisi, prilično olako to shvaćaš. A i šta, ajde bar se opametiš 2,3 godine u zatvoru, pa budeš znao za sljedeći put.
Ne želim reć sretno jer mi nezrelo zvuči ovaj tvoj početak dnevnika i bojim se da ne ureknem.
 
03.05.2015
3
31
13
41
a isto ti dodje ostavio te dvije na site ili sve ih ostavio ako nije taj site skriven.ili mici sve sa sita ili ostavljaj,tu dje su.mada bi ja to sve presadio na bolji site ako taj bas i nije siguran ko sto velis.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.