PARANOJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ako nemam ništa kod sebe nikad me ne pere paranoja ... bmk. :vb_kez:

Poruka: Ne pušite na javnim mjestima, ne nosite ganju sa sobom po ulici, ne hvalite se, nemojte prodavati, ne pušite sa klincima iz susjedstva ... simple as that.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Mene hvata neki strah kad sam u kaficu i onda mislim da svi gledaju u mene i kontaju da sam razvaljen a to ustvari nije tako niko ni ne primjeti pa se tako zaje*em tako svaki put
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Mene ne hvata paranoja nikada, samo ne volim da pusim kad imam neke obaveze jer kad sam napusen mrzi me da razmisljam ili radim.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
O paranoji i vutri pricaju oni koji ne poznaju vutru.Vutra pojacava osecanja pa tako i paranoju ali samo ako je osoba sklona paranoji.Tako da vutra ne izaziva paranoju vec je samo pojacava tamo gde postoji.
Smor je opet nesto sasvim drugo i nema veze sa vutrom.Smor i paranoja su sasvim razlicite stvari.Ja se smorim i bez vutre a kad sam navaren pa se smorim onda mi je smor malo jaci,ali se ne desava cesto.
 

hah

15.02.2007
25
4
0
Ja imam veliku paranoju kad sam naduvan, bas prije 2 tjedna smo pusili u sumi nekoj i bojao sam se da me ne napadnu vjeverice :sad2:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
hahaha... i ja kad se naduvam nekad imam paranoju da svi gledaju u mene.. ili da ide murja.. da smo najeb***. a eto to je tak i vec duže se vrijeme nosim s time!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja kontam da taj osecaj paranoje uglavnom dolazi iz razloga zbog kojeg se mi ovde i okupljamo.Samo saznanje da radimo nesto sto jos uvek nije opste drustveno prihvaceno i sto je po zakonu kaznjivo nas tera na takvo razmisljanje.Pa jos ako je i vutra malo u tom fazonu...Pa-pa-paranoja... :))))
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Potpuno se slazem sa GreeenManom jer sam imao priliku pusiti canabis na javnim mjestima gdje je legalan u drustvu vise ljudi kojima je to svakidasnja stvar.. Osjecaj je predivan i neusporediv sa skrivanjem i strahom od policije koji je slucaj u nasim krajevima. 0 paranoje 0 negativnosti.

Canabis pojacava nase trenutne emocije i razmisljanja pa ako se malo bojimo da bi nas mogla copit murija vrlo lako se to pretvori u paranoju, ali krivac nije THC nego zakonodavni sustav.

Da je alkohol ilegalan i da mozete zavrsit 3 godine u zatvoru radi ispijanja/posjedovanja litre vina itekako bi vas prala paranoja i na toj substanci... mozda cak i vise jer alkohol tezi ka agresivi, a canabis smirenju.
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
slazem se s vama dvojicom. mene obicno ne pere paranoja kad nemam nista sa sobom, ali kad imam, onda postajem faking paranoik..
sve je to stvar zakona.. da je vutra legalna, ljudi nebi bili paranoicni, jer nebi bilo nikakvog problema nositi vutru vani, itd.
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Šta da radimo kada živimo na pogrešnom mestu... Baš zbog paranoie izbegavam da varim napolju, često može da bude loš trip... Na gajbi je zato OK, nema cimanja, nema osvrtanja i nikavih pandura... Tako da preporučujem indoor varijante, nekada je bolje biti str8 nego se cimati napolju...
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Mene drma paranoja samo ako nosim nesto sa sobom. Ali naucio sam to da kontrolisem jer uvek smislim nesto "za svaki slucaj" tipa gde/kako cu da je sakrijem, a cesto se i toliko opustim sa drustvom pa zaboravim na to. Mi smo takav kraj da bas nema mnogo raidovanja po kaficima, a civilci su retko aktivni i to uglavnom po parkovima. Naravno da je najsigurnije kod kuce, ali najbolji dozivljaj je setanje napolju po suncu dok se divimo majci prirodi na ovom prelepom (barem kod nas :D ) svetu.
 

tamoneki

Banned
Banovan
18.03.2008
35
0
0
37
Ovako, prije svega da se predstavim. Imam 19 godina. Necu otvarati novi topic jer nešto zahebava, uglavnom da ne duljim. Imam problem i bilo kakav savjet je dobro došao.

Da počnem. Ovakav je moj staž: prvi joint u prvom srednje, preko 60 bombona, nebrojeno crta speeda, koke, gljiva, i jedno 15 tripova. Prema drogi sam se uvijek ponasao ono: idem vidjet bit ce super..

Uglavnom sto mi se događa: kad se napusim u zadnje vrijeme totalno se izgubim. Dakle zalutam u vlastitoj glavi, npr s nekim pricam napusen i totalno se zabrijem u pricu i zabrijem da netko smislja urotu protiv mene i da je svaka njegova recenica cinicna i nosi neku poruku.

Kako bi to objasnio neznam ni sam, dok sam naduvan osjecam se bolje nego kad ne, ali bi htio jednostavno nezamarat se tim sitnicama, ali one nekako "same" dođu. Počnem se trest u razgovoru, nerazgovjetan sam, brkam riječi.

Kak da se riješim tog osjecaja i da uzivam u marihuani kao takvoj?
 

tamoneki

Banned
Banovan
18.03.2008
35
0
0
37
Ovako imam prije svega primjedbe na forum sto se tice tehnicke strane. Previse ali stvarno previse opcija, reganja itd itd. Znate i sami.

Ovako imam problem, pusim vec 3 godine skoro pa svaki dan. Kad se napusim u zadnje vrijeme totalno se izgubim u mislima i zabrijem neke filmove i samo sutim. To mi je katastrofa a nemrem se tog rijesit, ima ko kakav savjet?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Dobro nam došao...

S obzirom na drogerski staž vecina ce ti ljudi tu reci da je zbog toga.
Ja ti kažem-nemoj stalno pušit i rješio si problem,malo biraj situacije u kojima ces pušiti,npr. samo vikendom puši.

Nemoj baš puno spominjat kemiju,ima nas tu stvarno dosta koji nemaju ništa protiv ali službeni stav je NE KEMIJI.