Pare

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Opsirna je seo oltimizavija glava boli...
Al dobro polako...

Jel radis samo s amazonom?
Cuo sa da kinezi (alibaba) isto imaju tu foru da prodajes njihove proizvode?

Udarit par stranica amazona,
Par od alibabe...

I.a tu rada da se uznojis za kompom...
Al kontam da se tu moze uzet lova...

Sam treba to napravit kak treba...
Da ti stranica izadje medju prvima...

Nema nigdje preko noci...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ak imaš sa čime oplest, voliš umočiti i negadiš se starijih "koka" (55+ godina), imaš auto i blizu si zagreba ja ti sredim poslić dnevnica od 500 do 1000 kuna, ovisi koliko si učinkovit i kakve si kondicije. Kondicija je poželjna za posao jer su ti klijenti uglavnom slabo pokretne starice pa je sve prepušteno tebi i bitno je ostaviti dobar dojam jer o njima ovisi dali ćeš proći taj probni rad. Ovo nisu alibabe, to su prave babe sa dobrim mirovinama, ak ostaviš dobar dojam na njih dobiješ i napojnicu, ko zna možda se i bakuta zaljubi u mladog pastuha pa ti prepiše imovinu, eeee nikad neznaš ;)
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
hm, zanimljivo. a kolika je cijena za prcanje nešto mlađih? mislim, neču biti izrabljivan više, hebote besplatni sex a vamo dame plačaju.
divna je naprosto jednakost spolova, pače trebalo bi sada okrenuti kotač povijesti i kao u američkim filmovima,hranitelj-ica odlazi grbiti a sexualni objekt ostaje doma, u kvartu sa dečkima,biljar,piva,dim a kome se jebava nek dostavljčice i spremačice nateže:)
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Kaže Mujo Hasi...
Oćemo li u Njemačku?
Haso odgovara... A šta ćemo tamo?
Mujo: Ma tamo ima da celo veče jedeš i piješ, posle odeš u diskoteku džabe, a na kraju imaš i sex i dobiješ 100 maraka...
Haso: Ma gde to ima, ko ti je to rekao?
Mujo: Pa Fata mi rekla, ne laže valjda...
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Bez tog ne ide nista...
Cak ni kriminal...
I za kbicnog lopova sad trebas imat znanja...
Sve ima alarme, video nadzor...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.