Pas i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2015
15
29
13
Dokazano je da su životinje što se tiče medicine pametniji od nas, a eto kako me nije bilo par dana doma i danas mi je bio dan za gnojenje vutre, a uvtra mi na terasi u kanama, krenuo ja na gnojenje i imam tri psa od toga najveći i najstariji je obolio od osteosarcoma ili u prijevodu karcinom bedrene kosti...e sad pripremam ja za gnojenje i odjednom najveći pasonja nešto jede, ja na njega šta to jede a on pedalu u kuću, i tako dođem do kanti koje su mi ispod prozora jer mi kanete na stoje na istim mjestima i tek onda kad sam razmaknuo lišće da bi došao do zemlje vidim da fale i cvjetovi i lišće, pa nazovem majku i kaže do on zna to skoro svaki dan već 3 dana po koju grančicu sa lišćem i cvjetom pojesti, ali da ne uzme puno....
Sad jeli moguće da shvaća da mu to pomaže jer u hranu mu ubacim zdrobljene sjemenke radi vitamima(jer na mom području svi suhi i nitko nema ništa da bi mu ulje napravio) i pas iako ima godine i ta bedrena kost mu je zdrobljena, a on ipak stane na nju i ponaša se kao neki balavac, da li mu to stvarno pomaže iako još nema šećera po biljci ???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: elvira and H2O888