pc grow GNOMO AUTOMATIC by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
s obzirom sta je prezivela dobro i izgleda, imaces ti svoj dim, ne brini,
a svaka skola se placa, nadam se da si nesto naucio iz ovog growa pa
da sledeci bude bolji :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Nesto sam zaboravio dodat...

Ja sam siguran sto posto da ce drugi grow biti ne puno bolji nego extra bolji. Bas se vidi da covjek radi iz ljubavi a ne iz nekog interesa. Vecina bi ostavila to i krenulo nanovo ili nikako al ovaj ga gura i gura sve do kraja... to se cijeni, sljedeci grow ce biti bolji sigurno. Imam neki feeling :p
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@CREATIVE: nemam mikroskop,ali probat ću napravit DIY mik. od one lampice za upaljač,pa ću probati poslikati,valjda će se nešto vidjeti. :)

@WEED4LIFE: bome da,šta je sve prošla dobro je da je na životu još uvijek.od ovog ˝growa˝ sam naučio da nijedna druga zemlja osim teramagme ne dolazi u obzir.

@VJEVERICA: nisi negativan,nego realan.nažalost,biljka izgleda tako kako izgleda radi raznoraznih okolnosti u kojima se bila našla.sve mi se čini da bi unatoč poteškoćama na početku bila puno bolja da je nisam morao onako ostaviti na 10 dana na ˝aparatima˝,tj.samo da preživi dok se vratim.uživo izgleda bolje,naziru se hedovi,ali puno slabije nego što bi trebalo biti.jbg,šta je tu je,siguran sam da će idući grow biti bolji,dok ovo završim idem u remont boxa,pošto ću nastaviti u pc-u jer još nemam uvjete za veći box,nažalost.
moram ti reći da cijenim jako tvoju iskrenost i ove tvoje riječi mi više znače nego svi lajkovi koje sam dobio do sad.samo ti budi žestok kritičar,ja znam prihvatiti kritiku i svakako ću se potruditi da idući puta bude bolje.u svakom slučaju,bolje da si to napisao,jer imam osjećaj da i ostatak ekipe s foruma tako misli,samo im je valjda bed reći.
a za ovo: ˝Ja sam siguran sto posto da ce drugi grow biti ne puno bolji nego extra bolji. Bas se vidi da covjek radi iz ljubavi a ne iz nekog interesa. Vecina bi ostavila to i krenulo nanovo ili nikako al ovaj ga gura i gura sve do kraja... to se cijeni, sljedeci grow ce biti bolji sigurno. Imam neki feeling :p˝ imaš moj naklon do poda,jer mogu ti reći da sam se razveselio ovom komentaru. ;)


p.s. ekipa,sad me otvorilo pa ću još par rečenica napisati.dakle,iako ovaj moj dnevnik nije ni blizu onome kako bi to trebalo izgledati,ja i dalje ne odustajem.growat ću i dalje za svoj gušt,postavljati ovdje slike i voditi dnevnik,jer ovo mi je ajmo reći ispušni ventil od svih sranja koja mi se dese (nisam sad u nekim problemima nego jednostavno stres,način života i ostala sranja koja se skupe jednostavno ispare kad dođem na forum,okačim slike i odem dalje sliniti po tuđim dnevnicima ;)
znam da nisam nikakav grower,nit se smatram growerom još,jer potrebno je nešto i uzgojiti da bi mogao reći za sebe da to jesam.
primjetio sam da jako malo ljudi komentira moj dnevnik.znam da je ljeto,da su godišnji,vrućine,komarci,kurcipalci i sl. i da je malo ljudi općenito na forumu ovih dana,ali isto tako sam primjetio da se redovno komentiraju uspješni dnevnici,tipa bravo majstore,legendo,kakvi hedovi i sl.
ja ne tražim da u moj dnevnik pišete takve komentare,jer iskreno moj grow to ni ne zaslužuje,ali bi mi bilo drago da barem nešto napišete,tipa ne valja ti to,tu si sj***o,ništa od toga i sl. nego da mi dnevnik bude pustinja.evo,u zadnje vrijeme sam nanizao par postova za redom koje nitko nije komentirao.svaki komentar je dobrodošao,ja se neću ljutiti ako netko ima negativnu kritiku,bože moj,pa ljudi smo,sve ćemo se dogovorit. :)
sve vas tu na forumu cijenim i smatram se dijelom ove zajednice iako nisam toliko uspješan kao ostali,doći će i moje vrijeme,nadam se uskoro.

p.p.s. neka mi nitko ne zamjeri ako sam štogod krivo napisao,ovo je bilo onako iz duše. :))))
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
evo stari da i ja ubacim neko svoje iskustvo

iamo sam sličnu situaciju pred mjesec dana. Išao sam na more, caramele nisu bile niti izbliza gotove, jednu sam cepnuo i stavi da se suši, drugu dobrano zalio i ostavio uz prozor uz dnevnu svjetlost. Nakon 9 dana biljka je izgledala OK na moju radost no problemi su brzo krenuli jedan za drugim a kad su je pauci napali nisam više htio rizikovat i morao sam je baciti. Nije super iskustvo ali hebiga
Htjeo sam ti samo reći da 9 dana u mraku ( ako sam te dobro skontao) nije mala stvar za biljku, vjerojatno je to dosta stresira a gotovo sigurno produžujueš sazrijevanje za tjedan do dva. Tako da mislim da možeš biti sretan što je uopće na životu još, guraj koliko ide ali ima još tu dosta do kraja ako se ne varam, minimalno 4 tjedna ?? valjda
sretno u svakom slučaju
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nije bila skroz u mraku,već na dnevnom svjetlu,ali ga zbog pozicije stana ima malo,tek ujutro ima direktno sunca,ostatak dana je polusvjetlo,to ju je i usporilo,i ja mislim da sigurno još mjesec dana ima do kraja.kad god bude,samo da bude,hehe.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
treba biljci dati sansu, moze se ona jos lepo povratiti, farmeru, poskidaj zute listive, cvikni te ofrljene vrhove na listovima, uredno zalivaj i orosavaj/osvezavaj je bar jednom dnevno, pa da vidimo za koju nedelju
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ziva je, neguj je dalje, sta ces drugo, bice nesto da se potamani od nje, a pruzila ti je i pricu o sebi i veliko iskustvo za sledeci put
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
upravo to natura,ovo je prvi puta da se susrećem s brendiranim sjemenom,pa ajde,znaš kako kažu,prvi mačići se u vodu bacaju. :)
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Farmeru kad si se vratio sa odmora, jel tegla bila teška ili lagana? Pitam zato što, ako sam dobro pohvatao, voda koju je biljka cuclala nije posebno ph regulirana na dulje staze..ako se već nakon nekoliko sati ph vode zalijepi na 8, pa je tako moguće da ti je ph zemlje otišao izvan poželjnog ranga 6.0-7.0...ne znam što drugi misle o tome, da svejedno preventivno ispereš malo sa vodom na 6.0???
inače dobar ti je dnevnik, s guštom pratim i tvoj i konopljin grow i da... definitivno razmisli da središ još jednom finalno u lerdija da imaš za zapalit dok ne bude gotovo...ne isplati se kao što si se i sam uvjerio čupkat i mrcvarit biljku prije vremena ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
tegla je bila onako,ni teška ni lagana,stvarno neka sredina,kao kad je inače zalijem pa idući dan podignem teglu,tako je otprilike bila.ph je bio spuštan u dva navrata jer mi je šogor (ženin brat koji zna za ovo) dolazio provjeriti jel sve u redu sa stanom,pa je sipao limunov sok u kantu,tako da je ipak koliko toliko bio reguliran.
danas sam je blago pognojio (2,5 ml plantele cvet na litru vode) pa ću vidjeti kako će reagirati,ali u svakom slučaju za par dana ću napraviti flush,ako ništa drugo da je malo osvježim i razbudim. :)
drago mi je da ti se sviđa dnevnik. ;)
a lerdija ću posjetiti dok plaća sjedne,tek toliko da se nešto dimi jer ne volim baš kupovati pošto je u zadnje vrijeme trava na ulici dosta loša,ima puno granja i sjemenki u ketu. :(
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Trebao si flushati prije nego si ista davao biljci. Ako ti PH ne stima onda ti nece stimati ni nacin na koji ce ona sada raditi sa tom planetlom kojoj si joj dao. Racunaj kao da jedes kifle s jogurtom. I onda ti nestane kifli i nastavis sa lubenicom umjesto sa kiflom... Flushaj to i ostavi ju barem jedan dan vise bez zaljevanja nego sto ti je inace plan i program, da se posusi i da bude lagana. Trebas joj dati uvjete da se popravi, ovako kako si ti napravio vjerovatno nece :/ Sretno i slobodno pitaj frende :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
bizo odsad te zovem grandmaster flush ;-)
al u pravu si..jedno dobro ispiranje bi doslo ko naruceno
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Power: skinuo odumrlo lišće i malo je ošišao,sredio da liči na pravu biljku,hehe.
@Bizz: napravio flush sa 12 litara vode (4l tegla) korigirane na 6,5 ph. zadnje zalijevanje s litrom vode i 5 ml 3%-tnog hidrogena,nadam se da to valja.nadodao teramagme da popuni teglu jer se ispralo i odnijelo zemlju,jbg.

imao sam malu nezgodu,poslije flusha sam je išao malo privezati,i dok sam to radio sam odlomio jedan vrh,jbg,ne namjerno.malo sam previše pritegnuo granu i pukla je.idem sad isprobati vrhić da ne propadne,pa ću poslikati i ubaciti slike da vidite kako sad izgleda.

edit: isprobao,na kratko lupi u glavu,ali baš kratko,još je nezrela.strpljenja,strpljenja... :)
evo i slike:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pozdrav,da se malo javim: biljke napreduju,ispiranje je učinilo svoje,nakon flusha sam 4 dana ostavio da se zemlja osuši,poslije toga pognojio s punom dozom Plantele cvet.biljka je dobro reagirala,vrhovi su puno deblji i popunjeniji.pustila je trihome,zasad još mliječni.hehe,tek sad je počela čarolija cvjetanja. :) pušta i miris,onako pomalo,da soba fino miriše.maloprije ju zalio s običnom vodom i dodatkom hidrogena.iduće zalijevanje planiram s Plantelom opet.

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ganja_farmer je napisao(la):
... tek sad je počela čarolija cvjetanja. :) pušta i miris,onako pomalo,da soba fino miriše.maloprije ju zalio s običnom vodom i dodatkom hidrogena.iduće zalijevanje planiram s Plantelom opet. ...

da, tako se cini, kao da se budu iz "zimskog" sna, ali mislim da je prirodno da joj je trebao neki period za oporavak od "onih" dana, samo furaj i uzivaj u mirisu, bice to produzen grow ali ako, i kod bizz-a je autimatik isao 90 dana ako se dobro secam, nigde ne pise da ne moze i 100 ako treba ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
istina,usporilo ju je dosta,a i na početku su se kilavile jedno dva tjedna dok zemlju nisam promijenio.kad se to sve uzme u obzir,otprilike je tu negdje broj dana koji bi trebao biti da nije bilo pi*****ja ovih.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
dobro je :rasta1:jako ljepo napreduje :) bit ce kifova :)
ne tako brzo kao sto je trebalo ali bice :) nadam se sto jacih !
sretno majstore do kraja da bude kako treba !

peace out !
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
lijep pozdrav vutraši...biljke napreduju polako ali sigurno,sve je više trihoma,listovi su sve više posuti kristalima,sve jače miriše i mislim da će bit dima uskoro...zasad su 95% trihomi mliječni,tu i tamo koji je počeo dobivati smeđu boju.vrhovi su čvrsti i sve popunjeniji,na dodir su onako malo crispy,još uvijek nisu onako masni kako ja mislim da bi trebali biti,ali sve u svemu zadovoljan sam napretkom...sinoć zalio s punom dozom Plantele,dok biljka popije svu vodu iz zemlje planiram napraviti flush pa opet pognojiti,možda nakon toga još jedan flush,pa je lagano završavati,ali to mi sve ovisi o trihomima.
evo par slika da vidite jel to valja :)

 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
jel vidis, bice finog dima od tog borca od biljke, juhu, evo rep
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.