pc grow GNOMO AUTOMATIC by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Ma tu slobodno možeš reći da ova veča raste tek nekih 3 tjedna, a za ovu manju još manje jer,praktički i toliko rastu a ostatak vremena su samo blejale.Naravno šteta je tog vremena jer bi već bili lijepo formirani budovi i bližile bi se kraju ali šta se može sad,zeznula ih zemlja,glavno da su krenule i da će biti dima od njih.Sad znaš da ta balkonia ne valja pa u sljedećoj turi nećeš imati takvu rupu u vremenu,sretno dalje.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
istina,doživjele su ponovno rođenje u teramagmi. :)
razmišljam da žrtvujem ovu mlađu i da je stavim na balkon pa ako za ništa drugo,onda za ukras.temperatura mi je konstantno oko 30,nekad i pređe na 32,pa si kontam da bih više zraka bilo da prorijedim malo bilje,ova starija je ionako pustila pistile,imala bi više mjesta,pa da joj se malo više posvetim i barem nešto dobijem od nje.

ps sorry na ovako kasnom odgovoru,nisam stigao ranije.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
imam loše vijesti,opet.al ovaj puta je baš do jaja loše.zbog raznoraznih okolnosti idem na godišnji dosta ranije od planiranog,idem 1.8. na 2 tjedna i morat ću prekinuti grow.nema šanse da završim do tad.osjećam se loše zbog toga jer sam mislio da će konačno ovaj uspjeti,al me neće i neće.
molio bih da dnevnik ostane otvoren jer ću,naravno,započeti novi grow kad se vratim,pa ću nastaviti ovdje pošto će opet biti gnomo u igri.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
zar ne možeš osmisliti neko navodnjavanje i ostaviti boks da radi tih 2 tjedna?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne usudim se ostaviti box bez nadzora tako dugo,pogotovo jer su visoke temperature,kako vani tako i u boxu.a jedina osoba kojoj bih dao da se brine o biljkama,u istom razdoblju nije u gradu,tako da mi ne preostaje ništa drugo nego ugasit box i krenut nanovo kad se vratim. :(
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma dobro aj, racunaj da si izgubio 10 grama domace uzgojene trave, nije velika steta. Imat ces ti svoje trave i to puno bolje, nema brige.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
begaj iz grada i odmori, dnevnik ti nece niko dirati/zatvarati dok ti to ne kazes, uzivaj na godisnjem
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
okačit ću ovih dana fotku da vidite kako su se hedovi počeli lijepo formirati :) a držat ću je na životu koliko god budem mogao,pa ću probati maslac ili nešto od nje napraviti.nemam je srca ubiti. :)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Daj oglas u novine: tražim babu da mi uzgaja travu dok sam na godišnjem,placa po dogovoru...za sve informacije nazovite policiju jer sam najvjerovatnije vec tamo...hvala!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,neloša ideja,a mogao bih i preskočiti ovo s babom,pa odmah dati policiji da mi čuva grow dok me nema,jeftinije je,a i nitko me ne bi pokrao,ipak bi drotovi pazili na biljku i na potencijalne lopove. :))))))
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
posteno zalij biljku pre polazak i istavi negde na terasi ako imas, mozda i prezivi ako odmor ne bude previse dug :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
prije polaska je dobro zaliješ i još napraviš neko navodnjavanje iz one boce od 5 litara (kap na kap) i to bi trebalo biti dosta za desetak dana (a za temperature ne brini)...

ako se malo potrudiš i upotrijebiš maštu biljke mogu bez problema preživjeti...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
weed4life,nemam terase jer sam u zgradi,imam balkončić ali nemam sunca jer je malo zavučen.
metalmaniac,razbijam glavu šta da napravim,ali mi ništa ne djeluje sigurno da će biljke preživjeti,a ovako ću cijelo vrijeme na godišnjem razmišljati šta je s biljozama,struju isključujem jer ne želim razbijati glavu hoće se nedaj Bože zapalit ili šta već.sunca neće imati dovoljno radi pozicije moga stana.da je ovaj frend u gradu,njemu bi dao da pripazi na biljke,ali ni njega nema,a drugima ne vjerujem nit im želim reći da growam.jbg,da je outdoor bila bi to laganica,ali pošto je indoor,ne preostaje mi ništa drugo nego prekinuti prije odlaska.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja sam jednom radi testa stavio biljke stare 2-3 tjedna u kartonsku kutiju i zaklopio tako da nisu imale ni zraka ni svijetla, htio sam vidjet kolko dugo ce izdrzat. Zivjele su skoro mjesec dana, a onda im vise nije bilo spasa. Nisam im davao ni zraka ni vode ni svjetla a dugo su izdrzale.

Ako svoje stavis u sobu, znaci da nisu pod lampama nego u polumraku i dobro ih zalijes, 2 tjedna ce izdrzat, vjeruj na rijec.
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Dobro Vjeverica kaže. Mogu one, ako bi ti bio spreman experimentirati.
Ostavi ih na najosvjetljenije mjesto u stanu i napravi neki jednostavni kap-po-kap sistem. Dočekat će te sigurno ;)
Osim ako nisi odlučio baš da nećeš...

Ugl. sretno :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
mar.jpeg

možda ovako nešto da je održim na životu?u vodu recimo dodam lagani omjer plantele 1:3,da je konstantno hrani,ali pomalo,i odaberem najsunčanije mjesto u stanu,da barem ima 5 sati svjetla,ako ništa barem toliko,pošto sam na takvom mjestu da ima malo direktnog sunca.


edit: evo malo sam poslikao ovu biljku što je procvjetala,nisam imao srca odustati. :)

 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
odlican plan, ae nek je sa srecom pa javi kako ide :bananica
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da, dobar plan samo ja ne bi stavljao nikakvo gnojivo u tu vodu... Ovako i onako ce ph vode kroz par dana skociti u nebo, a kombinacija s gnojivom bi bila jos gora...
Na slikama ti se vidi po listovima da je malo previse gnojiva dobila... Rubovi su ti se uvili prema gore.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.