PC mini grow-Blueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
uuuuu sto gotivim da vidim kad neko na malecnom prostoru napravi nesto cool za oci ehhehe :))))
sretno do kraja :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@Sekach-s flushem nisam forsirao jer je biljka skoro cijeli grow od kad ju gnojim na "djeti" jer nisam znao da je Hesi tako blago gnojivo pa rekao da povuce hranu od zadnje dvije duple doze pa pod tus......

.....bit ce flush za 3 dana, 7 dana prije harvesta.....mislim da nemam potrebe za jos kojim posto je posuda mala i nema puno zemlje pa smatram da joj vise ispiranja nije potrebno......

....kak ono ide pred sam kraj......flush pa zaljevanja, onda pustit da se zemlja isusi pa 2 dana mraka i pod noz?.....

.....posto mi je sve relativno uspjelo nebi htio sad nes za*ebat na kraju........
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ma tesko da mozes sada na kraju nesto zeznuti...biti ce ona u redu u svakom slucaju... =)

Ja inace napravim flush nekih tjedan dana prije kraja i poslije toga ni vodu ne dobivaju vise...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....da ali ako ju isperem 7 dana prije harvesta da se zemlja posusi potrebno joj je u maloj posudi max 3 dana, biljka ce onda jos 4 dana bit totalno suha pod lampom plus jos 2 dana mraka...

....sad vise nisam pametan...:)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Sam moras naci sto ti odgovara... Kod mene je bilo nesto preko 50l zemlje po biljci...pa se i ne moze bas usporedivati s tvojom situacijom... :p
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....upravo to, kod mene je izmedu 3-4l zemlje......ma bit ce onak kak sam si isplanirao pa kud puklo da puklo.....Seky hvala na pomoci.....
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......evo i tog dana.......harvest:prof10::banana_dred:

.....znaci bilo je 28 dana vegetacije, 80 dana na 12/12 od tog 70 dana cistog cvjetanja.....i 2 dana mraka.........

.....otrimana pred harvest......sad jos skidanje, vaganje mokrog i na susenje......izgledom i mirisom vrhova odusevljen.....

.....evo malo slika.....


 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Rep za zavrsen grow... =)

Jos cekamo onda smoke report... =)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....hvala svima na komentarima i repovima......;-)

.....evo i slika harvesta..........



......u grubo negdje oko 100g mokrog......bit ce nekih 20-25g suhe fine delicije......=)

....sad da malo prokomentiram cijeli grow.......

.....od pocetka je sve islo super osim sto mi je prosijek M/F 3-1......nikako nisam uspio dobit jos jednu curu.....3 mudonje za redom.....al nema veze menke su regularne a to se zna da je lutrija.......da je bila jos jedna cura tu bi se box lijepo popunio, zaokruzio cijelu pricu i dao 50-tak grama fine vutrice sto je za mene respektabilno kad pricamo o pc boxu......za nekog tko pusi rekreativno sasvim dovoljno do sljedeceg harvesta.....

.....dalo se tu i vise izvuc al pred kraj growa sam shvatio da biljci fali hrane negdje od druge polovice cvjetanja sto se odrazilo na samu velicinu hedova......ubuduce cemo uzet u obzir da je Hesi blago gnojivo.......

.....na kraju je ispalo sasvim ok, nisam uspio izvuc maksimum al se to lijepo privelo kraju.....

.....u toku growa miris nisam mogao bas dobro ocijenit, nije mi djelovao toliko intenzivan al ako je biljka stajala u nekom ne ventiliranom prostoru duze od pola sata mirisalo bi kao nekakav osvjezivac prostora tipa Glade od limuna....kiselkasto, limunasti miris sa tonom neceg vocnog i slatkog.....bas kao da sam usao u prostoriju koju je netko prije naspricao osvjezivacem zraka......tako lijepo mirisi da cek nebi rekao da je to miris drage nam biljke.....

....izgled vrhova meni osobno fascinantan pomalo plavkasto, tamno ljubicasto sa svjetlijim nijansama cak i na djelovima pinky, uz svjetlo i tamno zelenu, smedu sa tonom dugackih narancastih pistila......a sve to kao posipano bijelim trihonima.......savrseno:)

....hedovi su tvrdi i kompaktni, cak bi rekao da ih nemogu stisnut, al da je bilo vise gnojiva bili bi popunjeniji.....totalno se vidi razlika HPS/CLF.....hedovi na lijevoj strani blize HPS-u su veci i popunjeniji dok ovi desno koji su vise svjetla dobijali od CLF-a su nekako vise onak pufasti i daju se stisnut te imaju puno vise lisne mase od ovih na lijevoj strani.......

.....trenutno su na susenju, jedan hed je u vodi pa da probamo i water curing......nakon toga idu u tegle, najljepsih 5-6 hedova ide u teglu i ne dira se mjesec dana nakon cega cu napisat smoke report a ovaj resto ce se pusit dok se ostatak kjura.....=)

.....hvala ovom forumu i ljudima na pomoci sto su pomogli da se jos jedan grow privede kraju......kad se Blueberry osusi krecemo sa nekim zanimljivim automaticom.....a do tak uzivam:rasta1::snupi:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: chifnotech

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
da, odlican opis, prva liga... mogao bi prirucnik napisati, happy next grow, i zelim ti vise F na lutriji :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.