Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Šta je sad ovo. :127fs4573872: Ovaj tajni vrt se preko noći pretvori u tajni plastenik.....naravno, privremeno....dok oluje ne prođu... A jesi sve isplanirao.....do najsitnih detalja......svaka ti dala.....pola kile materijala. :leafblunt: :hehe:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Zaista lepo..a i vidi se da ih bas negujes i ulazes puno truda...i naravno rezultati svega toga su i tekako vidljivi...:) a cini mi se da ti je i sajt blizu sto se kaze na dohvat ruke,pa svakako i sam tim i velika prednost...:) sve pohvalee...:)
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
tnx ekipa
nije plastenik....samo krov....to je stari....od danas je novi, u komadu bez krpanja i curenja između....a nije ni privremeno ;)
skinuo sam pet šest vrhova koje je zahvatila pljesan..sve sa kusha jel je on več dobro popunjen......sigurno još ima neki da mi je promakao.....tebao sam malo više lišča poskidat i malo lakše bi disale....gusjenica nema zasad....napale su mi šimšire i pojeli ih totalno u dva tri dana, ali u svakom zlu ima nešto dobro....na svakom je bilo bar 50 komada pa puta sedam osam komada....to je brojka od jako puno gusjenica koje bi u roku dan dva devastirale moj tajni vrt.....dva dana od špricanja gusjenice nisu više davale znakove života.....zvuči ko genocid....i je.....al bolje gusjenice nego vrhovi....
krov ostaje do daljnjeg.....osim ako najave više od tri četri dana sunčanog....onda ga skidam.....ako bude ovak ko do sad onda ostaje do kraja...
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
ImbraGrabarić je napisao(la):
gusjenica nema zasad....napale su mi šimšire i pojeli ih totalno u dva tri dana, ali u svakom zlu ima nešto dobro..
Ima dobro u svakom zlu...pojavile su se te gusenice ove godine masovno,kazu da su nekako dopremljene do nasih krajeva...ali napadaju mahom simsir.i to direktno koren koliko sam ja cuo..nista drugo jos nece da jedu,dok ne prosire meni :) nadajmo se da nece
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ako me struja ne drmne.....bude i to,,,,moram neki višeči skonstruirat a da se okreće po mogučnosti
trenutno je na programu jaka kiša i srednje jak vjetar sa vrlo jakim udarima na trenutke......kad mi klepeče klapna od nape....znam kak puše vani....
valjda krov još stoji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo and Stipe

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
u međuvremenu.....i u tajnom vrtu se pojavila pljesan.....velika količina padalina i velika vlaga u zraku + gusto raslinje.....najviše je skinuto sa Kusha.....žao mi je skidat nezrele vrhove pred kojima je bar tri tjedna do mjesec dana da budu gotovi, ali nema mi druge....pošto ih ne špricam s ničim protiv pljesni.....kako reče istaknuti član PowerSeed....bolje prerano nego prekasno.....znači spašavam kaj se spasit da.....za borbu protiv prljesni je postavljen najlon iznad biljki da ih ne moči kiša i rosa.....ubaćen ventilator.....smiješno za vanjski uzgoj, ali....ekstremne okolnosti traže ekstremne mjere


Orange Bud
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Šteta... Da nije ovo sunce ranije granulo pa da se ta plijesan ne množi pihhh...
Ali nema veze, rezultati neče izostati unatoč ogavnom vremenu cijelo ljeto.
Samo se nadam da če 10 mjesec biti lijep i suh sa puno sunca da lijepo dozri sve šta se uspjelo očuvati.
Nego vidim da sušiš bez trimanja, to sam i kod powera vidio...
Ima neki poseban razlog za to ili je to neki osobni stil??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: golub mira

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
JackDaniels je napisao(la):
Šteta... Da nije ovo sunce ranije granulo pa da se ta plijesan ne množi pihhh...
Ali nema veze, rezultati neče izostati unatoč ogavnom vremenu cijelo ljeto.
Samo se nadam da če 10 mjesec biti lijep i suh sa puno sunca da lijepo dozri sve šta se uspjelo očuvati.
Nego vidim da sušiš bez trimanja, to sam i kod powera vidio...
Ima neki poseban razlog za to ili je to neki osobni stil??
Koliko osobno poznam, sporije se suši sa listovima pa se sporije i kjura, automatski finija aroma i nema opasnosti presušivanja vutre. List se trimma tek kad se povije uz hed.

Bravo imbra, izgurat ce ostale, samo kontroliraj. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganđalf

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja bi baš rado pogledao s tobom koju utakmicu sa tog kauča,....ma može i film...ma bilo šta...važno je da smo na tom kauču. :kauch i da je je sušilo blizu. ;)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
uhhh šteta da nije još malo ostao..nema veze lupat će veselije ;) trebao si ubacit još koji vent.Vidio sam da tako u outu rade ovi iz srednje EU...Ma nije ni bitno,možda je bolje ovako,bar će ove ostale imati više zraka..
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
svaki dan skidam s kusha grane
večina najboljih vrhova je na sušenju....nažalost bar tri tjedna prerano
kush u prvom planu.....ono kaj je ostalo od njih....iza su pinkice


ostatak je završio ovako......šteta da se nisu stigli razvit do kraja.....da se ne lažemo....bili bi vrhovi ko butelje


pogled s kauča



Pink Plant, ona boležljiva....puni se pomalo...skinuo sam s nje par manjih vrhova
gusta je ko salata i skroz drugačija od druge dvije a vidi se i očita razlika u veličini posuda


Orange bud.....i s njega je skinuto nešto malo od pljesni i gusjenica


Pink Plant.....polako uzima zalet i puni pomalo cvjetove


ima još i ona grana s Kusha....to sam zaboravio poslikat :p
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.681
163
daj ti Bog maximalnog strpljenja za Pinkice i Orange-naravno i puno :sun2: :sun2: :sun2: :sun2: :sun2: :sun2: !!!!!! cure su superica!!! ej a kaj buš s lišćem i trimom ????-(oprosti ako nisam dobro pratil dnevnik pa buš i to u ulje stavil????))
:respect: -strplenjaa i pazi da ne nazebeš,hehehehehe !!! -bravo za trud
a jel to indoor ili outdoor ili hahahaha :smoke18: staklenikdoor ??? tak mi se ovo ljubičasto lepi za prste a ja seljak ne znam pictures stavit!!!!
ko se ljuti???? ok -sory za offtop S-U-N-C-E !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ewo i grančice s Kusha....slučajno strgana, razčetvorena na više manjih grana....inače je bila jedna grana........ i popikana u teglu od 6 litara prije nekog vremena
dosta je skinuto radi pljesni........nije pod krovim nego pod vedrim nebom....... ali još uvijek izgleda simpatično a pogotovo izbilza





iz bližeg

 

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Od tebe, Imbra, čovik može puno naučit...
A moran priznat, da ti malo i zavidin, je..ga, stvoria si idealne uvjete, imaš volje i znanja i to se vidi po rezultatu...
Respect!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.