Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
I meni, "to good to be truth".
Savršenstvo bez, mane, dio mojih snova. :rolleyes:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
  • Uh, ove tvoje stvarno velike....moje su male i crne, ali štetočina je štetočina, milost ne tražim, niti bih im je dao. Srećom da su ti na oku,.... (i pri ruci) inače piši kući propalo.
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
kad su male su crne a kak rastu dobijaju zelenjavu po sebi....bar ove moje....stare sigurno tri četri dana....samo te dane nisu provele na današnjoj lokaciji jel bi se to i više nego vidlo....vjerojatno donešene zračnom linijom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganđalf

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Na tebe svaka muka :) i plijesan i gusjenice...ali vrt je impresivan.Nadam se da cu iduce sezone ( sada vec mogu konstatovati da sam se navukao na grow :D ) postici barem dio prinosa tvoga vrta,i ovakvog kvaliteta. Cast ti svaka ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
fala ljudi.....ma raste to samo od sebe....ja samo malo pomažem i poguram kad zapne...nikakva velika nauka......

Ob.....u cvatu puna dva mjeseca + desetak dana....pokazuje znakove zrelosti izgledom trihoma....prevladavaju milky sa več dosta žutih/jantar....odokativno oko 20 %, kolko je moguće procjenit.....sutra navečer ide u mrak na jedno dva dana i onda slijedi berbica, u tjednu punog mjeseca....pa di ćeš bolje....
zadnje gnojenje je bilo prije desetak dana sa full dozom hesi bloom, fosfor i supervit....prije dva dana obilno zalijan iliti ispran i sad čeka penziju ;)

 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
daleko je još četrnaesti mada nema kiše....al ima gusjenica......za to vrijeme i kod mene se nešto vješa.....nisu kobase al je fino....

Poseban je ugođaj bit među biljkama navečer i gledat vrhove na punom mjesecu.....a večer prekrasna....skoro pa ljetna....a miris u zraku....slatko-kiselo-zeleno dosta jako ali nekako decentno i profinjeno.....susjedima sigurno nije profinjeno..... :p ko meni....

Special kush #1 skinut nakon 70+ koji dan cvjetanja..počele oko 25.07........prva rata....ne stignem u komadu sve pokupit....neke manje grane, ostaci ostataka....veče su nažalost prerano morale past za slobodu radi pljesni.....



navečer slijedi nastavak..... :hippy:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Bravo Imbrice.Sad pamet u glavu s kim kad kako.Ne znam kako vi al meni je jedan od problema kad me pitaju odakle ti ovo a dobri smo i ispricao bih sve od naklijavanja a znam da je najbolje da NIKO ne zna.Posebno sto je ovo sa ulice sramotno lose i razlika je dirasticna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Istinu zbori zli, razlika je nevjerovatna,miris ,forma cvijeta,rad ,izgled....
Ja kažem dobio od frenda i promjenim temu,a pošto su uneređeni onda ih je lako obmanit hehe
Imbra keep up the good work,čekamo da zadnja padne pa otvaramo champagne!!
:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.