Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
da ga vidiš u živo promjenio bi mišljenje....previše vlage i kiše ne paše ni lozi......
malo živog Kusha.......









nova disciplina je uvedena......čupanje gusjenica pincetom....danas ih je dvadesetak palo za slobodu.....sve me strah kaj bi se dogodilo da su si mogle uzet maha.....bile su tri do četri mm dugačke....borba se nastavlja, protivnici se mjenjaju
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Di nalazis te gusjenice najcesce...po listovima ili budu sbuksane u cvjetovima?
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
pa u biti trulez, budj iliti plijesan su samo krajnji rezultat a uzrok je "rad" tih gusjenica .nazalost prijatelju radit ces sizifov posao .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja možda nisam kompetentan da kažem da je samo to uzrok, ali i meni se događa ista situacija. Gdje nađem gusjenicu, tu nađem i plijesan.
Imbra je "old school", i uopće ne sumnjam da će odraditi i taj "Sizifov posao" kako treba, a ja ću škicati u tajni vrt da opet nešto novo naučim. ;)
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
sizifof posao mi traje od petog mjeseca.....još koji tjedan nije problem......velika je razlika u broju gusjenica kad su nadkrivene i kad su pod vedrim nebom.....odkad su nadkrivene nalazim gusjenice samo na vanjskim/rubnim djeovima biljki.....u sredini nisam našao ni jednu zasad
da sam stavio najlon tjedan dana ranije, bar pola od skinutog bi bilo i danas živo i zdravo.....vrhovi su bili več solidno razvijeni i totalno natopljeni vodom.....danima se nisu mogli osušit.....to je razlog br.1 dosadašnjeg masakra......kad je več godina takva kakva je
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
100912_clip_image066.jpg
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
ajmo Imbra to se trazi.....jedini uspjesan out grow ove godine, daj malo smoke report pojedinih vrsta ako moze frends po oruzju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ewo jedan brzinski......kush zabija i u glavu i u ostatak.....vjerujem da bi No Joke bio izuzetno zadovoljan radom ;) klasična indika.....mada sve to je ubrano nezrelo pa ni ne može imat puni potencijal kakav treba
a pinkica......još je premlada za probu....bilo je par vrhova s one boležljive ali to još ne lupa kak bi trebalo
za ob ne znam još niš
borba se nastavlja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.