Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.09.2010
24
2
0
50
Da li Online Growshop Aliën jos uvjek isporucuje sjemena kako treba, regularno za Srbiju ? :) p.s. nisam bio tu iha haj pa rekoh ae da pitam sad kad sam tu ? :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nemojte izmišljati, pa narast će mu temperatura! a kome ne bi da vidi nešto ovakvo:


(Ktrain - slika iz arhive ;-)
 
29.10.2011
19
1
0
41
E ovako, imam grejac koji ce da greje box(PC) ali je prejak, ima li neko bilo kakvu ideju kako da oslabim grejac? Sve je dobrodoslo, lupite. :eek:hno:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
trebaš ispred njega spojiti neki otpor da smanjiš struju kroz njega i time smanjiš temperaturu... moj prijedlog ti je potenciometar za rasvjetu. mislim da košta nekih 50-ak kuna, možda i manje...
 
29.10.2011
19
1
0
41
Mhm hvala na ideji, ali treba mi to hitno, probacu da ga saboratim nekako, valjda me usere, sta znam. :icon_lol:
 
01.10.2011
16
0
0
34
E pa ovako, da pochnem. Razgovarajuci sa majkom oko njenog zdravlja ubedio sam je da proba marihuanu. Poshto joj je mnogo bitno da se posle toga oseca opushteno kako bi opet konzumirala, a i meni je takodje bitno reci te mi ima li neka optimalna mera koliko puta da joj dam da udahne a da joj ne bude muka kao npr. meni kad sam se prvi put napushio? S‘obzirom da cu uket da zavrshim na ulici ne znam ni koliko ce dobro granje da bude tako da ko moze neki savet da mi kaze bicu mu zahvalan. Hvala unapred!
 
08.02.2010
1
0
0
30
pozdrav veljas.evo bas sam nedavno imao slicnu situaciju ali ne sa starom vec sa starim.posto covjek ima problema sa svakakvim bolestim proteklih 13 god,a u mojim razgovorima sa njima o nasoj preljepoj bilci i za sta sve moze posluziti i olaksati mu neke stvari sa kojima se bori,sam je dosao i zatrazio da proba,eto prvi puta sam mu dao 4-5 dimova da povuce.sad je vec lagano dosao i na 10. dam mu 1-2 puta tjedno da zapali.to jest zapalimo ja i on zajedno.i mogu ti reci da mu je pomoglo i to poprilicno dosta.primjerice pije puno manje tableta za smirenje i glavobolje su mu puno manje i rijede nego sto su bile prije. nadam se da sam ti pomogo.poz svima.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
reci joj da moras zasadit jer je ovo s ulice smece i nikad neznas kakav ce high bit (sto je i istina), dok u seedbankama pise za svako sjeme za sto je dobro, pa imas i medicinsko sjeme, ma ima svega.....

a to kolko da joj das, pa za prvi put joj nemoj puno davat, neka povuce par dimova, da vidi sta i kako.... pa ako joj ne bude nis nek povuce jos a ako joj bude dobro nek vise ne povlaci, vrlo jednostavno....
 
22.11.2010
11
1
0
34
Jel se moze sta desiti ( iskocit osigurac ili nestat struje u kuci ili tako nesto ) ako spojim krivo hps ili ako spojim pa neradi...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ako dodje do kratkog spoja ce izbaciti osigurac... Ako krivo spojis, moze doci do izbacivanja osiguraca....
 
29.10.2011
19
1
0
41
Skupio sam 20-ak semenki domaje, od onoga sto sam pusio i stavio ih da proklijaju na razne nacine i u vodu i u vlaznu maramicu i svetlo i tamno, toplo sve redno ali nista, nakon toga sam ih posadio u zemlju direktno evo posle 8 dana u boxu, 20 semenki je bilo 24 stepena temperatura, cflke upaljene sve vreme i nista, tako da sam sad uzeo i povadio semenke sve do zadnje i primetio sam da su se sve do jedne drasticno povecanje, krupnije su, ali ni traga klici, sta ciniti? Znam i sam da je problem verovatno u semenu, al dal je moguce da nijedno nece proklija, a stavljao sam samo modra semena, bela sam bacao. Neka ideja dok ne uzmem brendirano seme?
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
imam ja ideju,odustani od tih random i naruci si pa da znas na cemu si...

ovih 20 moze bit da su prestare,da ne valjaju...a mozda i ne al poanta je da ti to nista ne znaci kad ni jedna nije niknula
 
15.09.2011
21
1
0
38
ThCooler je napisao(la):
Jel se moze sta desiti ( iskocit osigurac ili nestat struje u kuci ili tako nesto ) ako spojim krivo hps ili ako spojim pa neradi...

Evo ti dobar filmic koji ce ti sigurno pomoci da spojis bez greske :) Ja sam spajao po njemu i spojio sam bez problema :)
Imas verziju i sa starterom posebno i sa integriranim starterom ;)

How to wire a HPS lamp - YouTube
 
29.10.2011
19
1
0
41
derataur je napisao(la):
imam ja ideju,odustani od tih random i naruci si pa da znas na cemu si...

ovih 20 moze bit da su prestare,da ne valjaju...a mozda i ne al poanta je da ti to nista ne znaci kad ni jedna nije niknula

Slazem se, to cu i uraditi za koji dan. Al buraz kad uzmem noktom i skrcnem jednu semenku, tacno se vidi klica onako bela, presekne me kao da sam biljku odsekao.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kad silujes.... Nekad sjemenki treba dosta dugo da izbaci klicu.... Ja sam svoj auto Jet drzao 10 dana u vlaznoj maramici....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ocigledno si pozurio, ako nije trulo nego je nabubrilo i ima klicu verovatno bi niklo narednih 24~48 sati, moras se navici strpljenju, meni su znale proklijati u toku 24h ali i nakon prakticno dve nedelje
 
29.10.2011
19
1
0
41
Pa ja sam posadio onih 10-ak preostalih semena u dve case za jogurt i stavio u neku fijoku od sporeta gde stoje drva, gde je blaga toplina, hvala svima, strpljenje jeste uspeh. Iako proklijaju, ipak u box idu lowrajderi. Pozdrav i uzivajte.
 
06.04.2011
35
4
0
45
Koliko je vremena potrebno da kristali svarovski iz belih predju u crvenkaste? Dali je maksimum cuvanja marijane na cvetanju 84 dana? Moje 3 imaju po 80 dana cvetanja. Dlacice su nekih 40-50 % crvene ali su mi kristalcici jos beli. Ili oni promene boju kada odu 2 dana u mrak.Bacam slike kad se obogatim (kad oberem) Sledeci put pisem slikovit dnevnik al sa nekom markiranom semkom.Moze predlozi neki da padnu sta da narucim.
email.gif
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nije maksimum 84 dana, a to koliki je zavisi od straina koji imas, a ti to ne znas. prica o svarovskom je povezana sa ovim prvim, bez fotki nista. sta god da uzmes markirano neces imati ovih problema, ako hoces brzi finis, mozes uzeti top44 ili ak47. brojke ti ovde oznacavaju dane cvetanja, a mozes ici i na neki automatik, pa cela prica traje krace neko tebi sada samo cvetanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.