Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Ljudi moolim vas neka mi neko kaze,cita sam masu forum i nisam nasa odgovor na ovo,a to je gdje se moze nabaviti ta pvc folija bijelo crno za oblozit box,konkretnije u Rijeci?
Ili bilo sta slicno sta se moze iskoristit za oblaganje konstrukcije..

Hvala
 
27.06.2008
21
0
0
45
Braco po ganji dal je ovo moguce da Afgani od nirvane jos nije mi poceo da cveta a dodje septembar, pokazao mi pol pre mesec i vise dana . Dali se nekom to desavalo ranije?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Može.. evo ja sam imo prošle godine neke dve indice koje su počele cvjetat sredinom devetog mjeseca, iako su pokazale spol mjesec dana ranije...

Ne znam u čemu je stvar, al moguće je i dešava se..
Ali bez brige, odradit će ona svoje, samo će ti dim doći malo kasnije.
 
27.06.2008
21
0
0
45
Tarki je napisao(la):
Može.. evo ja sam imo prošle godine neke dve indice koje su počele cvjetat sredinom devetog mjeseca, iako su pokazale spol mjesec dana ranije...

Ne znam u čemu je stvar, al moguće je i dešava se..
Ali bez brige, odradit će ona svoje, samo će ti dim doći malo kasnije.

Hvala druze :sun2:
 
04.02.2009
21
0
0
36
biljka mi je počela cijetat vide se pistile, sitne, tek je pocela sativa je i koiko ce ona narest jos sad i koje je najbolje gnojivo za cvijet
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Sta mislite o ovoj foliji li sta je vec.To je iz bolnice od radiografskih filmova uzeto,oni su u to umotani tako da nebi trebalo propustat ni kapi svjetla,ali nije bijela folija nego je siva kolko to otprilike odbija svjetlo?

 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Stanga- u cvjetanju je rast sporiji, al ti niko ne može reći koliko će narast i koliko će se udebljat jer to ovisi od genetike biljke, od uvjeta(svjetlost, zemlja te njena struktura i sadržaj, voda,vlažnost zraka...)...kad napišeš "gnojivo"na search i malo počitaš skontat ćeš što ljudi najčešće koriste za uzgoj konoplja u tvojoj zemlji.
PimplaMan- ovo nikako neće odbijati svjetlo bolje nego obloga bijele boje. Ali ako već 100% ne propušta svjetlo možeš to koristiti kao dodatna vanjska obloga da bi spriječio izlazak svjetla iz boksa(ili ulazak istog).
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
Head_Hunter je napisao(la):
Sve mi je jasno samo ne znam koja je vrsta, sta je to ......


frend vrsta BALKONUŠA seme iz keta jebbbene žike...:bis:
ime i prezime naja -budi tansre da je KUJAAAAAA...
i da če ošine po glavici ako odradi do kraja i ne zamaraj se *****rrijama
ako neko tapi ti reci SUUPER SKAANGG i to je to.. kapiš,,!!!?!!!:bis:
 
04.02.2009
21
0
0
36
biljka mi je tek pocela cvijetat jel mogu odma davat pk gnojivo da prije bude gotova i oce joj sta naudit
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
mozes stavit gnojivo, nece ti smetat za biljku ako stavis kolko treba, ako pretjeras spalit ce ti biljku

trebao bi imat uputstva na pakiranju gnojiva, procitaj to malo pa vidi i odluci sta ces napravit,
ako je pocelo cvjetat ja mislim da slobodno stavis gnojivo
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
A vidi ga što pita:
stanga je napisao(la):
...jel mogu odma davat pk gnojivo da prije bude gotova...
Čovječe jesi li ikad uzgajao paradajz, kukuruz...cvjeće? Što se odjednom bacite na konoplje kad ne znate što rade gnojiva i zbog čega se koriste.
Koliko brzo će ti sazrije biljka ovisi prije svega od nje. Tj od metabolizma i "unutrašnog sata" biljke. Gnojenjem možeš povećati urod, al nikako da biljka ranije sazrije ili da bude potentnija.
Skontajte da nema foku-pokus u uzgoju bilo čega!
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Naci možeš. Oprezno-pola propisane doze+veći vremenski razmak među gnojenjama+search na forumu.
 
28.08.2009
0
0
0
34
imam 2 biljke.sta mi predlazete da uradim kako bi povecao kvalitet i kolicinu za ovo preostalo vreme!cuo sam da treba sad staviti pepeo i ako treba koliko da stavim?unapred hvala!
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
punoglavac...najbolje ne očekuj ništa...al ko zlo ne misli i pokušaj smatra uspjehom

ciro...nemoj se zajebavat s pepelom ak dosad nisi , to je potencijalno zajeban dodatak...radije nađi dobro gnojivo za cvjetanje i pići do kraja
 
28.08.2009
0
0
0
34
Ja sam gledao jedan dokumentarac,sa nekim matorim australijancom,i on stavlja!a i jedan moj drug stvlja isto!ne znam sta da radim!ipak hvala na odgovoru!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.