Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.08.2009
38
0
0
43
FARAON1988 je napisao(la):
Sjever Hrvatske je jako hladan.
A koliko ja znam po drugim biljkama, to ti je kaljenje.
Ili je drzi vani ili unutra, a ne tamo vamo.
Željezo se sjebe kad da grijes pa hladis, a ne biljka.
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Sinoć tj ovih dana je bilo dosta hladno preko noći u sjeveroistočnoj HR.Sinoć je čak bilo rose tak da nebi bas bilo oke da ostane jednu večer vani al neče joj ništa bit.Ipak ti nju bolje drži u kući,nije ovo vrijeme baš pogodno za nosat ju van,unutra,van,unutra.
 

FARAON1988

Aktivan Član
10.09.2009
69
0
0
35
a sta ces kad se voli suncati :)

moram da selim jer ce ju neko vidjeti u sobi kroz dan,,kad me nema!!!
 
30.08.2009
5
0
0
36
FARAON1988 je napisao(la):
Imam problem,, biljka ostala vani kroz noc i nekako se kao smrzla poparilaa,,,sta da radim?!?


Stavi je unutra pored prozora negde, ja tako uradim kad mi kasni rast i kad pocnem da gubim neke uslove napolju, ja mislim da ti je to pametno resenje, e sad to je samo moje misljenje...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Cca kojeg datuma treba počet neko outdoor sađenje, apsolutno sam budala u vezi ikakvog sađenja i nemam nikakve opreme (osim sjemenki koje upravo vadim iz ovog bijednog miča) i zanima me sve drugo naravno, al nekako mi se čini da je sad kasno za sađenje, to treba oko trećeg mjeseca bit jel, i da, kolko sjemenki bi trebo bacit u tu nekakvu vazu ili zemljanu površinu da bi se JEDNA stabljika digla?

Hvala unaprvo
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Dal je kasno poceti sa outdoorom bar za vegetaciju?

dakle rezim koji sunce ima trenutno je ako se ne varam nekih 14/10 ?
 
09.07.2009
42
5
0
33
Pa oko 3-4 mjeseca posadis i oko kraj 9 i pocetak 10 ti je gotovo, pa ovisi ako ih lijepo stavis na klijanje svaka ce ti izaci a dalje je ne tebi kako ces ju paziti ima dosta problema koji ti mogu shebat biljku neda mi se nabrajati ako nemas fem sjeme postoji ti mogucnost da ti izadje jajan njega ne zelis pa ako oces jednu biljku posadi tri biljke jedna ce ti 90% biti zenska uostalon imas sve na forumu trazi ove outdoor vodice sve imas tu ;)

Edit:
Dal je kasno poceti sa outdoorom bar za vegetaciju?

dakle rezim koji sunce ima trenutno je ako se ne varam nekih 14/10 ?
ali sad ti padaju temperature i pocinje losije vrijeme tako da bi ti se biljka smrzla i propala sad jedino indoor mozes raditi za outdoor cekaj kraj 3 mjeseca.
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
TeZi je napisao(la):
Pa oko 3-4 mjeseca posadis i oko kraj 9 i pocetak 10 ti je gotovo, pa ovisi ako ih lijepo stavis na klijanje svaka ce ti izaci a dalje je ne tebi kako ces ju paziti ima dosta problema koji ti mogu shebat biljku neda mi se nabrajati ako nemas fem sjeme postoji ti mogucnost da ti izadje jajan njega ne zelis pa ako oces jednu biljku posadi tri biljke jedna ce ti 90% biti zenska uostalon imas sve na forumu trazi ove outdoor vodice sve imas tu ;)

Edit: ali sad ti padaju temperature i pocinje losije vrijeme tako da bi ti se biljka smrzla i propala sad jedino indoor mozes raditi za outdoor cekaj kraj 3 mjeseca.


Uzevši u obzir da je ovo neka domača sorta dal bi mogla podnjet to da ju danas prebacim u indoor tipa u ormar ili sl. sa 200w svjetla od reflektora i 2x50w ventača?
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
i btw neki grow shop ako netko zna gdje ima u zgu trebao bi hygrometar,termometar i neke ventače još :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
A ja mogu sa ovim "običnim" sjemenkama šta se nađu u paketićima sadit normalno jel? Netrebam kupovat sjemenke jer za prvi put ne želim to radit, samo bi htio tamo oko trećeg mjeseca zasadit jednu biljku i vidit sav taj proces kako ide svojim očima pa ako bude dobro, zašto ne nastaviti i jednog dana imat indoor box pravi itd itd....

I da, jel može ona normalno izrast u vazi nekoj malo većoj, to mi se čini sigurnije nego u zemlju direkt sadit...

Hvala na odgovoru
 
12.09.2009
45
2
0
31
Uzevši u obzir da je ovo neka domača sorta dal bi mogla podnjet to da ju danas prebacim u indoor tipa u ormar ili sl. sa 200w svjetla od reflektora i 2x50w ventača?
:eek:hno: bolje je onda ostavi i dalje vani da je zima uzme, ionako je ceka ista sudbina sa reflektorom u ormaru!!
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
pozdrav!
trenutno nemam mikroskop pa nisam u mogucnosti precizno vidit kad je gotova al sam za svaki slucaj nazreliji vrh skinuo..
ak se moze vidit s fotki dal su gotove i kakvo je misljenje vremenu kidanja..
na ovoj dolje se dobro vide trichomi na sredini malo desno.. zum zum..





znaci dal da cijelu roknem?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
A da provaš google i pročitaš nabavka opreme po gradovima?
I sve ostalo malo...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
ženka,usporedi slike kako počinje,ima milion slika.samo je zadnja mutna.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.