Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZNX

18.08.2006
13
0
1
Imam jedno pitanjce!
Kad bi trebao početi pripremati zemlju, mislim preštijati ju i dodati humusa?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Sa pripremom zemlje mozes poceti odmah,posebno ako vremenska prognoza najavljuje lepo vreme.Neki su to uradili jos pre pocetka zime. ;)
 
08.10.2006
43
1
8
36
Koliko treba da sachekam da se slegne zemljishte koje sam izriljao sa stajskim djubrivom, da bih potom pocheo sa sadjenjem/presadjivanjem ????? Unapred hvala
 
18.01.2007
1
0
0
34
Po vama koja je najbolja sativa? znaći treba mi nešto od ćega ču pišat od smjeha kad se uduvam i da ima dobar urod i da nije pretjerano teška za uzgajanje... naravno outdoor sorta
 
23.01.2006
2
2
0
41
www.soundclick.com
Master E1 (06:10 PM)
nabavio sam semenke i vec klijaju.
Moram po zemlju. Moraju prvo kao rasada pa onda presaditi.

tripple22 (06:10 PM) :
nesmeju unutra da budi bice muzjaci.
sjebao si ako si stavio u vodu da proklijaju to je najveca greska koju ludi rade.
mutirace kad je bacis napole i bice 90% muzjak.

Da li je ovo istina???
Sta da radim? imam oko 8-10 semenk od obicne dobre vutre koje su proklijale
 
25.01.2007
44
22
0
:vomitwar:
Rodney Dixon je napisao(la):
"Master E1" je napisao(la):
nabavio sam semenke i vec klijaju.
Moram po zemlju. Moraju prvo kao rasada pa onda presaditi.
"tripple22" je napisao(la):
nesmeju unutra da budi bice muzjaci.
sjebao si ako si stavio u vodu da proklijaju to je najveca greska koju ludi rade.
mutirace kad je bacis napole i bice 90% muzjak.
Da li je ovo istina???

Ne ............
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Moguce da je to nesto kao posledica stresa.
Pazljivo sa klicama da ih ne ostetis.
 
28.02.2007
0
0
0
35
Ej Ljudi! Prvi put sadim pa ako me možete uputiti u neke dobre vrste koje bi mogao koristit. Evo bas sam izvadio neke sjemenke od dobre vutre sta sam pusio pa sam ih ubacio na vatu, vec je nesto proklijalo( sad vam saljem sliku) pa pogledajte i uputite me sta dalje da radim, dali da ih stavim u zemlju ili da jos malo cekam...
 
28.02.2007
0
0
0
35
Ej ljudi! Prvi put sadim pa bi mi trebala mala pomoc pri odabiru vrste koju bi sadio. Dajte pomozite! Izvadio sam sjemenke od neke dobre vutre sta sam pusio, stavio na vatu i vec je nesto proklijalo(poslat cu vam sliku), dali da ih jos pustim neko vrijeme na vati ili da ih ubacim u zemlju. Jebeni sam amater pa bi mi svaka pomoc dobro dosla..
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Loco weed je napisao(la):
Ej ljudi! Prvi put sadim pa bi mi trebala mala pomoc pri odabiru vrste koju bi sadio. Dajte pomozite! Izvadio sam sjemenke od neke dobre vutre sta sam pusio, stavio na vatu i vec je nesto proklijalo(poslat cu vam sliku), dali da ih jos pustim neko vrijeme na vati ili da ih ubacim u zemlju. Jebeni sam amater pa bi mi svaka pomoc dobro dosla..

Cim se pojavi klica(ono bijelo)mozes da stavis u zemlju,
A sorte i amaterski prirucnik za uzgajanje imas lijepo objasnjeno na www.vutra.org
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
I love weed je napisao(la):
stvarno biste mogli pomoc malo covjeku,ima nas dosta koji smo tek poceli,pomozite malo


Budite malo strpljivi,pa danas popodne je ostavio poruku. A i malo procitajte sta vec pise na sajtu i na forumu.Ima sve detaljno opisano.
 
07.01.2007
25
3
0
35
ako posadim samo feminizarane sjemenke nemam brige da ce mi napravit semenje ili?

Ma stari moj svaki cvit je napravljen da bude oplođe a i bit će, osim ako ne sadis u pustinji gdje nema konoplje nekih 50 km unaokolo... vidis mene ti brine oce se meni oplodit cvjetovi i napravit sjeme iako industrijska konoplja raste na drugoj strani uvale.

Npr. imam jednu zensku procvjetalu biljku sjeverno nekih 3km od industrijskih muzjaka e sad ti zapuse jaki juzni vjetar i oplodi zenku- shvacas?


Ako ti je sjeme feminizirano znaci da ce nekih 98.76% sjema rezultirati zenskim biljaka, osim ako ti je netko uvalio zajeb, e sad ti vidis- kad ti procvjetaju cure mudonje ih mogu oplodit na jako veliku udaljenost- neznas ti sta sve majka priroda moze.
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
..........nikad nisam naručio sjemenke preko neta a ni neću.........jako se bojim svega..........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.