Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
to nije problem!!! oni sami nakon nekog vremena krenu žutjet i kasnije odpast jer biljki više nisu potrebni!!
 

KaraJack

Aktivan Član
Hou Hou,

da se nadovezem na moj prijašnji problem, stvar je da zemlja izbija zrak prema gore a rockvoll to malo usporava. Zrak izbija tek na gore poslije posipanja vode, sada pošto ja nemam zemlju kakvu bi trebao imati morat ću se skockat i zaletit po zemlju koja je idelana. Ne radi se o gljivicama nego pljes od vlakana iz rockvula. Ništa strašno ova teorija nije od mene ali jednog shamana iz vana.
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Šaman Šandor;59233 je napisao(la):
ma nemoj zbunjivati čovjeka, nađeš u šumi neku čistinu i tamo staviš, samo budi siguran da tu nitko ne zalazi a takva je mjesta teško naći

Ipak ti pre prihvatanja saveta na ovom forumu klikni na nick i proveri kakve on postove ima i gde je aktivan .... mnogo njih prica da bi pricalo i savetuje bez znanja ...
 
16.04.2008
39
0
0
34
E imam jedno pitanje, ja sam novi na forumu i zasadio sam 5 biljaka, bla, bla....!

Sjeme mi je proklijalo i na vrh mi je izašla mala biljčica skupa sa ljuskom sjemena!
I sad jel ta ljuska treba biti u zemlji ili mi sve raste po planu?

Nadam se da policija nenadgleda ovaj forum! :)
 
16.04.2008
39
0
0
34
Na jednoj biljci mi je proklijala sjemenka i izašla mal biljčica 0.5 cm netom proklijala, ali biljčica stoji na površini dodirujući zemlju i nije ukopana! da je malo ukopam?
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
samo da te pitam..jel vidis ti sta pises ? :) zezam se, ali objasni ti ovo svoje :

" Na jednoj biljci mi je proklijala sjemenka i izašla mal biljčica 0.5 cm netom proklijala "

sta teb sjemenka proklija , nikne biljka, ta biljka opet proklija i opet izade jos jedna biljka .... ??...?? lol

edit : da ne dode do nesporazuma again , prvo : malo bolje sastavi recenicu

drugo : da li si posadio sjemenku bez proklijavanja ili si prethodno proklijao sjemenke ?

ako si ih prethodno proklijao to znaci da je iz sjemenke izasla mala bijela klica . tada si

posadio. mala biljcica je niknula .

isti slucaj i da nisi proklijao . niknula ti je biljka, nista spektakularno :p . i sta sad ne valja ???
 
16.04.2008
39
0
0
34
Nisam ja baš neki biolog!
E izašla je klica iz sjemena (mala biljčica)! Nisam je posebno proklijavao, nego je bacia u zemlju i adio mare! Ali zakopao sam je samo centimetar u zemlju i sad kad je proklijala izašla je na površinu! Zalivanjem san je skroz izbacija na površinu!
I pitam vas dal da je zakopam u zemlju i kolko duboko?

Zajeba san se kad san reka "Na jednoj biljci" umjesto "U jednom pitaru"! :facesjump:
 
21.04.2008
2
0
0
47
Koja je ovo vrsta?
lz4011208787365.JPG
 
29.03.2008
3
0
0
38
:hippy:pizz cuo sam iz jedne brice od nekogg lika bla bla bla...
da kad biljka naraste se sezdeset centi da joj otkinem vrh
da nebi isla u visinu nego bi se prosiri.. Znal ko sta o tome nek javiii pizz
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Sale nemoj rezat biljku.. radje naucit sto je LST.. manje sanse da zajebes bilju stresom, i veci urod!
 

Psy

02.03.2008
4
0
1
34
Biljke su mi bile u kuci dok im se prvi par listova nije razvijo, a sada su na livadi na koju cu i da ih zasadim,ali su jos uvek su u casama(nisam stigo da ih presadim) i mnogo sporo rastu. Tamo su dve nedelje a nisam primetio neki napredak od kada sam ih odneo.Zasto se ne razvijaju u cemu je problem, da nije mozda zbog malo nize temperature? Razmisljao sam da ih sutra presadim.
 
16.04.2008
39
0
0
34
Biljčica mi raste uz plastiku pitara, jeli to za nju veliki minus da pušta korjen samo u jednu stranu?
 
21.04.2008
8
0
1
34
bok drustvo.ja sam se tek neki dan registriro kod vas...zanimalo bi me kad trebam biljku iz kuce presadit na livadu,kako treba bit visoka?
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
@ greatboy biljka ce ti brzo imat korjen po cijelom pitaru tako da joj ja nebi sokove priredjivao presadjivanjem 6cm lijevo ili desno.

@ moskri99 ja bi kad su oko 15-20cm al to je do tebe. neko ju ostavi duze netko krace unutra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.