Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Thnx.... Ma znam da može i od šugave trave biti odlicna genetika ali ovako je sigurnije a i dosta je jerovatno da su neke namjerno oprašene(prejebena trava, sa 1-2 sjemenke po vrhu) pa je moguce da neće zrasti domacica vec neka druga sorta.....a imam i par što od onih gdje je bio pun ***** sjemenki, vidi se ne baš dobro osušeno........a o.k za pušit e te ako dobro uzgojim bit će nešto zbilja posebno. Dobit će onda prvo u zrnu gnojivo a onda poslje guano i nek uživaju....
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
pa moze li mi tko vec jedan put reci koliko se u prosjeku ubere grama vrhova po biljci sative.. napisa sam tu temu i poslalo me na groblje.. pa neznan zar je to toliko glupo pitanje!!! moze li mi koji normalan covik odgovorit na ovo moje pitanje:icon_confused:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
NE!!!!

Od kud mi znamo koju ti sortu uzgajš, kolko se dobro brineš za njih, koliko svjetlosti dobivaju, koliko je dobra zemlja, kad ces ih brati.........

Od 1-1000g ti je raspon cak i više.....
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Iman hesi TNT i Super vit.. E sad biljka :watchplant: mi je visoka 30tak cm i trebo bi je krenuti gnojiti... a pošto je to feminizirani durban htio bi izvuć skoro maksimum iz biljaka ali je problem što neznam koliko ćesto da gnoim... mislio sam 1 tjedno po 25 ml (pola doze što piše na uputama) na 5l vode+vitamini 1 kap na 5l(kao što je na uputstvima)!!
E sad predpostavljam da će većina reć da gnojim kad vidim da je biljka gladna no kako bi primjetio da je gladna mora proći barem tjedan pa i više dana odkad postane gladna kako bi ona pokazala nedostatak nutrianata. e sad što vi mislite koliko da dozirama da je naravno ne spalim. unaprijed hvala na trudu i odgovorima. pozz
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
pa jednostavno upotrijebis pola od pola propisane doze da vidis kako ce reagirati i onda

se vec mozes ravnati i znas na cemu si .

znaci na 5 litara, 10 mL gnojiva da vidis kako ce ici . i naravno s tim mozes gnojiti cesce

nego sa punom dozom , sve ovisno o tome kako biljke reagiraju.
 
15.06.2007
4
0
0
43
znaci...moje biljcice koje s tek nikle(1-2 cm)ostavio sam vani i dosao je nenadani pljusak,sto je natopilo zemlju vodom(bez obzira na one rupice dolje)...zatim sam ih presadio u svijezu zemlju(mokru zemlju odstranio i korijen s listicima pazljivo presadio)zatim je tog dana bilo oblacno vrijeme te sam je drzao pod stednom zaruljom...danas je isla van....sad me zanima ako je cijeli taj proces nastetio biljkama....?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
da.. nastetio je.. velika doza nepotrebnog stresa, ali oporavit ce se vjerovatno.
 
18.04.2008
1
0
0
29
gdje bi bilo najbolje da zasadim svoje biljčice?sad su otprilike oko 10-15 cm i trebalo bi ih presaditi samo neznam kud ima neko neki predlog?
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ja sam odrastao isto gdje i ti znas ?! tamo iza onog velikog grma, pa skrenes lijevo ,

malo picis ravno i di je onaj pas pisao skrenes desno i to ti je naj mjesto ! :))

kad trazis uvijek gledas da imaju dovoljno sunca, da je dobra zemlja , naravno neces ih

u sumu drmnuti .... jedan dan ides u setnju okolnom prirodom i nac ces neki dobar site

sigurno ! sretno ...peace.
 
18.04.2008
1
0
0
29
puno fala prjatelju!potražit ču već nešt:popworm:i fala na savetu da ih ne drmnem u šumu jer mi je to bila jedna od opcija:thumb:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
M_wEeDmAn_88... Kako misliš kako će biljke reagirati? misliš kako će pokažat da joj fali ili ili ima previše hrane? pozz i fala na prijašnjem odgovoru
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
tocno tako.... moras od nekud krenuti i naravno, to i sam znas, da krenes sa malom

dozom kako ih nebi sprzio . ne brini toliko , kad mislis da bi trebalo gnojiti GNOJI i

vidjet ces sam da dalje ide lako !

peace .
 
21.10.2007
5
0
1
37
Namjeravam da pocnem sa outdoor uzgojem (Northern Light),interesuje me je li kasno za to,s obzirom da do vegetativne faze (teorijski) ima josh mjesec i po dana (21 jun)?Da li mogu da se nadam dobrom prinosu s obzirom da se radi o idealnim uslovima?
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
nije kasno samo bi ti bile vece biljke da su vec posadjene. i
vegetativna faza pocne cim biljka nikne iz zemlje a ne po
kalendaru
 
24.08.2007
1
0
0
37
Jel mogu zasadit outdoor u ponedjeljak,pošto do sada nisam imao sjemnke,jel nije prekasno?
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A jebiga je...
To bi onda ispalo skoro ka 12/12 iz simena u indooru. A ni to nije loše, ali mali je urod, premali :vb_kez:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.