Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
kingpin je napisao(la):
posadia sam tri biljke prije nekih par dana na jednom otoku u dalmaciji, dobia sam sjemenke od neke trave koju zovu super grass, prodaje se po cijeni skunka (100kn za 1g), vrh joj izgleda kao od obicne trave ali je jacine skunka, e sad, mene zanima da li ona moze narasti do pune zrelosti za 2 mjeseca outdoor kao sto skunk moze u indoor-u?
...a ako ne moze, je li mi sad kasno posaditi jos takvog sjemenja da dodju u punu zrelost?

sve zavisi kad ih zasadis...na ovo tvoje pitanje odgovor je ne ako si ih sad zasadio....a indoor i outdoor nemoras ni spominjat jer je razlika jako jako velika....
inace malo procitaj po forumu sve ti pise ;)
 
14.03.2008
5
5
0
40
ma procita sam sve to, posadia bi ih ja i prije ali nisam ima vrimena ici na otok, ali sam dobia te sjemenke i receno mi je da mogu za 2 miseca izrasti vani?
...znaci nije bas nikako moguce da bude nesto od njih ako su sada zasadjene?
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ma samo ti ubodi sjemenke u zemlju. jos nije prekasno. i tak
ce ti pocet cvjetat u isto vrijeme ko da si ju ubo u 4. mjesecu,
samo ce biti manja biljka, i manji urod.
 
14.03.2008
5
5
0
40
mozda mogu nadoknaditi nekim preparatima za pospjesivanje cvatnje, ili rezidbom, kada bi otprilike mogla biti berba, jel mogu jos kako ubrzati cvatnju..?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
KINGPIN. jel mogu jos kako ubrzati cvatnju..?

ma sta razmisljas bodi u zemlji i priroda ce sve odraditi sto pre ubodes pre ce izrasti...

mozes ubrzati klijanje da sadis u casu neku i na toplo mesto naprimer ima sunca puno pa kod prozora sa unutrasne strane ...
i ja cu saditi sad idem kuci na par dana pa cu ubosti ....
tako da nebrines...
"ajd na posao"
 
14.03.2008
5
5
0
40
stavia sam ih u one kante od vode od 6l sto ima za kupiti u ducanu i odriza sam im vrh, napunia zemljom, probusia 2-3 rupe na dnu, zabia sjemenke i zalia sa 2 litre vode sve tri...
...necu ih moci cesto posjecivati jer je bolesno nedostupan sajt, probat cu napraviti kakvu sliku sajta i nadam se biljaka kad sljedeci put odem tamo, te posaditi jos par u 6om mjesecu...
 
14.03.2008
5
5
0
40
ma tamo ima sad sunca kolko oces, stavia sam ih u obicnu zemlju, ali za ove druge cu probati nabaviti domaceg gnojiva..
 
30.04.2008
5
0
0
38
pozdrav... ovo mi je prvi post i imam jedno pitanje...

dobio sam prosli tjedan sjemenke od "super grassa". Do jucer ih je jedno 6 proklijalo te sam ih presadio sve u jednu povecu teglu i kako bas i nemam mnogo opcija za sajt ja sam ih stavio na drvo :icon_lol:.. Do gore treba jedno pol sata da se uspis popesti (nije visoko al je nezgodno) i nema sanse da teglu skuzis ni iz jednog kuta osim s neba al ko ce to gledat... a i to drvo mi je na vidiku pa mogu uvijek paziti...

Ima dovoljno :sun2: dnevno, ali mi je po noci taman do tog drva svijetlo ulicne rasvjete, tak da je po danu sunce pa po noci to svijetlo...
Dal je to dobro ili dali ce skoditi biljci ili svejedno ?


Hvala...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
kao prvo u tu jednu teglu nemožeš posadit 6 komada biljaka... jedino ako ona ima 50 litara..:icon_lol: a i onda bi bilo naknap... bolje ti njih gruni u zemlju i kraj priće... više ćeš dobit ak staviš u zemlju nego ovak. i to bar 10x a to za rasvjetu vanjsku sve zavisi kolki je intenzitet svijetlosti... jel baš jako ili nešto malo.. al nemoraš se brinut u vezi tog jer ti se na taj naćin neisplati sadit... đabe svog tog truda... i penjanja kad na kraju nećeš imat ni 70 grama suhih vrhova od 6 biljki..
 
30.04.2008
5
0
0
38
a gle svijetlo nije pre jako.. ali nije bas ni slabo. Ja to mislim drzati tam gore jos jedno tjedan ili 2 dok ne nadjem neko bolje mjesto pa to onda ide u zemlju. Nekako i neocekujem da ce mi svih 6 uspjeti jer sam totalni amater u sadnji, pa ja sretan i ak mi jedna uspije :dunce: sve je to za veselje, ne za neke pare :icon_wink:
 
13.05.2008
0
0
0
35
čime bi bilo dobro zaljevati biljku, mislim ne običnom vodom, neg nekim pripravcima koji bi pospješili rast i razvoj biljke...gdje mogu kupiti vitamine za biljku i koje da kupim???
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
pa najjeftinija opcija ti je cedevita razmutis kutiju u pet litara vode ili uzmi neke
multivitamine. :smoke18:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Svjetlo može štetit....ne mora bit tolko jako....makni dalje gdje je relativno mrak....
 
15.09.2005
0
0
0
e ovako ,posadio sam bio smjemenke u jednu teglu oko 7 njih ,i sve su porasle jedno 10 cm ,stvar je u tome sto kao
1 nemam gdje da ih posadim u gradu sam jeb ga
2 i da imam tu se stvara drugi problem kako ih presadit trebao bih teglu razbit jer su jedna uz drugu nikle svih 7 nebih da sad to poserem
tako da bih i ja volio ostaviti u tegli MOLIM VAS DALI JE TO MOGUCE
ako budem redovno dodavo zemlje na vrh tegle i zallivo redovno
zna li ko PLEASE
PS
kako da posaljem sliku da vam pokazem o cemu je rijec
 
14.03.2008
5
5
0
40
newbreed je napisao(la):
e ovako ,posadio sam bio smjemenke u jednu teglu oko 7 njih ,i sve su porasle jedno 10 cm ,stvar je u tome sto kao
1 nemam gdje da ih posadim u gradu sam jeb ga
2 i da imam tu se stvara drugi problem kako ih presadit trebao bih teglu razbit jer su jedna uz drugu nikle svih 7 nebih da sad to poserem
tako da bih i ja volio ostaviti u tegli MOLIM VAS DALI JE TO MOGUCE
ako budem redovno dodavo zemlje na vrh tegle i zallivo redovno
zna li ko PLEASE
PS
kako da posaljem sliku da vam pokazem o cemu je rijec

probaj ih razdvojiti jos dok su malene i staviti u zasebne pitare jer ce ti inace blokirati sunce jedna drugoj
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
kako od ženke napraviti hemića?...vani... htio bi hemića od jednog jako dobrog skunka.. pozz
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
E;E;EKIPO nakon showa s tajmerom (koji je 3.dan 12-12 sam upalio la.) od 3 mislo sam kuje 2. su herm. al i dalje uz jaja i pisile cveta li ga cveta(2 .tj. 12-12) odvoio sam ih u dr. box i sta cinit zao mi ih rezat.... ocel bit so od njih!??! jedna je domaja a 2.skunk neki# a taj neki# sam pelcovo tj. kloniro,cekam kor. i cini mi se da ce da uspe, dal ce nuzno taj klon bit herm., jajara ili bi mogla bit kuja posto je ipak rez. nakon soka s timerom??!!?? recite nesto pametno i ohrabrjuce po mgucnosti....!!! FALLA drugari ZDRAVO!!!!:violent018:
------------------------------------------------------
...nema boljeg šteka od moga šteka:violent018:
kod nas nađeš granje kad nema ni za leka...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
mali.medo...fulnio si temu!!u idnoor... u indoor!:facesjump: Moderatori!!!!!!

Jel ko na ovom sajtu provjerio ovu metodu,
ako je kako radi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.