Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
UNDERCOVER je napisao(la):
Jel ko na ovom sajtu provjerio ovu metodu,
ako je kako radi?

sve ti je to 50/50!
Moze bit, a i nemora. Nikad neznaš šta se može izrodit. Ja jednom posadio 5 po takvoj selekciji, kad ono 4 muškarca:rasta1:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
UNDERCOVER je napisao(la):
mali.medo...fulnio si temu!!u idnoor... u indoor!:facesjump: Moderatori!!!!!!

Jel ko na ovom sajtu provjerio ovu metodu,
ako je kako radi?

:violent018::balls::violent018:
"pitajte sve so vas interesuje" ime je podforuma pa ja neznaja đe fula...!!???
a šo se tvoje "metode" dotikavlje kume bilo bi jaakkkoooo brodo da je i ako je tak uzmeš lupu i proucavaš ko je šo je!!?!! zato naruci, kupi, ukradi femi. seme i ne zamaras se pizdarijama Inkognitofrend !!! ZDRAVO
i
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
mali.medo je napisao(la):
:violent018::balls::violent018:
"pitajte sve so vas interesuje" ime je podforuma pa ja neznaja đe fula...!!???
a šo se tvoje "metode" dotikavlje kume bilo bi jaakkkoooo brodo da je i ako je tak uzmeš lupu i proucavaš ko je šo je!!?!! zato naruci, kupi, ukradi femi. seme i ne zamaras se pizdarijama Inkognitofrend !!! ZDRAVO
i

Sve je to uredu al ti si postavio pitanje u vanjsko uzgajanje a trebaš u unutarnje... i nemoj se tu bahatit jer tome ovdje nije mjesto... pogledaj Temu "Outdoor uzgoj 2008" pa vidi kakve sjemenke koristim..Ja sam ovo pitanje postavio iz principa a ti ak si došo zajebavat okolo nas nećeš još dugo tu ostat.. pozz
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
zdravo
ja sam veliki.medo i molim te da pišeš malo razumljivije i na pravo mjesto da postavljaš pitanja
hvala
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
balcan_smoke je napisao(la):
zdravo
ja sam veliki.medo i molim te da pišeš malo razumljivije i na pravo mjesto da postavljaš pitanja
hvala

VELI.DOME oprsti-te ni najmanja mi namjera bila nije nekog razj... i ostalo šo mi se imputira, ujebo sam radnju time šo sam imo pitanje pod copy i automatikom sam ga pasto na taj dio for.!!! moja greška malo mi se pobrkalo nisam baš vješt po pitanju tipkanja pa bih te ako ni bed da mi neš kažeš po pitanju mog pitanja,još jenpuz sory i brijem HVALA!!!!! :respect:
 
14.03.2008
5
5
0
40
kad se moze najkasnije posaditi sjemenka i kad najkasnije pobrati u uvjetima mediteranske klime?
hvala
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
možeš posadit u 6 mj najkasnije a ubrat na samom kraju 9.. druge opcije nemaš za vani... pozz
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
dali mi je sada kasno krenuti raditi LST?... biljke su visoke oko 45 cm. i stabljika je dosta tvrda.. pozz..
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Nije kasno samo budi oprezan da ne slomijes biljku.. savijaj one djelove koji su jos dovoljno elasticni za to.. imas i tehnike kontra vezivanja itd..
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
znam... ubiti vezat ću jednu za drugu... tako da će to bit to... a savijat na najgornjem dijelu pa doke bude sama htjela ić... fala na brzom odgovoru..pozz
 
15.05.2008
3
0
0
37
bok... onaj prirodni sprej protiv kukaca da li se treba razrijedit vodom ( u kojem omjeru)?

doma još imam biokill.... jel ga mogu upotrjebiti na biljci?


hvala.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Da li izduživanje biljke neposredno nakon germinacije utječe na daljni rast i razvoj biljke?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da.. ako biljka utrosi puno energije pohranjene u sjemenu na rast stabljike umjesto povrsine lista sposobnog za fotosintezu, listici ce biti jako mali i to ce uvelike usporiti razvoj u toj pocetnoj fazi, ali ako nije neka utrka nema beda.. produzis vegetaciju malo da nadoknadis tih par izgubljenih dana i nema greske.. al opet.. bolje sprijecit ako je moguce pravilnom germinacijom i pravilnim polozajem svjetla od prve minute da biljka odmah shvati kako je lampa/sunce odmah iznad i da netreba nikud ic, vec moze da pocne trosit energiju na rast lisca i korjenja.
 
21.05.2008
20
0
0
43
Ja sam nov potpuno nov na forumu. No nadam se odgovoru. Radi se o outdooru. Zasadio prije 4 nedjelje, naraslo oko 10cm, nisam vlastoručno rezao već ih je jak dalmatinski vjetar malo, jelte ošišao. Jel to problem? Drugo. Pošto sam stavljao više sjemenja
, kako se i obočava kad neznaš da si siguran, u jednu tezgicu, recimo desetak. Barem sedam ih je poteralo, niknulo tako da sad izgleda kao mali buš u tezgi. Pitanje: Da li se smije i kako najsigurnije po biljćice, razdvojit iste u različite tezgice. Naime neke su blizu, neke dalje al svejedno pošto je tezgica promjera 15estak cm.? I što je najbitnije, a info sam pročitao nešto ranije na forumu različite su vrste. Indica, Sativa.. Naravno ako sam dobro interpretirao da se razlika uoči po boji na krajevima listića(pošto nisu veliki listići su). Da li je to moguče u ovako ranoj fazi uzgoja raspoznat jedne od drugih? Sjemenje je iz raznovrsnog progama skupljano kod svakog stafanja, nažalost nisam primjenio metodu tanjurić, papir itd. al je u samo nekoliko dana stvar proradila na najbolji mogući način!!
I da li se umjetno gnojivo tipa Urea koja smanjuje prisutstvo plina CO2 smije koristiti za, brača bi rekli ĐUBRENJE?
p.s. prije svega pozdrav svim ljudima dobre volje u galaksiji tj. kultu okruženom temom Đeje.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
teoretski od 21. lipnja... a pobrstit :ludaci_lol: sredinom-krajem 9 mjeseca....pozz
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Moje pitanje je vezano za gnojenje i gnojivo. Bas sam danas trazio neko dobro, ali sam skontao koliko je to tesko nabaviti u provinciji... Treba mi gnojivo sa sto vecim udjelom N, a nasao sam na jednom mjestu omjer 30-10-15 (ili 30-15-15) uglavnom N je 30. Gnojivo je u nekoj vrecici a ime proizvdjca sam zaboravio (glupan). A nasao sam i KAN-ovo gnojivo na kojem samo pise 27% N sa dodatkom Mg (magnezijum) i to nesto kao 4,8 a za ostalo nista nepise... Ni za P ni za K. E sad me interesuje sta da uzmem? i kako da doziram?

jos jedno pitanje u vezi H2O2, jel OK ako napravim rastvor sa 3-4ml H2O2 (3% rastvor) sa jednom litrom vode? I da li je to samo za jednu biljk, ta jedna litra?

E da, da li dok mogu zalivati biljku neposredno nakon sto postavim gnojivo sa rastvorom H2O2 i vode, ili samo da zalivam sa vodom?

toliko, hvala
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
perkosidom mos stalno zaljevat, biljke ga obozavaju. sam nemoj pretjerivat s doziranjem.. 3ml sasvim dosta
a kad napravis otopinu koristi je koda vodom zaljevas.. dakle bacis biljci onolko kolko joj treba

ovo gnojivo 30 15 15 je dobro (za veg).. za kan ne znam, to je ono u granulama jel? na boci ti pise kako se dozira al stavi pol od onog sta ti pise na boci.. nako nekog vremena ces skuzit kak biljke reagiraju na gnojivo pa stavis vise il manje po potrebi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.