Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.05.2008
17
0
0
34
evo moje bilje su napali skakavci, svaki put kad dođem bude nekoliko sićušnih skakavaca po njoj, evo u 20 dana su napravili ovoliku štetu:
http://img208.imageshack.us/my.php?image=img368rz3.jpg

sad recite jeli potrebno da koristim pesticid;
ako je onda recite jel lovor može poslužitit kao prorodni pesticid, pročita sam da se triba prokuhat listovi i tako se šprca po biljci, zna li ko takav recept ? hvala !
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
nije neka steta na biljci , vrh je neostecen a i gornji listovi. Dobro ti je to. Ma napravi neki biosprej. Nebi ja to opce diro ko je friga.
 
21.06.2008
2
0
1
43
Pozdrav svima,danas sam se tek registrovao na forumu mada posecujem ovaj sajt vec par meseci i mislim da je ovo prava stvar.Moram da pohvalim i Alien(menke stigle za 6 dana,Srbija).
Inace danas su na svetlost dana izasle 9 lepih WW koje su prethodno boravile u box-u 10 dana.
Interesuje me dali je ovo pravo vreme za pocetak outdora ili je mozda kasno?Procitao sam da je mesec zetve 8-9 pa mislim da ce biti nesto od toga.Verovatno cete mi reci da sam izabrao pogresnu vrstu ali kada sam procitao karakteristike nisam mogao da odolim.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
bushmann81 je napisao(la):
Interesuje me dali je ovo pravo vreme za pocetak outdora ili je mozda kasno?

Ovo pitanje si trebao postaviti cim su ti stigle sjemenke. Nije bas kasno, dobit ces nesto al ni blizu onom sto bi mogao sljedece godine....
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
bushmann81 privukle te karakteristike a nisi obratio paznju na tezinu uzgoja s obzirom da si pocetnik.Moraces da budes jako pazljiv.Ponekad kolicina thc-a ne donosi zadovoljostvo,najvece zadovoljstvo donosi rad i ono sto tebi odgovara sto nema veze sa kolicinom thc.Nije kasno da ih zasadis ,imaces uspeha,da ne kazem minimalnih ali.. moraces mnogo da se potrudis i da ih odnegujes.
 
21.06.2008
2
0
1
43
E brend, pa upravo me je privukao opis kako radi i kakav je high a ne kolicina thc-a.A sto se tice iskustva ovo mi je povratak posle 9 godina,naravno tada nije bilo svih ovih hibrida nego obicna domaja koju sam vrlo uspesno gajio,ali me ipak interesuju vasa misljenja.
Neka ovo bude onda neka vrsta eksperimenta pa cu postaviti i neke slike ali u nekoj drugoj temi.
Po mojoj racunici imam tacno 3 meseca do berbe,pa ce uz izizetnu negu sa moje strane verovatno doci i dobri rezultati.Za avgust najavljuju jako lepo vreme koje ce se verovatno nastaviti i u septembru.
U krajnjem slucaju tu je i izvestan broj AK48 koji ce za vikend izaci napolje a vrsnjaci su sa WW.Tu ocekujem jos bolje rezultate sobzirom da cu je skinuti verovatno sredinom ili krajem oktobra.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
bushmann81 znaci biljke su u dobrim rukama,povratak starom hobiju ?
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
dugo nisam nis sliko zato sto nemog bas do plejsa svakodnevno a i moram po mraku ici. pa zato da šibnem sliku podmladka koji mi je ćiku (moram nešto gledat kako raste) pa ću i njega šibnit za vikend na neki drugi plejs...
33l1fki.jpg

presadio sam ju prije 2 dana u skoro duplo veći lonćić a korjenje se već vidi dole na onim rupicama
30az2h1.jpg

tu se val vidi
a5jiaa.jpg

pa me zanima jel bi ju opet trebo presadit ili da ju pustim vako malo.inače stoji na pločicama koje se dosta ugriju a znam da toplina paše razvoju korjena (biljka nije ništa u vis otišla zadnja 2 dana) pa je valda to.... stvarno nisam pametan... ono jel ionako cu ju presadjivat napojle za vikend.. pa ak neko ima neku ideju prijedlog kometar sve je dobrodošlo

pozzz
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ja je nebi presadjivao.Ako volis da je gledas kuci onda je zalivaj.A po ovoj vrucini ti je stavljas na vrele plocice,verovatno isprobavas novu metodu sa kuvanjem korena???? Zavij saksiju u aluminijumsku foliju i zalivaj je svaki dan.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pustiće ona korijenje kroz te rupice bez problema
naravno ako bude stalno na travi
ali onda nema mrdanja
 
01.07.2008
0
0
0
31
Da was pitam, mozda je i glupo pitanje ali...
Da li biljku mogu da osushim kada je u fazi kao na slici shto je "zelenikawasaki" stawio??
Kakaw tje biti kwalitet marihuane??? :icon_question:
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Jedno pitanje cuo sam da ako se stavi komad žice bakra oko stabljike da puževi nece ic na biljku jer dkad dotaknu bakar to ih "sprzi" je li to istina i dali je to dobar nacin zastite od puzeva
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Malo posoli okolo pepela... jer puzevi ne mogu preko toga...
Neznam za bakar....:goldmaryjane:

EDIT: Greska u kucanju...:goldmaryjane:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.