Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Bio sam danas na gerila plejsu i moja dva preostala Durbana i dalje ne cvetaju.Jedan je dzin.Ima 4 metra.AL I DALJE NEMA CVETANJA.NEKUPUJTE DURBAN POISON OD NIRVANE,sem ako hocete da ga koristite umesto jelke za bozic i novu godinu.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
Neznam jel će pomoći,ali probaj to poslikati kako izgleda... list i neki closeup
biljke pa fino pošalji mejl nek ti daju neko đaba
sjeme! A ako ni to ne upali, odi na icmag ili negdje i poseri ih dobrano ;)

Hvala Bogu pa nisam ništa od nirvanine genetike dotakao, ispada kao lutrija..
ili dobro il sranje :p

:maryjane:
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ja juče ,doneo mi ortak od njegovog durbana hed na probu,još nije zreo još neki dan mu treba da bude ful,seme je stiglo direktnom vezom ,pored kuće mu je Špedicija sa kamionima,ljudi stvarno je otrov.I na pogled ga se uplašiš onako nezrelog,sam priča koliko je otrovan jebo te...a tebe ortak mi je žao toliko truda a kurton sranje
 
08.09.2007
9
0
0
42
"To cut, or not to cut: that is the question"



Ruderalis Indica, 8 sedmica cvetanja, ima miris, lepi se po prstima.. prognoza kaze sledecih 7 dana kisha i bojim se da se hedovi ne ubudzave.. kako kaze narod; bolje vrabac u ruci nego golub na grani! :smoke18:
 
13.09.2008
4
0
0
42
CAo. Nova sam na forumu. Sa kompjuterima se bas ne snalazim toliko. Cek da pronadjem kako se prate teme i ostalo.
Moj prvi pokusaj> Kasno sam zasadila od neke vutre u gardinjeru. Super lokacija, skoro se sve semenke primile. Kako je to bilo ispred kuce, izmedju cveca, moralo se na drugo mesto da presadi kad su pocele da vire iz saksije. U to vreme sam bila u gostima, tako da je moja jaca polovina, biljke iscupao i stavio u razrezane flase, posle nekoliko dana, ja ih konacno presadim. Verovatno su dozivele stres, pa mi se cini da su skoro sve muske. Ove sa tim pupoljcima sad da pobacam, jel da. A da im uzmem pelcer, dal ce koja od njih biti zenska.Kako to ide.I sta je to kloniranje, samo ukratko, molim. Ove sto nemaju jos nista, daj Boze da su zenske. Moje pitanje da odmah iscupam te muske, ili dokle imam fore. I jos nesto, nabavicu iduce godine dobre semenke, za napolje, mozda probam i indoor. Kazi mi kako da feminiziram sama semenke, kako da ih hormonski obradim, da bi sto vise ispale zenske. Izvini na dosadi i ponekom glupom pitanju, pocetnik sam. Hvala unapred. Natali
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
napravi sa mužjacima tonu sjemenja
a biljke uništi
i zovni ove iz ministarstva da gledaju

ukratko
pročitaj forum
nema potrebe da ti neko prepričava šta te zanima i šta je napisano
nije ovo javna ustanova za obučavanje growera (jok i nije:)

ne budu lijena
 
13.09.2008
4
0
0
42
ti bre balcan smoke, uvek guras svuda tvoj nos. POGLEDAJ TEMU. Moze mi se da pitam sve sto me interesuje, imas li neki problem, fali li ti vutre pa si tako nadrkan. Kaj, kaj. A ako sam lenja, lenja sam, nisam lijena. Imam ja koga da pitam, nego mi je interesantnije sta kazu ovi drugi sa foruma. Pa to ti je tu za razmenu iskustava i slicno, a ne za istrisanje, stari vuce.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Prvo vidi jesi 100% sigurna koja je muška a koja ženska!! imaš slika na forumu i netu.kad vidiš koje su muške njih bacaj a sa ženskama idi do kraja.. dok ti polovica dlačica ne poramni.. ppelcer nemožeš odrezat dok je biljka u fazi cvijetanja...samo rasta!.. a kloniranje ti je uzimanje pelcera!! :ludaci_lol:
Sto se tiće uzgoja za ovu godnu ga prekriži(jja sam svoje već pobro) i sljedeći put stavi sjemenke na klijanje u 4 mj. pa to odradi kako spada.. a dotle imaš vremena malo prošvrljat po forumu.. pozz
 
22.04.2008
32
0
0
34
imam jedno pitanje pa vas molim da mi pomognete...biljka mi je pri kraju sazrijevanja pa bi ih trebo pocet susit jos malo...zanima me kolko se dugo one trebaju susit i kako ih je najbolje susi..uaprijed hvala
 
12.09.2008
9
1
0
44
Ljudi zna li mi iko reci sta mi ovo jede hedove
HPIM2289.jpg
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Natali je napisao(la):
ti bre balcan smoke fali li ti vutre pa si tako nadrkan

da bogda ti falilo čitav život ka što meni fali :vb_kez:
skapiraćeš ima kad:carrot:

i nisam ja nadrkan
samo se tako češljam:icon_eek:
 
13.09.2008
4
0
0
42
UNDERCOVER je napisao(la):
Prvo vidi jesi 100% sigurna koja je muška a koja ženska!! imaš slika na forumu i netu.kad vidiš koje su muške njih bacaj a sa ženskama idi do kraja.. dok ti polovica dlačica ne poramni.. ppelcer nemožeš odrezat dok je biljka u fazi cvijetanja...samo rasta!.. a kloniranje ti je uzimanje pelcera!! :ludaci_lol:
Sto se tiće uzgoja za ovu godnu ga prekriži(jja sam svoje već pobro) i sljedeći put stavi sjemenke na klijanje u 4 mj. pa to odradi kako spada.. a dotle imaš vremena malo prošvrljat po forumu.. pozz


Da, da jesam kasno zasadila, ali racunam, javljaju u septembru jos lepih dana. Ima 2-3 zenske, jedna je bas lepa, druge jos nemogu da skuzim kako bi vi to rekli. Smaracu jos sa dva pitanja, posto ste vi svi, elem, ovde iskusni.:read: Prvo, mislim, sta ce da im fali, da ih unesem unutra.Jel ima tu ko iskustva. Drugo, da li postojki mogucnost, da se muske bilke, pretvore u zenske, hemafrodiraju, kad ih obrezes, i pustis ponovo da rastu. Ajde sad botanicari.:vb_kez: Thank you.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
HAHAHAHAH,Natali stvarno lupas jako puno.Bolje malo procitaj po forumu.Imas sve objasnjeno.

Muske biljke su muske,a zenske su zenske i to je kraj.

A ako su ti te zenke u saksijama ,mozes probati da ih uneses unutra,al moraju da imaju sunca.Imam ja jednu kaja mi raste na tarasi od pocetka u saksiji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.