Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Baš to...otić baš ono usred noći duboke i izviđat i prišuljat se...ako nema biljke ili je netko provalio sajt il te zajebavo...samo ne kužim tko, kad bi ti to onda i reko isti dan iz zajebancije...tako da oprezno.

Sjećam se kad prije 2 godine stari mi uvalio paranoju: "Znam ja da ti uzgajaš, ideš sad po to a?"...ja ga gledo, ono, otkud to znaš, nema šanse, nisam nikome ni reko ni ništa baš nema šanse da znaš (nije znao da to zbilja i radim valjda čovjek puknuo jer zna da duvam)... ja konto da me možda panduri nisu skužili pa rekli mom starom (zna čovjek masu ljudi općenito, pa tako i neke pandure, s jednom curom sam još i išo u srednju a stari joj je drot u opatijskoj policiji), usro se ko grlica reko idem vidjet šta je s time ne da mi mira...došo na sajt, najprije pol sata se skrivo po grljmu i osluškivo ko neka šumska životinjica zvukove, da skontam dal se netko iza grma skriva pa da se otkrije, a onda reko sam sebi ajmo i zašprinto se sa majicom preko glave (kao trip, da me panduri ne uslikaju kako berem), otrgnuo biljku i pobjego u šumu...ako se nisam jedno 15 puta okrenuo iza sebe :facesjump: haha, koja gerila :baby:
 
16.09.2008
0
0
0
46
p9240112om4.jpg
p9240109hc4.th.jpg
my.php
p9240116pi2.th.jpg
evo nekih slika i kad bu zrela i zakaj već nije?! ha ha zajebavam se,samo sam je eto htio pokazat i da čujem jel je sativa. inače sve lišće je otpalo i žuti idalje na donjim granama al to izgleda ne smeta cvjetovima njih sam izgleda osakatio ja rezanjem i degustiranjem
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Choki ak imas psa uleti tam usred bijela dana i ak te neko zahalta reci kaj je vama pa secem kera ja slucajno tu
 
16.09.2008
0
0
0
46
img508.imageshack.us/img508/8886/p9240116pi2.th.jpg
img242.imageshack.us/img242/2377/p9240123ey5.th.jpg
img243.imageshack.us/img243/1892/p9240108da5.th.jpg
 
29.09.2008
10
2
3
www.odmorise.com
imported_geckO je napisao(la):
Najbolje je prijatelju moj Rastaprivredniche da ti pogledash malo prvo ovde po forumu shta, kako i kada...
Imash par zanimljivih slika, recimo, kada su headovi spremni za branje a to ti je kada ti trichome tachnije dlachice iz heada budu braonkasto-zhute(ima negde slika na forumu)...Shto se tiche sushenja, imash ti josh vremena do tada jer ti je biljka ochigledno neka okasnela i berba ce ti takodje kasniti...
Moja preporuka bi ti bila da nadjesh nocu neki shtek na tavanu ili u podrumu a ne u ormaru jer ce ti sva odeca smrdeti na vutru a matorci bi te provereno lakshe izvalili nego da je odnesesh negde i pravish se blesav :D
Inache, biljka ti se sushi tako shto je okrenesh da visi naopachke i tako sushish nekih 7-10 dana...
PozZz i puno srece :banana_jahach:
o sam trazio hvala puno
ov
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mam jedno pitanje .. molio bi nekog ko se razume ....
od biljke koje sam sadio napolju sam uzeo klon i on mi je sada u saksiji oprasio sam ga polenom koji sam od pre imao,, vutra i je odlicna a i vutra kojom je oprasena je ok.. nebi ja brinuo zbog genetike da sam oprasio biljku koja je rasla napolju nego me zanima dali ce genetika biti losa posto je klon visine 25cm i ima jedan hedic i jedno 10semenki posto sam citao nesto o pravljenju reprodukcie i po tome bi trtebalo to da bude ok ako gresim ispraviteme ..

pitanje sam postavio i u dnevniku al niko nepise pa evo i ovde ......
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
hmmm... ja cak mislim da ti je neko odgovorio na to..
i mislim da je odgovor bio da nema veze sto je biljka mala ona je svoje gene prenjela dalje ma kolika ona bila.... tako da nemas beda... valjda... skoro sam siguran..
pozz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jeste odgovorio al ja nisam bio siguran na jednom odgovoru ...
dosadan sam zbog toga sto sto sam se ove godine posvetio vise pravljenju semena nego samoj vutri tj. dobijanje na kolicini hocu da napravim nesto ogromno :) tj. biljku koja ce da raste visoko i imati debele hedove .. ali otom potom sledece godine je proba semenki da vidim sta sam dobio iako moj experiment jos nije gotov .. inace hvala
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jeste odgovorio al ja nisam bio zadovoljan sa jednim odgovorom... al nije bed
dosadan sam zbog toga sto sam se ove godine vise posvetio dobijanju semena i to takve vrste koja bi rasla u visinu i imala debele hedove .. cak sam i brdo knjiga procitao posto mi je sestra zavrsila poljoprivredni fax imam odakle..... no otom potom sledece godine je proba semena iako jos treba sledece godine da ukrstim dve biljke da bih dobio ono sto sam hteo ....
hvala na odgovoru
poz Z.S.
 
13.10.2008
0
0
0
35
Pozdrav svim korisnicima,citao sam koliko sam stigao sajt ali nisam nasao ono sto me interesuje.
Dakle zanima me koliko se suve vutre dobije po kvadratu, posto mi tamo ona cifra za prinos po kvadratu od 500 gr ili 450 deluje malo ne realno?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mada zavisi ako hoćeš dvije ruke
kvadrat je skuplji :eyebrows:

nauči prvo da growaš pa ćeš lako grame juriti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.