Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
kad dodje proljece, al ne ovo kalendarsko nego kad budes siguran da vise nece biti mraz
cca 15. 4.
al bolje ih prvo malo u kuci zasadit pa barem na prozoru drzat ak nemas box, pa van kad si ziher da je vrijeme da se krene ;)
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Tarki je napisao(la):
kad dodje proljece, al ne ovo kalendarsko nego kad budes siguran da vise nece biti mraz
cca 15. 4.
al bolje ih prvo malo u kuci zasadit pa barem na prozoru drzat ak nemas box, pa van kad si ziher da je vrijeme da se krene ;)

znam tarki samo pitam kada vi pocinjene,tako sam i ja nesta mislio krajem 3 mj...a i imam boks ali zasto ne i vani posaditi kada se moze :)
 
21.10.2008
15
0
1
34
neznam dal je vec bilo (neda mi se listat cijelu temu),
kolko se trave moze dobit iz jedne biljke? (u gramima)
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
20 kilograma u najgorem slucaju, a ako ti se posreci moze i do 100 kg :rofl: . glupo pitanje zavisi koju vrstu sadis i kolko imas iskustva i da li je indoor ili outdoor
 
10.12.2008
0
0
0
68
poljoprivrednik* je napisao(la):
20 kilograma u najgorem slucaju, a ako ti se posreci moze i do 100 kg :rofl: . glupo pitanje zavisi koju vrstu sadis i kolko imas iskustva i da li je indoor ili outdoor

pa zar ne postoji neki prosjek,barem približan odgovor da utaži glad za informacijama?
 
10.12.2008
0
0
0
68
poljoprivrednik* je napisao(la):
pa kad bi reko vrstu, kolko iskustva imas i da li je indoor ili outdoor mogao bih da ti dam prosek.
Nepoznata vrsta(neka dobra vutra koju sam pušio,pa sam uzeo sjemenke,ali izgledaju ok),nimalo iskustva(ove godine prvi grow),i outdooor.
Unaprijed hvala!
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Moja procena do 100 g po biljci, mada vecina zavisi od tebe, ako budes dobro gnojio i vodio racuna o biljkama moze do 400-500g a moze da bude i manje od 50...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ala se naluipetaste

niko ne može to da kaže jer je toliko faktora u igri
kao da pitate koliko auto ide do 100
koji auto
pa neki što sam vozio

i da neko zna vjerovatno bi se sprdao
koga briga koliko daje dok ne izgura prvi grow bez većih problema
ovi što bi da računaju uglavnom računaju zbog zarade

tako da prvo nučite da growate pa jurite sve bolje i bolje
 
10.02.2009
3
0
0
57
sve sam procitao sto je na sajtu sto se tice unutrasnjeg uzgajanja. nasao sam lampe i sve ostalo ali kako stoje stvari sa primanjem posiljke. nebih da me murija ...(mislim na beograd) i koje seme bi preporucili za pocetnika iz alien shopa. a da i ovo. koliko udaljiti lampe od biljaka na pocetku u fa zi vegetacije (hps 400 na 1m) i koliko traje sama vegetacija.
 
16.02.2009
12
0
0
35
darkojovanovic je napisao(la):
a jel zna neko posle koliko vremena moze da se primet razlika izmedju zenke i muzjaka?

e pa sad ako gojiš indoor, može več za jednu il dvije nedelje odkad skratiš svijetlo na 12/12...
a ako te zanima za outdoor onda se to može vidjeti u 6 ili 7 mjesecu
 
23.02.2009
2
0
0
33
E mogu ja nesto pitati...(nadam se da nije ponovljena tema iako sam vidio slične postove)
U zadanje vrijeme sam počeo dosta uživati u travi pa sam odlučio i zasaditi svoju. Imam neke sjemenke koje mi je frendica nabavila al čini se da su sranje pa sada s frendom razmišljam o nabavci sjemenki. Sada me zanima koje bi mi sjemenke preporučili i kak ide ono naručivanje na growshopalienu u kojem ti njima pošalješ lovu?

P.S. sry ak sam ponovio pitanje al fakat me zanima, a ova tema ima 50 strana :/
 
27.02.2009
12
0
0
37
mene zanima ako posadim biljku pocetkom maja(5-og meseca) kad da isecem muzjake
i kako da prepoznam koja je muska a koja zenska biljka?
koje seme da narucim za outdoor, ja sam porucio neki skank(haze), 10 semenki 20 ewra plus
9 ewra postarina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.