Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
ccc...no ulizing plizzz :)

ako si video,onda i procitaj...tema se zove low stress training - use d fakin srch :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nema ništa korisno
naduvaju se ljudi skloni S/M i vezuju biljke,neki se kasnije bičuju granama po ledjima
 
09.11.2006
5
0
1
avavavavavavavav, odlicno! :)

svoje nisam vezao tako, jedino onako da mi vjetar ne pokosi, ali da upitam, sta ja znam, kontam znaju ovdje ljudi svasta.. vise sam na onom gajenju da ih nabacim i cuvam, ali pustam da ih i priroda jebe kad zasluze, uglavnom bez razocarenja bude.. ipak je outdoor
 
09.11.2006
5
0
1
Hvala brate, imao sam u vidu da za tako nesto korisno jest, samo ovamo ima ljudi mnogo pametnih oko toga pa sami sebi zadaju autoritete i slabo kome pravo govore.. Outdor je i moze da raste koliko god, ali nije mi bitno da ide visina, samo da mi bude vise na zetvi. Nabacicu fotke kad to sve uspije.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
u što vas volim tako pametne a mrzi vas da nešto pročitate i onda da vam mi 4 godine pričamo isto
neće moći
bar se ovako isprdamo da se nećete zacrvenjet i pročitat nešto
ali nemate vi obraza za crvenilo

zato je tu šaman on može da vam objasni
toliko je puta vezao pertlu da je postao stvarno majstor

ljubi vas čika balcan i njegov autorun
 
24.06.2009
0
0
0
33
e ovako ja prvi put sadim i pripremam zemlju još nisam zasadio znam da je prekasno malo jer sad ce za 3 dana 7 mjesec jel mi može netko reći i ako ja posadim sad to dali ce to proklijat ili ocu li imat barem trave za svoje vlastite potrebe unaprijed vam hvala
 
09.11.2006
5
0
1
"ali nemate vi obraza za crvenilo"
nemamo, zato smo i neobrazovani

Znam druze da vam je dosadilo,ali kazi onda fino iscitaj i to je to.
Tu ste da nam pomognete i da nas posavjetujete,mislim da je to svrha sajta.
Ipak da ja tebe pozdravim pa ti barem i isfuravao!
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
proklijat oce al bojim se da nebus imo za svoje potrebe jedino ak su ti male potrebe ..nisi napiso nikaj koliko ih mislis stavit u zemlju s tim da ima jedno mjesex vegetacije 30 do 50 cm bi ti mogle zrast puta 100 i imas za svoje potrebe bolje se strpi do iduce sezone ,ne mrcvari biljke i posadi jednu dve i imaces ko sad da posadis sto......
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Bernard možeš posaditi, bit če manje biljke ali još stigneš.

Hedevi da se prije prvog growa ljudi barem malo pripreme (pogledaju stickye) izbjeglo bi se pola blesavih pitanja koja se ponavljaju iz dana u dan... več 4 godine... Ostala blesava pitanja ti je aivnost tipa ono "koliko ču dobiti" "koliko zaljevati" "pognjojio sam malu biljku poooooomooooooooooććććććććććććć"
 
08.06.2009
17
0
0
47
Slazem se, ne vidim potrebe za prakticki ikakvim pitanjima vishe manje, sve se moze naci procitati, ima toliko tema sa dobrim stvarima, gdje su se ljudi potrudili objasniti. Ak vam se neda potraziti, citati teme, netrebate ni gajit. Ja sam sve sto me zanimalo mogao pronac ovdje i nisam imao potrebe pitati nista u vezi gajenja posebno. Tako da i mene zivciraju ljudi kojima se to neda. Zato i postoje sve te silne fakju teme.
 
09.11.2006
5
0
1
Krenuli hedovi, jedan muzjak zaklan! Jel rano ljudi i jel dobro sto ce biti duze u ovoj fazi cvjetanja? Ima li potrebe da ju sisam sad?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.