Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Duxkg

Aktivan Član
21.03.2009
49
1
0
36
Ljudi iz Aliena su kraljevi !!!,malopre mi je postar doneo paket sa semenkama.Ja otvaram i u njemu 10 semenki WW-a + 5 Sj.e sad sta je ovo SJ nema pojma,al nema veze bitno je da je sve ispalo kako treba :D
 
03.07.2009
19
3
3
37
e novi sam i ako moze pomoc molim vas...
znam da jako kasnim al htio bi sad zasadit par biljki, sjeme sam dobio od frenda i vec je danas proklijalo, dobro cu se brinut o njoj i sve to, s obzirom da mi je malo vremena ostalo kolko otprilike mogu po jednoj biljci dobit?? oce bit nekoliko grama po biljci
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Pa ako mozes,posadi par komada,nemozes ni znat koje su muske a koje zenske dok ne procvjetaju,a nemoj se brinut za to kolko ces dobit,prvi ti je grov rađe malo procitaj forum :)
 
03.07.2009
19
3
3
37
procito sam pun *****... e zanima me dal muske biljke daju sjemenke il nes il su totalno beskorisne ako necu oplodit zenske??
 
03.07.2009
19
3
3
37
znaci ako ne zelim oprasivat, muska je beskorisna??
i dal je nuzno gnojenje i to sve... ja sam mislio stavit kad naraste onoga za bujno cvjetanje, ima mi stara za cjvece... treba li joj sta osim sunca i vode?? i stavit cu neku ok zemlju...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
bilo bi pozeljno gnojenje jer koliko jos das paznje i truda tako ce i ona tebi uzvratiti nije nista obavezno :sun2:

a za muske kada primjetis da je biljka muska rezes ju i bacas da ti ne oprasi zenku i da ne dobije sjemenke
 
08.06.2009
17
0
0
47
Ni meni nije jasno to kod pripreme zemlje, to bi se valjda odnosilo na prirodna gnojiva, ne vidim kako bi pripremao zemlju sa tekucim umjetnim gnojivom :p
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
zemlja se priprema samo s različitim supstratima i organskim gnojivima u stanju u kojem ga biljka može polagano upijati i koristiti,kao izmet od glisti ili slično
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Jel moze neko da mi pojasni koje listove na biljci (amnesia haze) treba da secem i gde-kako da bi dobijala vise svetlosti...?

hvala unapred:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
vlada_ph_cz je napisao(la):
Jel moze neko da mi pojasni koje listove na biljci (amnesia haze) treba da secem i gde-kako da bi dobijala vise svetlosti...?

hvala unapred:sun2:
Pa logično da bi trebao sjeć one listove gore da bi dobio više svjetlosti na onim granama dolje,inače sjeku se takozvani glavni listovi,tojest samo oni uzduž glavne stabljike,nikako sječ one na lateralnim granama jel oni su najviše potrebni!Ali bolje da ništa ne sječeš jer vidim da nemaš pojma o tome samo češ sve ujebat,malo čitaj i nađi si temu supercropping ili lst imaš na forumu pa uradi nešto od toga ili kombiniraj!sretno
 
27.06.2009
3
0
0
41
Ko bi pomislio da to može biti problem? Može, ove sam godine posadio samo jednu biljčicu, koja sada ima preko 2m visine. Posadio sam je u budzak iza zida, problem je što ako bude još rasla videće je neko. Ne pada mi na pamet da je skraćujem jer zaista prelepo izgleda, videću sutra da je slikam pa da vam pustim slike. Ima li ko kakav dobar savet, ljudi, šta da radim?

P.S. Tražio sam savet pre par dana za neki indoor pa me svi iskuliraše. Al to sad nije bitno, izbacićemo ga napolje pa šta mu bog da. Nego sad mi stvarno treba pomoć.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.