Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pa u pravilu prije procvjeta M
i onda mu uzmes ****
pohranis ih
i ola na djevojku kad bude spremna
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
čekaj mušku da procvjeta i onda mu lijep odrežeš **** i što brže s njima u vrećicu i u zamrzivać i to če ti sačuvat gene dok ti biljka ne procvjeta i kad biljka pusti ono vel vrpicu malih pistile onda izmeš kist i namažeš ju polenom cijelu i imat češ vrpu sjemenki i utom razdoblju biljku trebaš davat najviše kalija da sjemenje bude zdravo veliko i zrelo na vrijeme!:sun2:
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
e narode nesta me muci znaci stavio sam sjeme da proklija 28 ozujka i kak to da nije u ova 3 i pol mjeseca procvjetale biljke? a napocetku mi je bong reko da sam uzeo brzu sortu koja ce brzo procvjetat a ono nigdje jos cvjetova,mozda ni nece zbog one tuce?
 
25.01.2009
0
0
0
41
pozdrav svima, ako mi netko može odgovoriti... Prije 3 dana sam stavio u zemlju proklijale sjemenke danas imam 3 biljke; dvije su oko 5 cm visoke a treća je tek izašla iz zemlje i visoka je oko 1 cm... Znam da sam ih posijao dosta kasno (možda i prekasno) ali ipak - da li je sunce prejako da bi se ovako mlade biljke stavljale na direktno sunce (ili bi ih možda ipak trebalo držati u hladu)? Da li i za ovakve mlade biljke vrijedi da ih se zalijeva kad je zemlja suha na 2-3 cm dubine?
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ma nije prejako sunce sam ih zaljevaj sto vise posto su jos male pa im treba punooo vode na ovim vrucinama mislim da nije kasno al ces ih morati cesce zalijevati sam zato sto su vrucine sada jake a biljke nisu razvijene zato se i sadi prije da se one dobro razviju prije vrucina...:eek:hno:
 
18.07.2009
0
0
0
39
samo zelim da pitam kako mogu da dozdem do dobru dzidzu u crnoj gori tacno u kotoru ako ima neko iz kotora nek mi pise pozdrav
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Flegy je napisao(la):
e narode nesta me muci znaci stavio sam sjeme da proklija 28 ozujka i kak to da nije u ova 3 i pol mjeseca procvjetale biljke? a napocetku mi je bong reko da sam uzeo brzu sortu koja ce brzo procvjetat a ono nigdje jos cvjetova,mozda ni nece zbog one tuce?

vidim moje pitanje palo u zaborav pa bi htjeo da mi neko odgovori na njega .... ako ne trazim puno :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa procvitače ako je nije tuča oštetila puno...
Možda si malo rano posadija a u vegetaciji je jer je dan još velik.
Nemoj se previše oslanjati na ono šta piše,trebalo bi početi cvitati uskoro kao i večini vani jer se krati dan polako.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
I da se nadovezem....
ja sam dosad naso 6 cura, a nijednog muzjaka, a biljaka ima... pa dosta :D
tak da vidis, nema pravila moze se svasta desit, al sve u svemu flegy procvjetat ce ti kad tad dont worry
e daj neke slike bilja poslje tuče
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Evo par pitanja ,

balavice su stare oko 4 i pol mjeseca.U cvjetanju su oko mjesec i nešto sitno.
Jednom gnojene,i to prije mjesec dana (znači kad su tek krenule cvjetat)

Inače ih zalivam sa 1.5 do 2.5 l vode jer im je količina zemlje oko 15-20 litara.Pola vreće za smeće.

Zadnji put sam dao 3-4 litre vode svakoj,a harvest planiram za 5 dana,sudeći po pistilima ima ih već dobar postotak narančasto-smeđih.Listovi sa biljke su u glavnom otpali ili su komplet žuti...dakle bliži se kraj.

Dali sam zaje*o stvar sa time što se nisam držao pravila ''nesmije se zalijevati 10-15 dana prije harvesta'' ,jer planiram zasjeći sve za 5 dana.

Evo slika pa one će više reći.

http://img404.imageshack.us/gal.php?g=dsc01886h.jpg

btw imaju neki looodi voćno intenzivni smrdljivi miris,i što se tiče kristala,uh...čini se fino :p
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Tarki je napisao(la):
I da se nadovezem....
ja sam dosad naso 6 cura, a nijednog muzjaka, a biljaka ima... pa dosta :D
tak da vidis, nema pravila moze se svasta desit, al sve u svemu flegy procvjetat ce ti kad tad dont worry
e daj neke slike bilja poslje tuče

sutra idem ponovo u kontrolu pa cu piknuti sliku pa da vidite i sami jel se sta pocelo oporavljati mada po meni dosta je to unisteno al valjda ce bar jedna uci u cvjetanje i to ona najmanja koja nije ni 5% ostecena,a nadajmo se da ce biti uredu :icon_lol: vec sam stavio slike poslije tuce ali sad cu opet da vidite dal se oporavilo sta...
 

bex

18.02.2009
4
0
0
48
delboy je napisao(la):
Evo par pitanja ,

balavice su stare oko 4 i pol mjeseca.U cvjetanju su oko mjesec i nešto sitno.
Jednom gnojene,i to prije mjesec dana (znači kad su tek krenule cvjetat)

Inače ih zalivam sa 1.5 do 2.5 l vode jer im je količina zemlje oko 15-20 litara.Pola vreće za smeće.

Zadnji put sam dao 3-4 litre vode svakoj,a harvest planiram za 5 dana,sudeći po pistilima ima ih već dobar postotak narančasto-smeđih.Listovi sa biljke su u glavnom otpali ili su komplet žuti...dakle bliži se kraj.

Dali sam zaje*o stvar sa time što se nisam držao pravila ''nesmije se zalijevati 10-15 dana prije harvesta'' ,jer planiram zasjeći sve za 5 dana.

Evo slika pa one će više reći.

http://img404.imageshack.us/gal.php?g=dsc01886h.jpg

btw imaju neki looodi voćno intenzivni smrdljivi miris,i što se tiče kristala,uh...čini se fino :p
imas prave drugarice.samo ja ih nebi brao dok je ovako lepo vrjeme.prati prognozu .pa kad vidis da ce kisa.tek onda u berbu.:sun2:
 

tropic thunder

Banned
Banovan
17.06.2009
8
0
0
42
delboy ostav to jos pola metra min. nek ostoji ako ne i citavih metar dana,posle mozes da se furas stim kao nindza.....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Del kak to da ti biljke cvjetaju?
i to su vec pri kraju..
jesi to htio i kako si to skombiniro ili zivis na marsu? :D
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Neobjasnjivo su krenule cvjetat prije mjesec i nesto sitno dana.
Zbilja neznam,ali se nebunim :)
Mislim da je doslo do zbunjivanja curica sa onom naglom promjenom vremena,bilo je kise,leda,tmurnih dana ....tako da mislim da ih je to prebacilo...ko bi znao...

U planu mi je jednu zasakatit za 5 dana,a ove ostale ostavit jos tjedan ili dva tjedna...neznam...bojim se samo da ih neostavim previse pa da bude preko mjere procvjetano...dali se moze uopce zajebat i sta bude ako se ostavi predugo u cvjetanju?


prognoza se prati cijelo vrijeme, a kolko vidim vrijeme ce ih posluziti tih 2 tjedna narednih.
Bojim se suše, jer nakon 3 dana zemlja je suha ko barut od ovog vremena.
Piju vode zbilja nevjerovatno puno,i nisu se bunile na dozu preko 2 litre vode :p
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Kolko ja znam da ako u fazi cvjetanja ostane duže, da to isto nevalja.Trebo bi po njoj vidit najbolje i znat kad je procvijetala taman za berbu i sušenje.Neznam točno kako izgleda kad precvjeta ali znam da nevalja previse biljku ostavit u cvjetanju...sretno stim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.