Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

neko

Aktivan Član
25.01.2008
73
4
0
47
Zbog ovakvih koji hoce da im se isplati ni nije legalna nasa vuva!!!
Uaaaaaaaaaaaaaaa DILERI ! ! !
:2flip::2flip::2flip:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ma da je bar posteni diler...
nego kako si naucio tako puno o uzgoju ako nisi uzgajao i tesko ti
koristit search, ili nedaj boze stotinjak postova...
da ne spominjem koliko si pitanja morao negdje postavit da preuredis
cijeli podrum.... ipak da ne kazes kako smo na ovom divnom forumu
svadljivi i neprijateljski raspolozeni pogledaj ovo:
http://forums.vutra.org/uzgoj-faq/485-kako-da-narucim-seme.html
ili ovo
http://forums.vutra.org/uzgoj-faq/2355-narudzba-sjemenja.html

@lorenzo
nije ovo help-desk koji radi od 0-24h di ljudi zovu i pitaju stalno
ista pitanja. recimo koliko se puta samo pojavilo pitanje kakvo svjetlo
treba... kladim se da je bilo vise od 50 tema.... ili ono ja bi uzgajao, sto mi sve treba...


@KanabisRock: nekako mi puno zvuci 100w pa tri komada...
da nisu to od 23-24w koje svijetle ko 100w obicna zarulja?
nemoj se cimat, tri komada od 20-ak w su dost za pc growic...
daj napisi sve sto pise na zarulji pa da vidimo i boju svjetla
 
31.01.2008
14
0
0
39
Ja sam baš mislio da je ovo help-desk, jer ovdje ekipa moze moze doći i pitati za razne stvari, ako im nešto nije jasno. Jer ovdje je search opcija poprilično široka, a ako neko misli da je neko pitanje previše puta postavljeno ne mora na njega odgovarati.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ovo mi je zadnji post na ovu temu. istina je, krivo sam se izrazio, ovo
je help desk, a i tema mi neide u prilog. ali samo da kazem da je
stvarno neka forum kultura koristit pretragu kako na ovom forumu
tako i na svakom drugom. o sirini pretrage stvarno mislim da slika
govori vise od rjeci:

oprostite mi za
:signs040:
 

VUTRISHA

Banned
Banovan
09.05.2008
0
0
0
34
pa"NEKO"zasto ua dileri mislis da zbog dilera vutra nije legalizovana ako tako mislis ondasi stvarno glup izvini na uvredi nista licno.pa drugar i alkohol je bio zabranjen za upotrebu pa su ga uvozili i prodavali na crno i duvan takodje pa je sve sad to legalizovano tako ce biti i ovo.sta mislis zasto dileri nije bitno cega postoje pa postoje da bi prodavali ono cega nema da se prodaje u izobilju i nije legalizovano,kad se bude legalizovalo vise nece biti dilera vutre,naci ce nesto drugo da diluju.a posto vec napadas dilere pa eto holandija ima legalizovanu gandzu a legalizovali su je po recima nekih strucnjaka za kriminal jer je to bio plan da se smanji dilovanje po ulicama jer je tamo bilo bas dosta dilera i nisu mogli da im stanu na kraj zato su je i legalizovali.vidis da i dileri imaju nekog vecinskog udela u legalizovanju marihuane nisu bas toliko beskorisni,a ono sto sam rekao da ce se meni isplatiti nism mislio na novac i na to da cu ja dilovati novca imam koliko mi je potrebno za normalan zivot mislio sam da ce se isplatiti u smislu da ce biti dobar urod i da cu imati kvalitetnu gandzu da pusim sa drugarima i da se razbijamo sa dobrom vutrom,lova mi nije bila ni na kraj pameti
 

VUTRISHA

Banned
Banovan
09.05.2008
0
0
0
34
gargamel hvala za linkove.ne mislim da ste svi neprijateljski raspolozeni naprotiv skoro ste svi ok koliko sam video ali u svakom zitu ima kukolja tako je i ovde pozdrav
 

neko

Aktivan Član
25.01.2008
73
4
0
47
Ako sam ja glup, mozes misliti koji si ti debil kad ne umes da koristis search opciju i pitas takve gluposti a znas dosta o uzgajanju vuve!
Kao sto ti rece, izvini na uvredi, nista licno. :nana:

EDIT: Vutrisa, imas toliko znanje a ne znas da ti je za svoje potrebe i potrebe drugara dovoljno max. 2m kvadratna a ne ceo podrum i to pod uslovom da bas konzumirate, onako, mnogo vuve. Svi mi znamo cemu sluzi ceo podrum. A takodje ti je ceo podrum precica do zatvora.:notnice:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
VUTRISHA je napisao(la):
ali veruj mi da ne bi pitao nista od tih pitanja jer znam bas mnogo o o gajenju,prehranjivanju,uzdizanju biljke

pa me poslije pitaš dje si napisao

slušaj lerdi ne bi ih toliko branio da nisi

na ovome forumu nisu dobrodošli komercijalisti već zaljubljenici u čudnu šumu

evo ti lorenco vodi ga sa sa sobom

najgluplja pitanja su lijenih neznalica pa je prirodno da se podržavaju

a sada mirni da ne bi :vb_whip:
 

VUTRISHA

Banned
Banovan
09.05.2008
0
0
0
34
alo drugar znam da koristim search imam dosta semenja nasih biljaka ali to necu da sadim zato sam i pitao da nebih pretrazivao jer nemam bas mnogo vremena da pretrazujem a sto se tice podruma sta ti mislis da sam ja veverica pa da padnem zbog uzgoja u podrumu i stvarno mislis da sam adaptirao moj podrum za tu akciju druze adaptacija tog podruma trajala je dva meseca dok nije sve lepo adaptirano i izolacija na zidovima itd.a sto se tice mene i mojih drugara sve sto uzgajim mi cemo popusiti,pojesti,popiti a i neznam zasto se ti uzrujavas oko toga koju kolicinu ja sadim i zbog cega to apsolutno nije tvoj problem a i ovo nije mesto za nase licne rasprave zato batalimo raspravu cemu tenzija
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
WOW.. daj link na to!
Uvalis par stednih u sredinu ili hps 150w i festa! Svaka cast autoru.. nesto ovako inovativno nisam vidio vec dugo vremena.. mogla bi bit buducnost stealth microgrowowa jer prinos je fantastican..
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
eh da ti bar mogu dati link , trazi sam malo nesto u vezi takvih mikrogroova i slicno

pa naletio slucajno na to, ali nemam pojma vise gdje :bong7bp:

ma spika mi je prejebena, mjesta ne zauzme gotovo nista , investicija isto tako rec

gotovo nista, a imas prejeben yield s obzirom na prostor .
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
onaj bubanj je aerophonic tako da je moguce da je ovo nesto slicno ili homemade spika....

inace aerophonic je advance nacin uzgoja dolazi nakon hidra i soila....


za mene jos znanstvena fantastika > : D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
manja je razlika u doziranju gnojiva u odnosu na ostale hydro tehnike
inače aero sistem za ovo ništa lakše
mala potapajića akvarijumska pumpa
na njoj nastavak jedne kratke cijevi
ili raspršivač vode ili da se cijev ili crijevo ugriju i zavare kliještima
pa iglom probušiti rupu
e sad glavni trošak je na mijerne instrumente
to košta,ako se uzmu jeftini,to tek košta

ovaj bubanj nije hydro vide mu se saksije
 
15.04.2008
3
0
0
37
imam biljku nekog skanka u boksu od kako je nikla proslo je 4 tjedna a narasla je samo 5 cm. sta da radim? pomagajte! hvala.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
pomagajte ! ono zapovijed ...aj aj sr ..lol :)

a da barem kazes koja zarulja/e je unutra ? u kakvoj su zemlji ? kakve uvjete opcenito

ima ? da li biljka ima vidljivih problema ili samo ne raste khurca ?

slika govori vise od rijeci , btw .

bilo kakve podatke daj !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.