Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Jedino za to imam uvjete trenutno. Imam jos Durban Poison i The Curch ali ih nemam di uzgajat.
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
ma polako,ako nemas uslova unutra onda ih cuvaj,pa kad stigne prolece ...nego ciji je Durban P....od sensi seeds,Flying Dutchman....?gledao sam davno uporedjivanja i vidim da je Flying D. najbolje ocene dobijao..!!
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
41
Jel ima tko iskustva sa agrohobby.net? Naručio bih nešto pa me zanima koliko im treba da isporuče unutar države? Pokušao sam mailom napraviti upit ali nitko ništa ne odgovara...
 
11.07.2008
14
0
0
36
Ma sta mislis da ako ofarbas sijalicu tj ako je u fabrici ofarbaju u zeleno onda ona ne emituje druge spektre??? Posto je ovo sijalica od wolframa i mislim da tu ima raznoraznih boja spektra!!
Mislim da gresis!!
Ja mislim da zivine isijavaju dosta zelenog spektra pa da bi i ta koja isijava cist zeleni spektar trebala da bude zivina pa eto i ako je ofarbaju u zeleno jos bolje!!1

Mada ne tvrdim sve ovo 100% samo mi nema logike ali mozda i tu gresim! :icon_lol:
 
11.07.2008
14
0
0
36
Prostor izmedju recimo prvog i drugog para grana na glavnom stablu!!! Isto tako izmedju drugog i treceg i.......
Tj svaki novi izdanak na glavnom stablu je pocetak razvoja nove internode!!
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Nemozes samo obojat zarulju, mora tvornicki bit napravljeno da odasilje samo zeleni spektar,
evo malo sam zagooglo o tome i na jednom forumu se skroz razvila tema o nanometrima i bojama koje te zarulje mogu odasiljat i dali mogu sjebat fotosintezu na sta je jedan korisnik replayo i zavrsio temu a evo ja cu ga prevest pa mozda pomogne :

"ja imam 25w prave zelene zarulje u svim mojim flower roomovima. (yoy obozavam ovakve likove)
one nemaju nikakav utjecaj na biljke. Ja neidem u moje flower roomove kad su svjetla upaljena, ja koristim
CO² boce i nemogu tada pristupit. Ja mogu zbrinut moje biljke samo u mracnom periodu,
za mene ovako funkcionira vec godinama.

Zeleni filter nije ispravno rijesenje, mora biti prava zelena zarulja.

Biljke nece vidjet boju zelenu."

eto ja mislim da se radi o najobicnjoj zarulji 25w orginalno zelenoj.


EDIT : evo jos jedan kaze ovo : PLEASE please please make sure it is a green light emitter not just a geen filter over a bulb!


mislim da i to pomaze puno dakle nemoze samo navlaka preko obicne zarulje nego mora biti zarulja koja odasilje zeleni spektar y0y
 
17.12.2007
9
0
0
44
Zimus sam ujeb'o groow jer nisam na vreme odstranio muske biljke.Dobio sam gomilu trudnica koje sam pustio da odcvetaju da kraja i malo duze.Dobio sam na stotine semenki.Sad me zanima da li od tih semenki moze nesto biti.Ukoliko moze kako da nekome poklonim smenke(radi istrazivanja) i da li ima neko ko je zainteresovan za to? Ja sam odabrao najbolje semenke i pustio ih na klijanje,dobio sam dosta dobrih biljaka i sad su u petoj nedelji vegetacije.Sta da ocekujem od njih?
 
17.12.2007
9
0
0
44
Zaboravio da napisem...muske su bile G-13 Hush Plants a zenke Jack Herrer,semenke su dobijene od prijatelja iz Holandije.
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
poerpeak od tih sjemenki moze itekako nesto biti...sad ces imat hibride jacka herrera i g13...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Mene zanima od ovih koji uzgajaju u zemlji : ) jel netko radi profi mixove zemlje ili se jos uvijek manje vise
trpa komercijala pa tako smo navikli, takodjer me zanima : ) dali itko radi mix tipa % perlita % vermikulita % humusa % organskog gnojiva isl, i jos za kraj naravno jel netko cuo za worm casting ? iliti ti crvov izmet, tocnije radi se kalifornijskoj glisti koja obogacuje zemlju, a za to sam prvi put cuo u dokumentarcima od profi growera i po americkim forumima za mix s upravo worm castingom navode kao jedan od najboljih organskih boostera kanabisa ali i svog bilja opecnito.


pogotovo volim ove stvari jer mislim da je najbolja marihuana organski uzgojena marihuana u zemlji tako da...


A ovo pitam jer sam u okolici Zagreba pronasa covjeka koji uzgaja kalifornijsku glistu i prodaje humus obogacen s time sto je ja mislim najteze za nabavit pogotovo u nasim krajevima od stvari potrebnih za profi zemlja mix : )

pa cu vjerojatno otvorit temu s njegovim brojem telefona al prvo sam se dogovorio uzet 50kg pa cu bit i sam poblize upoznat s tim.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nemoj tako skrivat growerske tajne balcane..
Moze ti grob posluzit kao box :D
Ili kombi
Ili primjerice dimnjak, jednako kao i bunar
ooo svasta moues uboxit..
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Botanicar420 je napisao(la):
Zanima me može li biljka roditi ako se (zbog kamuflaže) odrežu listovi. :rasta1:

kako ne... biljci ti u biti listovi nisu niti potrebni za razvoj - to je vise, eto tako, radi estetike :vb_kez:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.