Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.08.2007
4
0
0
37
Poštovanje i pozdrav svima, unaprijed hvala (admin nadam se da se nečeš ljutit ali nemogu otvorit novu temu)

imam par pitanja:

1. ima li medicinska marihuana koja sadrži visok THC postotak? (ako sadrži dali je moguče uzgajati sortu kao što su Serious Seeds White Russian,Kiwi Seeds White Island ... i slične)

2. kako i dali se može dobiti dozvola za uzgoj i prodaju marihuane u Nizozemskoj ? (što je sve potrebno za dobivanje dozvole, dali je moguče dobit dozvolu ako nisi državljanin iste)

3. Dali se može dobit dozvole za uzgoj marihuana u Hrvatskoj (legalno) s namjerom za prodaju u medicinske svrhe ili prodaju za tržište u Amsterdamu.

4. Legalno uzgajanje marihuane u Amsterdamu - dali postoji određena dozvoljena količina za prodaju, po kojoj cijeni smiješ prodavati ...

5. kako je moguče dobit dozvolu za uzgajati marihuanu i prodavati za medicinske potrebe bilo gdje u svijetu (znači izvoz u druge države)



Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru
Veliki pozdrav
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
1.kako moze bit vrsta koja ima visok postotak thc-a, i ako ima dali mozes uzgajat vrste koje si nabrojio, te vrste koje si napiso imaju svoja svojstva i karakteristike koje krizanjem biljki mozes promjenit

2.u nizozemskoj mozes uzgajat bez dozvole, 4 biljke po obitelji

3.u hrvatskoj nemozes dobit dozvolu za uzgajanje i prodaju jer se marihuana smatra drogom a ne ljekom

4.prodavt se smije u ljekarni i nekim kaficima, a nemozes sad hodat ulicom i ljudima prodavat

5.zavisi u kojoj si drzavi: u hrvatskoj nikako, u nizozemskoj netrebadozvola, u spanjolskoj dobijes dozvolu ako imas ljekarnu ili growshop
 
12.08.2007
4
0
0
37
Pa ima vrsta koji ima visok i nizak posto thc-a recimo biljke sa niskim postom thc koji je manji od 0,2 smijes uzgajat kod nas ako dobijes dozvolu od ministarstva poljoprivrede kao sto pise u zakonu http://www.poslovniforum.hr/zakoni/zszod04.asp jer se to onda upotrebljava ili kao hrna životinjama (sjemenke) ili neka tkanina i slićno.

A daj mi reci sta si ti mislio kada si napisao 4 biljke po obitelji (nisam ja na to mislio nego na vece kolicine) primjer : kako se u coffie shopu imaju kile i 10000 vrsta i hašiša i skunga a?:)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Emil666 je napisao(la):
kako se u coffie shopu imaju kile i 10000 vrsta i hašiša i skunga a?

pa skunga je posebna vrsta :iamwithstupid:

mnogo si naivan
zar misliš da ćer tebi neko dozvoliti proizvodnju i prodaju pored državne mafije ???
šta ti je na pameti? sjebaćeš konkurenciju cijenom i kvalitetom?

definitivno si promašio forum
ovdje nikoga ne zanima izvoz trave u holandiju

i iskreno najsmješnija pitanja ikada :rofl:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
@emil to što si ti proćitao u zakonu RH je za uzgoj industrijske konoplje koja se koristi za izradu tkanine užadi i slićnog i to je strogo kontrolirano ako i postoji u što sumnjam. tako da nemoj se ni trudit raspitivati jer bi mogao pobuditi sumnje nadležnih ustanova.
 
11.07.2008
14
0
0
36
E kolege po vestinama moze li se pH smanjivati recimo jabukovim sircetom????

Hvala za sve znalce koji mi daju kvalitetan odgovor!!
 
23.02.2008
11
0
0
44
Uzeo sam neko djubrivo Grogree flower NPK 10:10:40, pa rekoh dal moze s njim da se odradi cvetanje ili da trazim drugo, posto je P isti kao N, a treba bar 2 puta vise da ima. Unapred hvala.
 
23.02.2008
11
0
0
44
Znaci uzimam Plantella cvet, ona je 6:8:8,(ako nadjem ovde kod mene!) Canna PK mi stize tek za mesec i po dana, valjda ce plantella posluziti do tada. MR hvala. Cheers
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
ehey ekipa :)

imam pitanje...naime, moj lega donio neke sjemenke, i mi kod mene posadimo iz zajebancije, van iza mojeg posjeda, ima mala sumica pa ja iz zajebancije pozabijo u zemlju par komada i u kalic unutri u prozoru.

posto kad je bilo vrijeme nismo imali srece sa klijanjem 30 sjemenki za indoor, nisam nis ocekivao ni ovdje...

ali proklijale su ^.^

sad sam u nedoumici...posto nisam siguran za te sjemenke koliko su kvalitetne i koliko ima kolicine THCa nisam siguran dali da ih stavim van u outdoor (iako znam da je gro pre pre kasno) ili da idu u indoor, posto imamo box...

pomagajte :)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ne kužim šta se misliš uopće kad i sam kažeš da je
kasno za out, sadi to indoor, i ne zamaraj se brojevima.
 
30.11.2007
28
0
0
36
zanima me koliko i koje snage je dovoljno svjetlo za 2 biljke koje su visoke do 70cm i kako smanjiti ili prekriti smrad (miris mmmmmm) tih biljaka koje imaju prilicno ostar i jak miris...
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
43
ejc ljudi molim vas za pouzdanu informaciju.... svako govori neshto drugo a pravo mi je bitan taj detalj....

koliko struje troshi groluxica od 400w.... da li ona troshi 0,4kW/h.... jer mislim ako troshi to je nekako pravo skupo.... pa ako vam nije problem informirajte me pls
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.