Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
salvadore dali
posljedica stavljanja bilkona pod hps
je da raste
tak da nemas frx
razvija se ona pod hps ko bitcharka prava :D
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
@ Octo imas google imas ih nekoliko nebi bilo uredu da ih se spominje pošto nisu platili reklamu ... tako da vi koji znate suzdržite se a ti octo potraži malo ...
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
koliko je sigurno narućivat preko ***********
trebao bih neke preparate za bolji grow poput hesi fosfor i sl.
kod mene nema toga tražio sampa nema nigdje
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ako naručuješ naruči na prijateljevu adresu i karticu to ti je najpametnije i najsigurnije . prijatelj neće growat tako da i ako bude nekakvih problemcica nikom nista a sumnjam da bi samo za gnojiva koja nisu specijalizirana bas bas za ganju ...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
:icon_confused::violent018:jučer "***********".a banera nije bilo pa sam zaključio da je suradnja tj. sponzorstvo gotovo kad danas eto ga...??? niko ništa nije nije piso,objasnio nakon one pi...arije tj. nesporazuma sa istim osim šo su ONI promenili izgled sajta i nema više "ukrasnog bilja"....tako da :punch:sory...:wave:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ne brini mali.medo situacija je rješena sa kannabis.org-om rješio ga je Vutra.org tim i nebi trebalo da bude problema sad sve ide normalno ali bez ukrasnog bilja ... tako da nema problema
ako se mene baš osobno pita niste na gubitku jer ionako nisu imali bogzna šta u ponudi od ukrasnog bilja
ima tu josh sponzora nisu oni jedini bit će ih sigurno još tako da nema brige vi se samo opustite a mi ćemo se pobrinut da sve štima

pozz
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
još jedno pitanjce pošto nevjerujem baš internet naruđbi za gnojiva može li mi netko preporučiti koja gnojiva su slična poput SUPERVIT I HESI FOSFOR
a da se može kupiti u Hrvatskoj POD DRUGIM IMENOM I GDJE
molim lijepo za pomoć
 
05.12.2008
15
0
0
34
Pozz!
Novi sam u uzgajanju ali iskusniji u konzumiranju svakako:)
Zanima me da li netko pozna neku kvalitetnu vrstu ove naše drage nam biljčice koju bi mogao doma zasadit za osobnu upotrebu a da ima malo drukčije listove da starci ne skuže? Nisam siguran da oni baš znaju šta je to al za svaki slučaj.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
Lucas5 je napisao(la):
Pozz!
Novi sam u uzgajanju ali iskusniji u konzumiranju svakako:)
Zanima me da li netko pozna neku kvalitetnu vrstu ove naše drage nam biljčice koju bi mogao doma zasadit za osobnu upotrebu a da ima malo drukčije listove da starci ne skuže? Nisam siguran da oni baš znaju šta je to al za svaki slučaj.


:ludaci_lol::violent018:frend šo to pričaš,pišeš,pitaš..?misliš je držat u kuhinji na stolu..?sory budi malo konkretniji, oću reč;.....KARIKIRAM... imaš box a unutra bi neko zelenje a kad mamica a nedaj bog tatko pita ti kažeš da sise pridružio "dobrotvorno-dobrovoljnoj nezavisnoj udruzi za borbu protif raka i ostalih klještara(triša,sifilis,uši razne pa i stidne i slično..;)" te ti ONI ponudili kao vanjskom suradniku i jasno budučem promotoru NEKO čudno seme da ti naravno uz novčanu naknadu(a to ja pos.tajna) kao agronom entuzijasta pridoneseš bržem i kvalitetnijem...........SVIRANJU KARE ZA MALE PARE:ridinghorse:u ovom maniru sigurno brate pali ako ne batali brateeee!!!!!
...ne misli da je ovo jedino rešenje siguran sam da če lege da da popune šo mi promaklo...ŽIV MI BI I SRETNO:vb_wave:
 
05.12.2008
15
0
0
34
mali.medo je napisao(la):
:ludaci_lol::violent018:frend šo to pričaš,pišeš,pitaš..?misliš je držat u kuhinji na stolu..?sory budi malo konkretniji, oću reč;.....KARIKIRAM... imaš box a unutra bi neko zelenje a kad mamica a nedaj bog tatko pita ti kažeš da sise pridružio "dobrotvorno-dobrovoljnoj nezavisnoj udruzi za borbu protif raka i ostalih klještara(triša,sifilis,uši razne pa i stidne i slično..;)" te ti ONI ponudili kao vanjskom suradniku i jasno budučem promotoru NEKO čudno seme da ti naravno uz novčanu naknadu(a to ja pos.tajna) kao agronom entuzijasta pridoneseš bržem i kvalitetnijem...........SVIRANJU KARE ZA MALE PARE:ridinghorse:u ovom maniru sigurno brate pali ako ne batali brateeee!!!!!
...ne misli da je ovo jedino rešenje siguran sam da če lege da da popune šo mi promaklo...ŽIV MI BI I SRETNO:vb_wave:


Koji ***** jbt???? Čovjek dođe pita za pomoć i šta dobije. Pa valjda je ovo mjesto na kojem bi trebali bit sretni i promovirat, nek je sade neka raste u drveće što veće, a ne pisat ovakva sranja pa upite za pomoć, i nedo bog da ja tebi bio kakav "brat".:ludaci_lol:
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
jedno pitanjce evo vidjeh da fali magnezija listovima pa me zanima dali bi mogao upotrijebit DONAT MG DA S TIM ZALIJEM i našao sam gnojivo NPK 20/20/20 hoće li mi to biti prejako ili dovoljno za cvijetanje
HVALA LIJEPA NA ODGOVORIMA :spliff:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Lucas5 je napisao(la):
Pozz!
Novi sam u uzgajanju ali iskusniji u konzumiranju svakako:)
Zanima me da li netko pozna neku kvalitetnu vrstu ove naše drage nam biljčice koju bi mogao doma zasadit za osobnu upotrebu a da ima malo drukčije listove da starci ne skuže? Nisam siguran da oni baš znaju šta je to al za svaki slučaj.

Nema vrste trave koja ne liči na travu.
Pošto očito ne želiš da ti starci ne saznaju nemoraš ni pokušavati uzgajati doma:icon_neutral:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Pogledaj malo dnevnike uzgoja: imaš dosta PC grow boxeva. Možda dobiješ inspiraciju a isplativost i rizik procjeni sam.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
LUKAS5 sve se moze kad se hoce.... malo listaj dnevnike ...youtube i snac ces se , nije problem napravit stealth box. pitanje je samo kolko su tvoji starci upleteni u sve sto radis , ako je svaki dan u tvojoj sobi ili jos gore ako ti sprema sobu ili tako nesto onda zaboravi grow do proljeca ... ako imas neku privatnost ONDA JE SVE MOGUCE!!!!
 
05.12.2008
15
0
0
34
Ma eto razmišljam 3 sata o tome već sam krenuo u izradu zvučnika al neide.
Nije mi privatnost neki problem ako baš hoću mogu zaključavat sobu, što se tiče pospremanja samo baba nosi robu u ormar i to ali može se i to zabranit. Zvučnik da ga napravim uočit će se htjet će se isprobat pa naravno mora nit neki kolko tolko dobar, to sam riješio što se tiče zvuka ali problem je napravit ga, dasaka nemam.
A čitat ću još svakako, hvala na savjetima.
 
05.12.2008
15
0
0
34
Evo sad sam se baš dogovorio s frendom.
Napravit ćemo zvučnik, znači, kupit auto zvučnike od nekih 100-150W kad bude trebalo pokazat zvučnik uključim ga na par sekundi tek tolko ( ili bi možda biljčici godilo malo glazbe??, heh) i stavit vrata kao zadnju stranicu zvučnika. Zvučnike ću stavit skroz na vrh zvučnika da dobijem visinu potrebnu za rast. Sad me zanimaju dimenzije zvučnika koje bi trebale bit za normalan rast ?
 

kasper

Banned
Banovan
12.12.2008
0
0
0
39
postovanje!uzivam citajuci ove textove..novi sam u ovome..zasadio sam biljke i sad su u vegetaciji pod neonkom.za cvjetanje bi kupio philips son-plus pia 400w..jel to u redu ,molim misljenje ..tnx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.