Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Za modove i admine obavestenje: vec par dana av mi ne dozvoljava da ucitam vasu naslovnu jer prijavljuje trojanca :( Sada sam morao da iskljucim av da bih usao :(

@ Danas od 12 sam prebacio na 12/12,visoke su 15 cm,ventilator duva non stop i imaju jako stablo.Jako su guste i lepe biljke :)
Pitanje : Posle koliko dana mogu da ocekujem muske a posle koliko zenske cvetove?
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Neovisno o spolu, biljka počinje pokazivati spol kroz 20ak dana, 5+/- od prebacivanja na 12/12.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
A kad pise period cvetanja je recimo 8 nedelja,jel se to racuna od trenutka stavljanja na 12/12 ili od trenutka cvetanja?
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Biljka počinje cvjetati onog trena kad to primjetimo. Dakle, ako je kujica onda bijele dlačice a ako je kujac onda kuglice (počinje sve to malim izbočinicama između glavnih listova i onih "sporednih" grana gdje se razvijaju novi vrhovi). Dakle, cvjetanje počinje 20ak dana od stavljanja 12 sati svijetlosti i 12 sati mračnog perioda (imitacija prirode), od trena pojave cvjetova, biljka cvjeta, bilo da daje van pistile ili loptice (jaja). Proizvođač smatra da od pojave prvih dlačica ili tih jaja (ovisno o spolu) će joj trebati 8 tjedana cvjetanja do berbe.
Ali po tome kako čujem, najbolje ćeš vidjeti sam po boji tih dlačica jer vjerujem da nećeš uzgajati muške....zapamti da seed banka ima jedne uvjete za uzgoj a ti sasvim 15e...možda će tebi prije sazrit biljka nego njima ili obrnuto, to nikad ne znaš, to najbolje vidiš kada krene u cvjetanje!
Nadam se da nisam zakomplicirala (da si shvatio)...jednom je netko napisao da je to pitanje kao:"jesam li napušen dok smotam pljugu ili dok ju popušim!?" -eto, usporedbe radi, sretno :D
 
15.05.2007
8
0
0
39
ej zdravo ekipa...prvi mi je grow pa me zanima... dlačice na cvijetovima su mi većinom potamnile pa me zanima što sad... čitao sam u nekoj knjizi da bi biljku trebalo ostaviti par dana bez vode kako bi izlučila što više smole u cvijetove pa onda rezanje i sušenje. sa druge strane sam čuo da treba biljku ostaviti par dana u mrak pa onda rezanje i sušenje.... što bi bilo najefikasnije....
:icon_confused:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
radim grow u midi toweru..zanima me kolika je optimalna kolicina stabljika koje mou stavit nutra 1-2-3 i koliko i kojih cfl lampi moram stavit da bi izvukao maksimum iz bilja...??
..pozdrav..
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
eco je napisao(la):
radim grow u midi toweru..zanima me kolika je optimalna kolicina stabljika koje mou stavit nutra 1-2-3 i koliko i kojih cfl lampi moram stavit da bi izvukao maksimum iz bilja...??
..pozdrav..

midi tower?

kao pc kuchishte midi tower?!
 
04.02.2009
21
0
0
36
ako napravimo onaj box koji se ovdje zove amaterski s neonkama kolko bi dugo trebala trajat vege faza npr u sađenju ww
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
griva je napisao(la):
Jel imao neko problema sa narucivanjem semenki od Aliena shopa
na ovoj strani nema mgucnosti izbora srbije https://www.globecharge.com/webshop/v6order.cgi
kartica ne prolazi,prosle godine je bilo ok
Uredu je.Samo im je trebalo 3 dana da odgovore kad sam vec narucio od drugih.
Gajim u fioci od radnog stola dali lampa mora da bude iznadbiljaka ili moze sa strane i koliko cu grama dobiti ?Ja se nadam bar 500-600 :)
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
balcan_smoke je napisao(la):
za to ti je bolji microtower:eek:hno:

il kutija od sibica jel..haha
ne zivim ja sam da se mogu zajebavat,a to bi bio nacin da ...ma kaj da ja sad objasnjavam..
poz....
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
griva je napisao(la):
Uredu je.Samo im je trebalo 3 dana da odgovore kad sam vec narucio od drugih.
Gajim u fioci od radnog stola dali lampa mora da bude iznadbiljaka ili moze sa strane i koliko cu grama dobiti ?Ja se nadam bar 500-600 :)


u fijoki oče da povuče i do 1kg :bis:
zato zipa a lampe mo0gu i odozdo
a onda mora proširiš fijoku jel oče da bude i do 1.5kg:bis:
pa neče da staneeeee!!! :signs054::dog_walk2:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
eco je napisao(la):
il kutija od sibica jel..haha
ne zivim ja sam da se mogu zajebavat,a to bi bio nacin da ...ma kaj da ja sad objasnjavam..
poz....

ĐĐABE ti objašnjavanje...!!
taj dio nejde i aj lav ju!!! kapiš

morti 2 il 4 laptopa zalepiš i:vb_whip:
oblepiš i eto....veselja (al nažalost some za enu W.W.)
DRUGIM REČIMA prouči situaciju mado i onda se upuštaj u
pizdarije žene mlađe i starije..!!
POZDRAFFF!!!
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Izradiva bih reflektor od stranice od kompjutera pa posto je ona crna stranu koja bi reflektirala oboja bi bijelom mat bojom za metal.Koliko je to dobra zamjena za one "prave" reflektore???
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Flegy je napisao(la):
a cemu to kad imas reflektore jake i po 40kn ...zar niej lakse kupiti gotove ? :)

Pa ***** ti zivot....ako sam pita i ako znas ofgovor odgovori a ako ne onda nemoj, tako jasna stvar.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Ako imas neki pokidani zamrzivac, mozes iz njega izvaditi aluminijsku stranicu, odlicna stvar. Ako nemas zamrzivac, odi na otpad, mozda nadjes :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.