Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Evo drugari da vidite kako napreduje i da li je dobro,jedino me nervira ova mala :( zakrzljala je od pocetka :(
Na 12/12 su vec 5 dana
fotografija190.jpg
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ma sve je to uredu vidit ces kada ta mala sam odjednom pocne rasti iznenadit ces se :)
sam si trebo postati u Foto Album Galerija :)

OFFTOPIC

p.s : sta nema nikog budnog u 5 ujutro? :icon_lol:
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
vrtlar je napisao(la):
ono oko cega se moje pitanje vrtilo je sljedece... znaci spol nije vidljiv, muskarcu prsne, ode ***** na list od zenske i kad ova baci cvijet je oprasi... to je ono sta mene jebe... jer kontam cijelo vrijeme s foruma da se muski vade van prije nego pukne da ne oprasi a buduci da meni josh nije pokazala spol ova za koju pretpostavljam da je zenska nebi josh vadio van muske jer nemam kamo s njima tj danas ih ne mogu presadit u prirodu.... to je ta dilema... je sad sve jasno?

nemoj se odmah ljutit, ekipa očito nije iz prve shvatila tvoje pitanje, a za to si ti kriv jer ga nisi postavio pravilno. iako ih to ne opravdava da se tako odnose prema članu koji je tu više od dvije godine, a sve zbog jednog 'glupog' pitanja.
pitanje ti je skroz ok, u pravilu se muške biljke trebaju izvaditi iz box-a prije nego im se cvijet otvori, jer uvijek postoji mogućnost da se polen zalijepi za nešto u box-u ili na žensku stabljiku, pa da poslije dođe do oplodnje. e sad, koliko polen može preživjeti u tim uvjetima, to ti ja ne znam.

PITANJE: zašto želiš muške presaditi vanka??? nadam se da živiš daleko od mene, inače :punch2: :icon_lol:
:hippy:
 
03.06.2009
1
0
0
51
zdravo svima,imam jedno iskusno pitanje : Imam 4 biljke u zemlji jedna je velicine oko 30cm pa me zanima sta da radim da brze? napreduje a ostale su oko 10cm,i kada bih mogao vec prvi ukus da osetim??Hvala unapred.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Cao drugari :)
Pitanje: Da li se na muskim biljkama pojavljuju kristali,je se nesto ne secam,prvi mi je indoor,a kod out-a ne bih rekao,al opet.Elem,ove moje biljke su pocele da se presijavaju,prvo sam mislio da je prasina,ali kad sam zagnjurio nos medju njih vidim da se sijaju :) Provucem prstom preko lista i pomirisem,kad ono se oseca prelepo :)
Genetika je dobra,iste imam i napolju,popusio sam vrhove ovih sto sam orezivao i uradilo me
smile_39.gif
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ma pitao sam jel se pojavljuju kristali na muskoj biljci?Jer imam na ovim biljkama u ormanu,a nesto se ne secam da sam na muzjacima napolju imao kristalcice :)

Pa ono,rek'o mozda moze da se provali po tome dal' je zenka,jer do pokazivanja pola ima jos ~7+ dana :)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:signs054:...CEPAJ!!!:icon_arrow:
:icon_arrow:bit ce za po kile buble šiša...jebbbem li mu mišaaa!!!
t'jebbboteeeee dal sam janpi il oko mene sve pijanoo!,drogiraaaanooo?!?:crash:
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Petar Pan je napisao(la):
nemoj se odmah ljutit, ekipa očito nije iz prve shvatila tvoje pitanje, a za to si ti kriv jer ga nisi postavio pravilno. iako ih to ne opravdava da se tako odnose prema članu koji je tu više od dvije godine, a sve zbog jednog 'glupog' pitanja.
pitanje ti je skroz ok, u pravilu se muške biljke trebaju izvaditi iz box-a prije nego im se cvijet otvori, jer uvijek postoji mogućnost da se polen zalijepi za nešto u box-u ili na žensku stabljiku, pa da poslije dođe do oplodnje. e sad, koliko polen može preživjeti u tim uvjetima, to ti ja ne znam.

PITANJE: zašto želiš muške presaditi vanka??? nadam se da živiš daleko od mene, inače :punch2: :icon_lol:
:hippy:

eto, najljepsa hvala kako na odgovoru tako i na utrosenom vremenu u davanju istog... mene je zanimalo sta bas ne postoji niti jedan nacin da se to desi pa ono.... istina da sam ga i ja djelomicno nespretno formulirao... no dobro

a van ih mislim presadit pa radit ili maslac ili hash od njih
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
imam jedno pitanje ima sam 6 biljki posle nekih mjesec dana sam ih stavio na cvjetanje kad ono sve muske,sad me zanima jesam li toliki baksuz pa da budu sve muske il je to sjeme mozda bilo femizno,sad me zanima mozel se kako znat dal je sjeme femizno,postojel neki znakovi,to sam sjeme stavio u papirnu meramicu i u plasticnu vrecicu,standard.e to sam stavio u box pod svjetlo MH 400w temperatura oko 27c i to sjeme je proklijalo tako,sad me jos zanima dal je to svjetlo moglo uticat na sjeme pa da budu sve muske,jer sam cuo da sjeme nevoli svjetlo da voli mrak pa me zanima sta se tu desilo,hvala unaprijed.peace
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mjesecar je napisao(la):
....sad me zanima mozel se kako znat dal je sjeme femizno,.....e to sam stavio u box pod svjetlo MH 400w.....

stari i najbolji način
pomaziš je u donjem dijelu
i ako si ga pomazio ...onda je muško
a ako si je pomazio ....onda je žensko


nije mi jasno zašto još uvjek neko koristi MH kad nije potrebna ,samo trošak
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ajd o.k.sad opet treba da posadim nadam se da opet necu bit iste srece,ako sve budu muske moram trazit drugo sjeme,ovo sjeme je skunk extrra dobar izvadio sam iz vuje koju sam kupio,sigurno znam da je skunk.pa pozelite mi srecu,imam sve potrebno
 
15.05.2009
1
0
0
33
eo ovako samo da pitam jel smijem ja da presadim ovu biljku
a24vo0.jpg


nisam nesto iskusan u ovome ali imam pomoc od iskusnog lika s kojim se cujem preko telefona inace on je moj komsija samo nije trenutno u gradu, jel moze sto pre odgovor
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
smesh da je presadish... sve dok to odradish valjano.

mada ja tu vidim tri biljke u jednoj saksiji, nek ti je bob marley u pomoch kako se njihovo korenje isprepletalo i formiralo...
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
brzopotezno:
da li pognojena voda smije stajati duže vrijeme?
ili je bolje gnojivo sipat u vodu neposredno prije zaljevanja?
mislim napravit mješavinu u bocu od 2L a kak mi po zaljevanju treba pol litra to bi otprilike trajalo nekih mjesec dana... pa sad je lto pametno il nije?
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
treba mijenjati rastvor svakih 7-10dana i pazi da ti to djubrivo ne bude na suncu,nego na hladnom i tamnom mjestu.
 
07.06.2009
4
0
0
33
Cao, zanima me kako doci do ovih rezultata?! sliku sam nasao na netu, pa me zanima ako je ikako moguce odgajiti ovakvo nesto. Pozz :)
Grow_room_marijuana.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.