Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
uzasno smarate s tim prepametni smo i sranja sarkazmima... odgovori sa da il ne il nemoj odgovarat...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
To je samo obrana na debilizme i nepostojanje mozga u nekih članova
pa dođe kao profesionalna deformacija, ništa osobno.
Ako biljka ne baci cvijet ne vidim kako bi došlo do oplodnje,a to tvoje
pitanje vrtlaru stvarno nema smisla
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
daj ne budite tako zli prema vrtlaru
pa čovjek lijepo pita da li je voz brži po danu nego po šinama
a svi znamo da je brži noću,jer su šine hladnije
sram vas bilo
i odtkud da znam da mi je sjemenka oprašena
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ok super, moje pitanje je super ultra debilno al je i dalje moje i rado bih odgovor na njega... ako nekog provociraju ultra debilna pitanja nemora onda u startu nista ni postati.

ako vidis na cesti curu i neznash dal je musko ili zensko (s obzirom na njen izgled) dok ne skine hlace, sve jedno ako joj metnes ***** moze zatrudnit tako da je i vasa retorika besmislena...

al dobro, vidim da je ovaj forum izgubio na kvaliteti s obzirom na nekih 3 godine unazad tako da nista drugo nego upravo ovakvu komunikaciju niti nisam mogao ocekivati od sadasnje garniture ljudi koji ovdje posjecuju a josh vishe od onih koji bi trebali biti zaduzeni da se normalna komunikacija provodi...

hvala na nicemu, i dalje cu bez vashe pomoci kao i do sad...

ostajte mi zdravi, veseli i izegotripani

samo ljubav
:sun2:
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Ti si zbilja puko.

Molim te, razmisli sto si pitao!
Nadam se da ti je jasno da je za oplodnju potreban i muski i zenski cvijet. OK?
Ako to prihvatis, onda razmisli kako ce se izvrsiti oplodnja ako ne postoji zenski cvijet?
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Grasak99 je napisao(la):
Ti si zbilja puko.

Molim te, razmisli sto si pitao!
Nadam se da ti je jasno da je za oplodnju potreban i muski i zenski cvijet. OK?
Ako to prihvatis, onda razmisli kako ce se izvrsiti oplodnja ako ne postoji zenski cvijet?

zahvaljujem na odgovoru
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Hebemu rižu vrtlaru pa ti si tu 2 godine, ako bi nesto trebo znat onda je to barem osnova osnove

Jasno mi je za ove padobrance i gremline koji ne znaju jel sjemenka oprasena :D, al bar bi vi stariji clanovi, groweri il ne trebali znat neki qrac

a i nije ti iq 19 da trebas postavljat takva pitanja.. no dobro
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ja sam tu puno duze od dvije godine al sam se odlucio tek regati 2007...

ono oko cega se moje pitanje vrtilo je sljedece... znaci spol nije vidljiv, muskarcu prsne, ode ***** na list od zenske i kad ova baci cvijet je oprasi... to je ono sta mene jebe... jer kontam cijelo vrijeme s foruma da se muski vade van prije nego pukne da ne oprasi a buduci da meni josh nije pokazala spol ova za koju pretpostavljam da je zenska nebi josh vadio van muske jer nemam kamo s njima tj danas ih ne mogu presadit u prirodu.... to je ta dilema... je sad sve jasno?
 
26.05.2009
13
0
0
39
ne snalazim se preko onog cuda,imam jedno pitanje...riknuo mi hps,ili balast bem li ga...postoji li neka alternativa,privremeno...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
mogo bi pokupovat štednih žarulja i to spojit što se da relativno brzo napravit pa onda na tome ih održavat dok ne popraiš hps.
 
26.05.2009
13
0
0
39
e, ajd sad preporuci neku marku,posto ima na tone,ne znam koliko da stavim,box mi je 110x60x60
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.