Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
17slika028mj

evo kakva je bila prije
PRIJELJEPA

http://img43.imageshack.us/img43/5693/slika028m.jpg

samo sto zemlja nije valjala

a pogledajte kakva je sad

http://img148.imageshack.us/img148/2673/slika029.jpg

nevidi se nesto posebno ali se vide suhi vrhovi ova 2 lista
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
nemoras spamati toliko sve to mozes napisati i u jedan post nije potrebno 5 postova zaredom da napises 1 pitanje,ma ne brini se samo ju sada pusti malo na miru i daj joj vise svijetlosti i nemoj ju zalijevati par dana...:sun2:
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
pa na svijetlosti je drzim 18/6 i zaljevam jednom na dan...samo da bude suha zemlja...kolko da je onda sad drzim na svijetlu i hoce li se to popraviti????
 
06.02.2008
1
0
0
32
devil je napisao(la):
pa na svijetlosti je drzim 18/6 i zaljevam jednom na dan...samo da bude suha zemlja...kolko da je onda sad drzim na svijetlu i hoce li se to popraviti????
mislim da bi ipak trebao malo vise zaljevat... ako ti su ti zemlja i voda uredu situacija bi se trebala popravit... sto se tice svjetla ovo je dobro kako sada drzis samo ovisi kakvo je svjetlo ?
nek me ispravo netko ako sam igdje pogrjesio !
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
imam pc grow box i u njemu imam stednu sijalicu sa 5600k,plavi spektar za vegetaciju...mislim da je to dosta dobra zarulja
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
e a jel bi ja smio gnojiti cim ona izraste???jel ima kakih posljedica od toga???cuo sam da nevalja....zato vas pitam...
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Nije dobro gnojiti biljke dok su malene.
Gledaj procitaj malo po forumu imas za sva
pitanja odgovore, barem osnovne stvari procitaj.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Flegy je napisao(la):
*Vrtlar

imas u chipoteci povecala koliko oces a mislim da ima jos dosta mjesta vecih da se nalaze povecala u njima ali ako ti se neda zezati s njima jednostavno naruci na kucnu adresu povecalo ti je oko 28kn cista sica

http://www.chipoteka.hr/?module=mod...LinkID=22&search=povecalo&traziField=povecalo

uglavnom bio sam u chipoteci i nemaju samo neko cudo od 200 kn a to je malo puno too much.. a i to od 28 kn brijem da nije dobro jer kolko sam skuzio treba bit povecanje najmanje 30% a ono je 3... tako da ako tko ima josh kakvu informaciju di bi to mogo naci slobodno...

drugo pitanje, kaze mi frend da biljku prije nego je budem sjeko zalijem sa vrucom vodom da joj napravim stres jer kao onda ona usljed toga kao svoj obrambeni mehanizam izbaci josh dodatno trihinoma, istinito ili ne?
 

CannabisCanna

Banned
Banovan
23.07.2009
10
0
0
30
zanima me za outdoor znaci.... dali je vazno ako sjeme poprskam s destiliranom vodom ili kisnicom ili normalnom? koja je razlika i koja mi je najbolja voda da zalijevam svoju biljku koja je tek zasadjena?
 
20.07.2009
3
0
0
34
Sjeme možeš stavit u obićnu vodu(najbolje da je mlaka) a kad presadiš najbolje je zaljevat malo,i to s destiliranom vodom,iako možeš i obićnom vodom,nece biljci ništa bit...kišnicu ne jer u njoj ima svakakvih "bakterija" i razno raznog...
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
@CannabisCana - zalijevaj kišnicom ili vodom iz vodovoda, ali najbolje ti je da joj prvo odrediš i podesiš pH (pretraži forum ako ne znaš o čemu pričam), ali sumnjam da u outdooru loš pH može prouzrokovati previše štete

@ Mary Jane. - joj joj, kakve dezinformacije...
destilirana voda nema nikakvih minerala u sebi, koji su također važni za razvoj biljke
i daj mi reci zašto kišnicu ne, i kakve su to "bakterije"??
kako biljke koje rastu vani ne poumiru onda od tih "bakterija"?
i kako je moguće biljke u outdooru ne "zalijevati" kišnicom kad kiša pada svakih par dana?!

ne znam zašto pričaš o stvarima koje ne znaš

 

CannabisCanna

Banned
Banovan
23.07.2009
10
0
0
30
ali pise na forumu da zalijevam sjemenke dok prokliju s destiliranom vodom.... ono da ih naspricam s destiliranom u toilet papiru....
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ja sam ih spricao s obicnom vodom iz pipe i proklijale su bez greske....
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
kišnica je ultimatna voda! najbolji h2o, dokazano, poljoprivrednici znaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.