Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vision je napisao(la):
Zanima me dal kad sam stavio sjemenke u foliju i vlaznu salvetu na klijanje jel to bolje drzat sto vise na suncu ili u mraku danas je 3. dan i jos nisu proklijale a drzo sam ih sto vise na suncu, jos je vani 35 C

KATASTROFA!!!:eek:hno: Pa di si ti na ovom forumu procita da se sjemenke stavljaju na sunce?
U salvetu, salvetu u neki pijatic pa poklopis, pa na tamno misto i svaki dan malo otvoris da prozracis...nema od tebe kruva ako neces citat nesto najosnovnije:sick:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
POZZZ...neki dan sam dobio sjeme koje sam narucio sad me zanima dal da ih stavim u frizider jer je pakleno vruce,mozel im naskodit vrucina.hvala:sick:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mjesecar je napisao(la):
POZZZ...neki dan sam dobio sjeme koje sam narucio sad me zanima dal da ih stavim u frizider jer je pakleno vruce,mozel im naskodit vrucina.hvala:sick:


Biser za biserom. Nemogu se nadiviti :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
22.06.2009
10
0
0
34
We_ComE_OnE je napisao(la):
KATASTROFA!!!:eek:hno: Pa di si ti na ovom forumu procita da se sjemenke stavljaju na sunce?
U salvetu, salvetu u neki pijatic pa poklopis, pa na tamno misto i svaki dan malo otvoris da prozracis...nema od tebe kruva ako neces citat nesto najosnovnije:sick:
Pa gledo sam ovaj dokumentarac na sajtu http://www.vutra.tv/sf.html lik je reko da se stavi na prozor pa sam brio da je mislio radi sunca,kaj onda jel se to sjeme moglo sad unistit na suncu kaoda se skuhalo il nes.Pricekat cu jos par dana pa ak nebu nis stavit cu novo.Bilo je neko domace ionako.
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
dokumentarac... imas faze klijanja u nekim dnevnicim (sa slikama za sporije^^) nemora znaciti da se unistilo probaj staviti da proklija nemas sta za izgubiti...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Vision je napisao(la):
Pa gledo sam ovaj dokumentarac na sajtu http://www.vutra.tv/sf.html lik je reko da se stavi na prozor pa sam brio da je mislio radi sunca,kaj onda jel se to sjeme moglo sad unistit na suncu kaoda se skuhalo il nes.Pricekat cu jos par dana pa ak nebu nis stavit cu novo.Bilo je neko domace ionako.

pa da zbog sunca trebas staviti na prozor ili dje je toplije da se napravi vlaga...nemoj opce da se nerviras ako domace ne uspiju proklijati to nije nista novo za njih ja sam stavio bar 40 komada domaceg dok mi nisu par njih proklijale valjda stvarno lose sjemenke..:eek:hno:
 
27.02.2009
41
7
8
40
pozzdrav

imam problem sa beeljkama, sada su u 50 danu cvetanja, pre toga bile su 30 dana u vegetaciji, semenke no name, gnojeno Plantella List (u vegetaciji) i Plantella Cvet (u cvetanju).. gnojeno svaki drugi put kada sam zalevao u omeru napisanom na uputstvu (15ml u 2l vode)... izgleda da sam trebao pola te doze (7.5ml na 2l vode) meshati sa vodom?!? cini mi se da je ovo znak pregnojenosti?!

evo slike:



za svaki slucaj isprao sam juce saxije sa puuuuuno vode i vise ne planiram gnojiti jer je 50 dan cvetanja...

ovo njesra sa listovima imam na 2 od 4 biljke.. znaci druge dve beeljke su ok...
evo i slika zdravijih kuja u boxu:



sekira me sto hedovi nisu bas onak veliki i ima dosta listova.. jel tripujem ili su ok za 50 dan cvetanja?

planiram ih jos dve sedmice ostaviti a onda harvest.. :leafblunt:
 
27.02.2009
41
7
8
40
pozzdrav

imam problem sa beeljkama, sada su u 50 danu cvetanja, pre toga bile su 30 dana u vegetaciji, semenke no name, gnojeno Plantella List (u vegetaciji) i Plantella Cvet (u cvetanju).. gnojeno svaki drugi put kada sam zalevao u omeru napisanom na uputstvu (15ml u 2l vode)... izgleda da sam trebao pola te doze (7.5ml na 2l vode) meshati sa vodom?!? cini mi se da je ovo znak pregnojenosti?!

evo slike:



za svaki slucaj isprao sam juce saxije sa puuuuuno vode i vise ne planiram gnojiti jer je 50 dan cvetanja...

ovo njesra sa listovima imam na 2 od 4 biljke.. znaci druge dve beeljke su ok...
evo i slika zdravijih kuja u boxu:



sekira me sto hedovi nisu bas onak veliki i ima dosta listova.. jel tripujem ili su ok za 50 dan cvetanja?

planiram ih jos dve sedmice ostaviti a onda harvest.. :leafblunt:
 

VladTheInhaler

Aktivan Član
22.08.2006
64
4
8
Imash sativa dominantne biljke, sudeci po fotografijama, meni je za sativu trebalo vise od 12 tjedana cvata i da, hedovi jesu manji od indice.
14170IMG_0060.JPG

ovo je ubrani vrh nakon 12 tjedna, mislim da je mogao mirno jos 1 do 2 tjedna bit nutra.
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Ma nemoras se meni ispricavat,ja samo kazem :)) uglavnom biljka ti jos nije pokazala spol
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
dal se moze mijesat sunce sa zaruljom.. npr.- ujutro zarulja kad nema sunca u toj sobi a poslije podne stavim na sunce. u growshopu sam kupio zarulju od 105 wati. imam tek proklijale 3 sjemenke MOHAN RAM i jednu NORTHERN LIGHTS X.

zarulja je samo za rast i ne namjeravam kupovat onu za cvijetanje.

molim neke savijete, bilo sta da bi izvukao sto vise s tim uvjetima
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ja neznam šta če ti više svitla,ionako čekaš cvitanje zato pusti vegetiranje na stranu.Pusti da priroda radi svoje,trebala bi početi kroz 2-4 tjedna cvitati najkasnije.Daj joj dosta direktnog sunca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.