Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pitam zato jer je sjeme tek proklijalo, bit ce mi male... a direktnog sunca im nemogu dat vise od 5-6 sati dnevno i dani ce bit sve kraci..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Sory,nisan skužija ako pitaš za te tek proklijale.Provaj,ali mislim da je prekasno za outdor,biče nešto ali malo.A da ih radije strpaš unutra?
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pa unutra ce bit, mene samo zanima dal da ih stavljam kraj prozora na sunce kad ga ima, il je bolje da koristim samo zarulju.. ??
i posto imam zarulju samo za rast kak da im gasim, palim svijetlo kad ocu da procvatu??

sta bi ti napravio da imas 4 tek proklijale sjemenke i jednu lampu agrolite 105 wati?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ta lampa je ok za vegetaciju i recimo prvih 30 dana (daj link od žarulje ili sliku)
ali je problem i kad tu žarulju staviš na 12/12 odnosno cvitanje nema crvenog spektra koji je potreban za cvitanje i rast vrhova,cvitanje če početi ali jednostavno neče napredovati.
Bez crvenog spektra nema hedova :( dok bi s crveno i rasla i cvitala.
Ja bi kupija i drugu lampu za cvitanje i sklepa boxić,i drža cili grow obe upaljene,bar 3/4 perioda cvitanja i onda samo crvenu.
Molim te sliku lampi...
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
eiiiii ljudi biljka mi se pocela susit a tek ima 4 cm...jedan okrugli list mi je otpao i vrhovi od siljastih listova pocinju mi se susit i objeseni su prema dolje...pomozite sta da radimmmmm!!!!!!!!!!!trazim brze odgovore!!!!!!!
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
trebao bi malo bolje opisat situaciju. il nevalja zemlja, il voda, i ti ih mama otrovala
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
devil je napisao(la):
eiiiii ljudi biljka mi se pocela susit a tek ima 4 cm...jedan okrugli list mi je otpao i vrhovi od siljastih listova pocinju mi se susit i objeseni su prema dolje...pomozite sta da radimmmmm!!!!!!!!!!!trazim brze odgovore!!!!!!!

il si previse pognojio pa je gnojivo pojelo korjenje ili si ju prezalijevo pa je isto tako otislo korjenje...moras malo bolje opisati situaciju
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
eco znam je da se neki ljudi rode sa znanjem o zaruljama, ja vis nisam taj..
meni malo duze treba da skuzim dal svijetli bijelo, il zuto. pa onda koja je za vegetaciju, koja za cvatnju i sta je uopce vegetacija.... a sta zarulja???
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
Zanima me koliko treba da bude udaljen cool tube od vrha biljke u cvjetanju i vegetaciji il je to isto,ako ima neko nekog iskustva molim da napise.hvala:181:
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
dal je pametno slat hash postom ili npr. ups-om unutar EU... frend me zica pa neznam sta da radim
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
greenpoweru nisam jos gnojio...a jel bi vec trebalo...tek ima 4 ona reckava lista..ali sam promjenio zemlju...ona prosla je bila ko blatko kad zaljevam...odma sam znao da nevalja pa sam je pomjenio i cini mi se da se moja puffy oporavlja!!!!
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ok, zanima me da li mi je bas nuzno potrebno povecalo da bi odredio pravo vrijeme za berbu i ako da di ga mogu kupit i kolko cepa? znam za onu foru sa 70% dlacica kad posmedji ali to navodno nije dovoljno precizno... svaka pomoc je dobrodosla buduci da nisam nasao specificno neki post ili temu vezanu za ovu tematiku.. (kao ni za susenje i curing ali otom potom)...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
devil je napisao(la):
greenpoweru nisam jos gnojio...a jel bi vec trebalo...tek ima 4 ona reckava lista..ali sam promjenio zemlju...ona prosla je bila ko blatko kad zaljevam...odma sam znao da nevalja pa sam je pomjenio i cini mi se da se moja puffy oporavlja!!!!

ma kakvi gnojiti cekaj bar mjesec dana da prode ovo je jos pre pre rano...

*Vrtlar

imas u chipoteci povecala koliko oces a mislim da ima jos dosta mjesta vecih da se nalaze povecala u njima ali ako ti se neda zezati s njima jednostavno naruci na kucnu adresu povecalo ti je oko 28kn cista sica

http://www.chipoteka.hr/?module=mod...LinkID=22&search=povecalo&traziField=povecalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.