Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
ljudi kupite ambalazu od sest litara i ako neko uspe da je zapali upaljacem dajem mu celu moju opremu eeeeeej pa nisam ja iz dzungle ova ambalaza se ne topi, ne moze te je iztopiti lemelicom na 150 C kamo li sijalicom proverio sam radilo je 24 h nema nikaka problema samo je bitno da ne koristite Q pack ambalazu ona odbija zrake. Hvala svima na savetu, pokusajte pa ce te videti
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
kakvih sad 6 reka si 2 po 3l...(HPS grije preko 500c min.)
al kako bilo kume ja nebi bija kraj tog
ormara dok lampa bude radila 10ak min.
đoni al nedaj se ti smest;)
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
ok nema potrebe raspravljati oko toga. NIje mi jasno ne mozete da zatislite cool tube od 4 eura, ako je to problem. Nego Moje pitanje je bilo svima
onima koji imaju volju da mi pomognu oko pripreme majke za klonove i vremena prebacivanja sa vegetacije na cvetanje. na predhodnoj strani su slike pa recite.
 
17.08.2009
38
0
0
43
mislim da si ostavio malo previse listova na klonovima.
istina da plastika nije dobra jer ce se skovrljiti (izmotati), ali plastika nece kanuti na sijalicu jer ne kapi bez otvorenog plamena.
 
26.12.2009
3
0
0
37
Eh evo ga ovako..... Imam citav niz pitanja na koje trebam odgovore od onih koji vec imaju iskustva sa svime ovime >)>).... Odma da napomenem da sam pocetnik u ovome.... Pa ovako zelim napraviti taj Box, posijati sve, uvest svijetlost sve sve sve.....ali sad pitanja su...
1. Napravim taj box, posijem, niknu stabljike, eh sad svijetlo... koliko dnevno mora biti upaljeno da bi mi stabljika bila ono sto se kaze normalna....
2. Uzmem jednu saksiju, posijem u nju vuvu, pripremim sve svjetlo i sve sve ali nema tog boxa da li ce njeni rast biti normalan.....
3. Od sijanja vuve ( znaci posijem i ona nikne tek toliko da se vidi iz saksije ) pa do vremena cvijetanja i od vremena cvijetanja do berbe koliko ima vremena otprilike.....
4. Kada nikne stablo i sad hocu da berem vidio sam na slikama da imaju kao neke stabljike muzijak i zenka....koje treba da susim, koje su za konzumiranje...
5. Imam jedan malo veci prostor nekih mozda 4m x 5m i cijeli taj prostor bi iskoristio iskljucivo za svoj mali vrt.....da li bi tu morao da pravim neki box ili da zidove obljepim reflektujucim folijama, postavim svijetlost i tako te stvari
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
u sobi 4 x 5 ti planiras da napracis mali vrt kako to???
kolko kila paniras da napravis i sta ti je na umu da kupis majke ti kola kucu??
alavost ce ti doci glave.....:icon_lol:

po meni ovakvim ljudima kao sto si ti stvarno treba zabraniti pristup forumu al to je nemoguce :eek:hno:
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Xharis je napisao(la):
Eh evo ga ovako..... Imam citav niz pitanja na koje trebam odgovore od onih koji vec imaju iskustva sa svime ovime >)>).... Odma da napomenem da sam pocetnik u ovome.... Pa ovako zelim napraviti taj Box, posijati sve, uvest svijetlost sve sve sve.....ali sad pitanja su...
1. Napravim taj box, posijem, niknu stabljike, eh sad svijetlo... koliko dnevno mora biti upaljeno da bi mi stabljika bila ono sto se kaze normalna....
2. Uzmem jednu saksiju, posijem u nju vuvu, pripremim sve svjetlo i sve sve ali nema tog boxa da li ce njeni rast biti normalan.....
3. Od sijanja vuve ( znaci posijem i ona nikne tek toliko da se vidi iz saksije ) pa do vremena cvijetanja i od vremena cvijetanja do berbe koliko ima vremena otprilike.....
4. Kada nikne stablo i sad hocu da berem vidio sam na slikama da imaju kao neke stabljike muzijak i zenka....koje treba da susim, koje su za konzumiranje...
5. Imam jedan malo veci prostor nekih mozda 4m x 5m i cijeli taj prostor bi iskoristio iskljucivo za svoj mali vrt.....da li bi tu morao da pravim neki box ili da zidove obljepim reflektujucim folijama, postavim svijetlost i tako te stvari

Prijatelju ovako, nemoze to bas tako brzo. Prvo sto mora da znas a to je da moras da ulozis ozbiljan novac za opremu, pocevsi od svetla , ventilacije , djubriva ,zemlje, A PRE SVEGA kvalitetnog semena. Ako sve imas a pogledaj sta je to sve po forumu onda mozes da predjes na sadnju. Javi se slobodno ako niko drugi ja cu ti odgovoriti na pocetnicka pitanja. Zaista sve potrebno imas na forumu, pocni sa citanjem jedno nedelju dana a onda sta ne budes naso slobodno se javi.
 
26.12.2009
3
0
0
37
a qume meni novac nije problem imam novac, imam volju.... slijedece sedmice idem da pokupujem stvari koje su potrebne......jedino sto neznam dje sjeme mogu da nabavim, kao sto kazes da je kvalitetno.....a i htio sam prvo isprobati da posadim jedno 2-3 stabljike.....ako mi krene onda cu da napunim prostor koji imam....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
A reci mi šta bi ti s tolikom količinom dima??
Prosječni pušač mislim da se zadovolji s 3 biljke na godinu.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
:banana_dred:alo momci,pa nije ovo bre vašar
a ustvari ovake stvari ođe ne prolaze,dvaes kvadrata
malu gamad odma upucat:kackepieksen:

da se malo ispšravim,htedoh rec KRUPNU divljac:lock:
 
26.12.2009
3
0
0
37
ja ne citam tudje misli... i samo da odgovorim momku iznad Teglica......nije tvoj poso sta cu ja da pravim, vrt, bastu ili njivu mozda cak i farmu marihuane.....koliko ce biti kila, bude kolko bude sve cu da popusim
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
đe si balki legendo:)
necu visve nista da zborim.ne gre:eek:hno::icon_lol:
nova postavane kapi un kazzo,stravaaaa:sick:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
pa obrisi bre sve tri zadnje poruke,ako si vec pocea da brises
tko briso nebriso žiskao nista nije !!
rekoh,odma na prvu sa parazitima:2flip:

+ova naravno!!
 
26.12.2009
1
0
0
30
Ova pitanja je vec neko pitao ali ima pravishe postova pa se nesnalazim bash...
Nisam do sada uzgajao biljke pa me zanima koju bi mi ste vi preporuchili za prvi put,
outdoor mi treba neka ali da nije previsoka ja sam razmishljao o Early Misty al nisam siguran :)
Takodje me zanima kada se ta trava koju mi preporuchite sadi i neki podaci o njoj :)
Da bih sve to zapocheo trebaju mi semena ali poshto nemam karticu neznam kako da nabavim...
Video sam da je neko pismom spominjao ako neko moze da mi objasni shta i kako bio bih mu veoma zahvalan.
I zanima me kako dobijam taj paket shto naruchim...

Hvala unapred
 
26.12.2009
2
0
0
39
Poz ;-) svima! Hocu prvi grow da uradim ali kako treba hocu da kupim (S (Small) GrowBox dimenzija 90x60 i visine 160cm znaci kupovna verzija ima sve te diidzamidze,rupe za ventilator itd...) sad odma prvo pitanje dali komplet 1 ili 2

1)Sistem sadrži:
250W HPS/MH Prigušnicu + Starter
250W HPS Sijalicu
MAX Light Reflektor
+ 2m kabla od reflektora do prigušnice
+ kabl sa utikačem
+ SVE POVEZANO!

2)Sistem sadrži:
400W HPS/MH Prigušnicu + Starter
400W HPS Sijalicu
Nine-Fold Reflektor
+ 2m kabla od reflektora do prigušnice
+ kabl sa utikačem
+ SVE POVEZANO!

Hocu da gajim lowraider #2 sta mislite dali je to dobar izbor ?
Sta je bolje od svetla opcija 1 ili 2 za doticnu vrstu?
Koliko bi lowradier-a#2 moglo da stane u taj box ?
Dali postoji nesto sto brze raste od lowradier #2 ?
Dali postoji nesto sto daje vise vutre a ima skoro indentican vremenski period rasta 6-8 nedelja :) :) ;-) kao lowradier#2

Bas sam dosadan zar ne ;-)

Slobodno bacite savete ;-) potrebni su
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.