Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
tu informaciju da biljka hermi je posebno potentna i jaka za pušit sam čuo i ja no dovodi se u pitanje dal se isplati sje... ostatak grow-a, naravno ako imate više box-eva onda to čak i nije problem samo što nema puno ljudi više cvjetačih i više vegetacijskih box-eva. Ako netko želi eksperimentirat preporučio bih da su boxevi i u različitim prostorijama jer pelud kao pelud širi se kilometrima na vjetru a što onda nebi iz box-a u box :)
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
dali ste mi mislit nema šta...:eek:hno:

Stavit ću ga vani na balkon,lipo je vrime,možda mu se svidi:icon_lol:
 
19.01.2007
3
0
0
pa ovako, ona je dugo rasla u zemlji ph 5.5, pre 7 dana sam je presadio u zemlju 6 ph i dodao neke minerale...od tada je napredovala znatno ali su listovi postali onakvi....temperatura je oko 35-40 stepeni kada nema ventilacije ali se snizava par stepeni kada je upalim...HVALA PUNO na brzom odgovoru...obavesticu te o vlaznosti jer hidrometar nemam, jes sitnica al nikako da se setim da pazarim....inace biljka je vec na par dana od 12/12...ako ti fali jos neka informacija reci mi [sem vlage?!to cu resiti sutra il preksutra]...poz momci, svaka vam cast na trud koji ulazete i hvala na pomoci.....
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
NapiŠi Kakva Gnojiva Si Dodavao I Probaj Smanjit Temperaturu Jer Optimalan Rast Biljaka Je Na Oko 25 Stupnjeva No Probaj Temperaturu Izmjeriti Na Dva Ili ViŠe Mjesta Pa Odredi Koliko Bi Trebao Sniziti . Probaj Postat Neke Slike Bilo Bi Puno LakŠe Nego Ovako. Siguran Sam Da Će Ti Netko PomoĆi Ako ImaŠ Kakav Problem.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
koliko je stara?rezim svjetla?hranio ili ne?ako da, sa čime?vlaznost?temperatura?velicina boxa?PH?slikaj cijelu?sjeme?zemlja,sastav?kolike saksije?rasvjeta?sto se radi?kako je?

daj podatke i slike pa mozemo pomoci
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
pa ovako, ona je dugo rasla u zemlji ph 5.5, pre 7 dana sam je presadio u zemlju 6 ph i dodao neke minerale...od tada je napredovala znatno ali su listovi postali onakvi....temperatura je oko 35-40 stepeni kada nema ventilacije ali se snizava par stepeni kada je upalim...HVALA PUNO na brzom odgovoru...obavesticu te o vlaznosti jer hidrometar nemam, jes sitnica al nikako da se setim da pazarim....inace biljka je vec na par dana od 12/12...ako ti fali jos neka informacija reci mi [sem vlage?!to cu resiti sutra il preksutra]...poz momci, svaka vam cast na trud koji ulazete i hvala na pomoci.....

pH 5.5 ? pH 6 ? 35-40 stepeni ? pH je nizak a temperatura previsoka... linkovi ka onim slikama ne rade... daj jos info... znao sam da nesto nije OK sa pH...
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Ovako posto ove godine planiram indoor ipak sa se za to odlucio posto ovdje u rajvosa nema sigurnih sitova a okolica nedolazi u obzir jer mi teren nije nesto pogodan. Ovako moje prvo pitanje je dali postoji mogucnost da se ubrza rast nekim sredstvima, drugo pitanje jeste koliko brzo raste u indoor dali se razlikuje od outdoora ili isto raste.

Nemojte mi samo reci da zavisi od zaljevanja gnjojiva i zemlje jer sam dobro procito postove oko tih stvari. Zanima me samo brzina rasta pri pridrzavanju ovih uputa koje se nalaze na situ.

Hvala !
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Raste brze nego u outdoor ako obezbedis dobre uslove...

Nemojte mi samo reci da zavisi od zaljevanja gnjojiva i zemlje jer sam dobro procito postove oko tih stvari.

od toga i od svih ostalih uslova. nema hokus-pokus... samo sto bolji uslovi i sve optimalno i sve ce biti OK.

Zanima me samo brzina rasta pri pridrzavanju ovih uputa koje se nalaze na situ.

Da li je to toliko bitno? :) Videces kada budes gajio... to ima mnogo faktora... koja je vrsta.. sative rastu vise u visinu... zavisi da li je rezes ili treniras...
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
E ljudi pitanje jedno...
Imam neke extra sjemenke koje sam spremio za "jednog dana"...zamotao sam ih u alu foliju i spremljene su na suho, mračno mjesto sobne temperature..

Zanima me da li je to ok za sjeme da bude tako "skladišteno" odnosno koliko sjemenka može čekati na sadnju...heće li takve sjemnke proklijati ako ih zasadim za recimo godinu/dvije?
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
229
243
43
dali mi netko može reći zašto se doljnje lišće počelo naglo sušit.prvo su se pojavile žute pjege po lišću a onda se u dva dana osušilo.stare su 17 dana,svjetlo hps 400w.

hvala
 
07.04.2007
0
0
0
36
Da li na nirvana shopu mogu kupovati preko VISA electron omladinske kartice erste banke? Ja sam narucio sad cekam sta ce biti....
 
10.04.2007
1
0
0
46
biljke su mi stare dve nedelje, pa da li neko moze da mi odgovori gde u glupoj srbiji mogu da kupim gnojivo za njih:sick:

biljka mi je ostala bez vode tri dana u ranoj fazi vegetacije, ali se brzo oporavila. Dali ce kasnije da se odrazi to prilikom roda?
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Veliki trgovački centri,vrtni centri ili manji privatni dućani,skoro u svakoj drugoj većoj trgovini ...

Ne treba ti neka specifična vrsta,samo pogledaj omjer N-P-K,to ti bitno,u vegetaciji mislim da ti je bolje da ima više dušika a u cvitanju kalija i fosfora
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Moze li mi netko otprilike reci koliku temperaturu odasilje 250 w osram vialox nav -t hps zarulja?
Hvala!
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Ako znas koliko isijava od 400w lako sracunas za tu prepolis na 200w znaci prepolis temperaturu od hps 400w i onda jos plus 4-5 stepeni c posto nije tacno pola nego 250w
 
14.04.2007
9
0
0
35
e ovako,mene zanima dal vec po sjemenu mogu odredit dali ce biti musko ili zensko?
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
2lt0gme.jpg
moze li mi tko reci dali ce ovo biti muska ili zenska biljka .... hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.