Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.02.2008
18
0
0
35
@bongash: Bash se pitam kako je tebi bilo na pochetku, ako nekoga smaraju pitanja neka ne odgovara ili jednostavno ne ulazi u temu chiji naslov govori da je puna n00bova. Samo zelim najbolje biljkama... I sebi kad se biljke osushe.

@elephantor: Hvala, vljda cu im objasnit nekako. Btw. koliko puta da gnojim, rastvorio sam chepic od flashke sa gnojivom na 2l vode kako pishe u uputstvu i malo posuo po najnaprednijoj biljci.
Pitanje: Koliko chesto da zalijevam tom vodom (gnojenom)?

Hvala svima koji su izdvojili vremena i zivaca da bilo shta napishu.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
napisaći ti ja još po nešto
pitanje je bilo 100 puta kao i odgovor a imaju i teme sa tom tematikom u detalje obješnjeno
i jako je nekulturno i nezahvalno što te mrzi i da potražiš
već bi volio sve posebno da ti napišemo ?
jel znaš ti koliko je svaki dan ljudi koji pitaju za hps?
toliko da me ne mrzi ovo da pišem a za sijalicu ti mogu reć sve u dvije
a slonče naše je još mlado na ovom forumu pa ima živaca da odgovara odgovoreno
zato te molim da imaš više obzira prema ovom forumu
jer niko ne dobija platu da tebi odgovara
i nije ovo javno dobro već privatan site
 
09.02.2008
18
0
0
35
Ma sve je nekako izmjeshano, neki vichu ovo, neki ono, jebiga ne mogu se odma snac tako dobro, samo sam htjeo odgovor iz prve ruke, ali ako smaram, a ochigledno smaram, idem dalje sam sa prikupljenim informacijama dosad pa kud puklo da puklo.
Hvala svima na izdvojenom vremenu i sugestijama, vecina je pomogla.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Gle pitaj ga jel to lampa na natrijev izboj (vjerojatno je al da budes ziher). Ak veli da je tojeto
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Jel' prozirna ili 'zamagljena' žarulja ?
Koliko sam shvatio, tebi je lik pokazivao živine žarulje ...

A i ovaj HPS na kojega referirash se slabo koristi u europi, tako da vjerujem da nije to to.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
evo jedno pitanje i nadam se vasim misljenjima ... ispricavam se ako je pitanje vec bilo postavljeno !

zanima me sta mislite o flowering clonovima ?

da li je netko mozda imao iskustava po tom pitanju ?

hvala... :respect: !
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ne znam sta ti vidis u tom linku sta si mi dao a ja ne jer sam ga vec procitao, bez brige .

mozda ti ne znas o cemu ja pricam ...ali nije ni bitno ...

cisto sumnjam da je netko to radio jer svi prakticiraju uzet clonove u vegu tj prije

floweringa ili najkasnije do 10 dana floweringa !

a ono u cemu je caka ...uzet klonove na 21 dan cvjetanja ili kasnije !

stvar je u tome da brze razvijaju korijen i vise se granaju, ali ima i svojih nedostataka .

sad, nisam to prabao izvesti pa me zanimalo da li netko mozda je !

netko je bio radio experiment ..... uzete klonove ravno na 12/12 bez vega .... torca ili netko...

uglavnom..da su uzeti flowering clonovi to bi bilo bolje po toj istoj teoriji !

drugi puta molim te samo malo pazljivije procitaj post . hvala.

peace !
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Jel moze pomoc pre nego izgorim instalacije.Ovo do lampe mi je jasno ali ovo sa leve strane nista ne razumem.Sta mu je ovo F i N i jos na semi pokazuje uzemljenje a tu je samo jedno metalno parce.Evo slika prilicno mutna ali moja kamera ne moze bolje

Brain?
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
@balcan.... zao mi je ako mislis da zbunjujem ljude , kad malo bolje razmislim to i radim, ispricavam se .

nego ova stvar je za mene nova, za tebe ne znam da li je i da li si probao, ali ne vjerujem da jesi jer kazes da je gubljenje vremena i samo me zanimalo da li se netko pozabavio time...i nebi bas reko da je gubljenje vremena ....

evo ovdje je jedan link sa foruma, ali dopalo mi se to da je popracen slikama da ipak nesto mogu vidjeti....i lijepo kaze da se brze i bolje razvijaju i granaju od normalnih klonova, mislim na flowering klonove .

http://forum.grasscity.com/advanced-growing-techniques/48941-what-flowering-clone.html

molim te samo nemoj misliti da se pravim pametan ili nesto, samo me zanima .

hvala. peace !
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
@hempman F i N su Faza i Nula :cool44: Znači to dvoje u utičnicu (nije važno ako ih slučajno zamjeniš), a uzemljenje na kućište reflektora, ali nije obavezno.

Drugi put malo udalji kameru pa će biti bistrija slika, ovako oči bole :icon_smile::icon_smile:
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
evo da ne otvaram novu temu...tu cu pitat....
vjerojatno je vec pisano,al posto nemogu nac.....da ne duljim...

zanima me epsom salt...kako se to zove na hrvatskom? jel ima za kupit u hrvatskoj?
i jel ima nesto sa istom "funkcijom" ko epsom salt,a da je dostupno u kucanstvu ili poljoapotekama?

Hvala unapred....pozzzz :wave:
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
@hashberryboy
Magnezijev sulfat ili gorka sol. koristi se pri "čišćenju crijeva". trebao bi moći kupiti je u ljekarnama. doduše ne znam jer je nikad nisam koristio ali kažu da provedeš dan na školjci. ima i boljih laksativa :D
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
nego imam i ja pitanje... guglam ja nešto i naletim na http://www.marihuana.co.uk/cannabis-seeds/pukka/long-john-silver/index.html
jeli netko čuo za ovo i koliko je za vjerovati ovome?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.