Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.10.2008
29
1
3
51
Bas hteo odgovoriti ali me prestize:

0.4kw * 24h = 9.6kwh
9.6kwh * 31dan = 298kwh
298kwh * 0.054e(skuplja tarifa)=16e mesecno

Na rezimu 12/12 ispada 8e mesecno.
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
*******,a otkuda ti to da je pod flourosentnim svijetlom. nije nego je pod hps 250w osram plantastar.i nemislim na ove zelene dlačice dvije nego odmah pored nijh se pojavljuju po jedna kuglica pokraj svake iz koje izlaze dvije bijele dlačice u obliku slova V.aaaaaalllloooo
 
16.06.2009
13
0
0
41
Ako nekog zanima
Northern Lights #5 x Haze Feminised

10 seed,neka me cimne na pp. pa se dogovorimo.

Veliki pozdrav

Uzeo sam 20 kom. ali i od ovih 10 sam dobio i vise nego sto sam planirao pa su mi ovih 10 visak a zao mi je da propadnu...
 
16.06.2009
13
0
0
41
Jeste ta racunica ali dodaj tu i nekih 0.20kw za prigusnicu i upaljac,ostalo je sve ok.Veiki pozdrav.
 
16.06.2009
13
0
0
41
Lepo na ventilator (koji predpostavljam da imas) stavis mokru krpu ili u sam box ubacis cinijicu sa vodom da moze da isparava,dok se box zagreva sa svetlom.To je najprakticniji nacin.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda


Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.


Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.


Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.
 
23.12.2009
21
2
0
41
ljudi imam jednu uzasnu vest. juce je moj matori isao da obailazi novu kucu i kakve sam ja kur...e srece resi da udje u sobu gde mi je bio box. ne znam sta mu je bilo, nije isao u novu kucu ima godinu dana. ja sam sklonio kljuc od sobe ali izgleda da su na unutrasnjim vratima neki prosti kljucevi koji pasuju za sva. ukratko, nadje biljke, pokida, polupa reflektor...... na kraju krajeva nije mi do toga toliko. on je mislio da ja od vojske ne pusim travu, i sad mi je krivo u 3pm on je konzervativan covek i sad ovo dozivljava kao da se ja radim u najmanju ruku heroinom, njemu je svaka droga ista. nisam pametan kako da se opravdam. mislim nemam ja sta da se plasim njega, nisam klinac, imam 27 god, zenu i dete, nego mi je krivo sto verujem da sam mnogo pao u njegovim ocima.
da li je neko od vas imao slican problem i kako ste ga resili?
 

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
dal mozete pomoci u jednoj stvari. naci biljka je izrasla ima vec oko 10-11 cm, 4 listica su 2 su rebrasta a dva su glatka. Problem je u tome sta ona meni ide u visinu, i onda se rusi jer je stabljika jos pretanka. dal bi trebao nesto poduzet? sta vi mislite ili da samo stabljiku izravnam tako sta cu zavezat biljku sa spagom za neki predmet ili? moze mala pomoc, koji savjet.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
weedman82,više sreče drugi put.Baš mi žao razbijenih stvari.
Mislim da večina članova ima negodovanje od strane roditelja ili nekog,s kom živi.
Riješi problem na neki svoj način,nema univerzalne metode.Najbolje poznaješ svoje roditelje pa smisli nešto prihvatljivo za nih,ako tako nešto uopče postoji.
 

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
a cuj imam 2 lampe u svakoj lampi su zarulje od 60w i svaka zarulja ima 220-240 V. da zamjenim 60w sa 100w?
 
26.10.2008
29
1
3
51
weedman82
ljudi imam jednu uzasnu vest. juce je moj matori isao da obailazi novu kucu i kakve sam ja kur...e srece resi da udje u sobu gde mi je bio box. ne znam sta mu je bilo, nije isao u novu kucu ima godinu dana. ja sam sklonio kljuc od sobe ali izgleda da su na unutrasnjim vratima neki prosti kljucevi koji pasuju za sva. ukratko, nadje biljke, pokida, polupa reflektor...... na kraju krajeva nije mi do toga toliko. on je mislio da ja od vojske ne pusim travu, i sad mi je krivo u 3pm on je konzervativan covek i sad ovo dozivljava kao da se ja radim u najmanju ruku heroinom, njemu je svaka droga ista. nisam pametan kako da se opravdam. mislim nemam ja sta da se plasim njega, nisam klinac, imam 27 god, zenu i dete, nego mi je krivo sto verujem da sam mnogo pao u njegovim ocima.
da li je neko od vas imao slican problem i kako ste ga resili?​


Bitno je izbeci zucne svadje i sve spustiti na politicki dialog. Najgore prolaze keve jer su u sredini i neznaju kome vuci stranu. Ako matorac cuti i izbegava razgovor u tom slucaju super jer je to njegova stvar a to sta ce on (ili bilo ko drugi) o meni misliti me se apsolutno netice sve dok znam sta ja mislim o sebi. Uglavnom nisi usamljen, vecina nas je prosla (ili prolazi) kroz ovaj vid porodicne torture, bitno je da znas sta ti hoces a posle je lahko.
Mnogo uspeha:sun2:
:eek:hno:Steta opreme...
 
23.12.2009
21
2
0
41
izgleda da se situacija odvija povoljno. seo sam sa starim i objasnili se ko ljudi. objasnio sam mu da ja nisam nikad napravio nijedan eksces bio naduvan ili str8. to je deo mene i gotovo. bez obzira na moje poroke ja radim kao crnac za svoju porodicu, obezbedjujem kucu svime sto treba, placam racune na vreme...... pazljiv sam muz i brizan otac....... pa sta hoce vise od mene, imam i ja pravo na mojih 5 minuta. naveo sam kao argument i komsiju mojih godina koji je alkoholicar, ima zenu i 3 dece, nikad ne radi i kad radi sve popije... a to je legalno i alkohol je malte ne drustveno prihvatljiv iako je 100 puta gore zlo. igrao sam otvorenih karata, i mogu vam reci dalo je rezultata... mislim da moje iskustvo moze da pomogne mnogima, i zato sam resio da podelim sa vama. jedini uslovi koje su moji imali je da nikad ne kazem nikoime da gajim{ sto mi savrseno ne pada na pamet, i da ne pomisljam o komercijalnom uzgoju { to takodje ni lud}. i da se ne kokam previse { i to nemam obicaj} to bi bilo to ljudi, i mislim da uz malo srece vsko moze da se izbori za sebe
 
23.12.2009
21
2
0
41
e sad pitanje. imam veliki stari zamrzivac. da li bih mogao od njega da napravim box tako da stoji uspravno, cime bih dobio 50x75x180 box. znam da ce hps 250 biti i previse za toliki prostor, jedino nemam predstavu kako da regulisem grejanje kad je svetlo iskljuceno, jer treba da stoji u zgradi koja se ne greje
 

bmw

01.04.2007
10
0
0
48
Posedujem opremu za hidroponski uzgoj. Nevidim puno zaiteresovanosti za tu vrstu uzgoja.Sto se tice moje prakse pocetnik sam,mada i sa teorijom nisam bas bogat.Sve te potapajuce pumpe dovedem u vezu sa glavnim crevom iz glavnog spajam tanka da bi na kraju stavio kapaljku jedna pupa slaba druga jaka na spojevima creva kaplje sou program.Bacio sam 50eu na eksperimente sa crevima,pumpama,kapacima izgleda bezveze.Da li da odustanem od ovog nacina uzgoja?Umalo da zaboravim koko diskove.Stavio sam u njih par proklijalih semenki sta dalje,kad ih poceti hraniti,kako ih staviti u kokos?Niz zezanja ima li neko pametan savet?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.