Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Inq je napisao(la):
Klikni u mom potpisu na LST tutorial.

Svakako LST ako već nije primjenjen. Ali šta ako imaš LST-iranu biljku, razgranatu za pop..... i toliko je zabusenila da više nemaš šta LST-irat. A nekolilko fan-listova definitivno pokriva nove vrhove? Jel bolje pustit na miru, pa koji se probiju, dobro uspiju ili in je bolje rasčistit put. Osobito ako se radi o 10-om danu cvjetanja?
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
229
243
43
Hasan bin Sabah je napisao(la):
Svakako LST ako već nije primjenjen. Ali šta ako imaš LST-iranu biljku, razgranatu za pop..... i toliko je zabusenila da više nemaš šta LST-irat. A nekolilko fan-listova definitivno pokriva nove vrhove? Jel bolje pustit na miru, pa koji se probiju, dobro uspiju ili in je bolje rasčistit put. Osobito ako se radi o 10-om danu cvjetanja?

mogu reć iz iskustva da joj se neće ništa desit ako se lišće odreže.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Jel se može stresom, dok je mala, biljki promjenit
spol?
Al ono namjerno?
Uzo sam reznicu i stavio u rakijski štamplek, u ormar u mrak, kolko sam skužio a pregledo sam sve tu na VUTRI da se spol pokaše nakon 2 dana u mraku... Trenutno sam u fazi superprodukcije, oću napravit maksimalno moguće reznica...

Into the SUN!!:sun2:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ne 2 dana u mraku... :) Vec 2 dana na rezimu 12/12 svetla.

Buljci ne mozes promeniti pol(mozes ali je komplikovano). Ako je stresom maltretiras dobices hemafrodita.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Hvala Ing!

NEbi teo imat hemafordita :) ma svejedno ionak ak ga napravim ići će u outgrow e.

Baš sad sam bio na temi štedne/flou žarulje, niš mi nije jasno, meni veg. super ide sa štednim tip 860. Još da uspijem nać negde HPS.
:eek:hno:
 
26.02.2007
38
0
0
42
poz ljudi
mozda mamo glupo sto ovo pitam ali mene svakako interesuje.
dali pametno bilju u cvetanju da se malo odkloni lisce?
svaki savet je skola.:read:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Inq je napisao(la):
Ne 2 dana u mraku... :) Vec 2 dana na rezimu 12/12 svetla.

Buljci ne mozes promeniti pol(mozes ali je komplikovano). Ako je stresom maltretiras dobices hemafrodita.

Meni se nikad jos nije desilo da kad prebacim iz vegetacije, u cvjetanje, da biljka nakon 2 dana pokaže spol..... tek nakon 2 nedelje (10-14 dana)....
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Bezze_Sa je napisao(la):
Meni se nikad jos nije desilo da kad prebacim iz vegetacije, u cvjetanje, da biljka nakon 2 dana pokaže spol..... tek nakon 2 nedelje (10-14 dana)....

A jel se ikome dogodilo da biljke pokažu spol U TOKU VEGETACIJE, tj. nakon 3 tjedna u režimu 20/4? I kad su stavljene na 12/12, nakon 2 dana definitivno je potvrđen spol koji je uočen u predcvjetanju.

Ma jasno mi je da nakon duže vegetacije biljke same pokažu spol (predcvatnja, jel tako), ali na 20/4...u 3 tjedna? Sorta je WW by Nirvana.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
kis dragan je napisao(la):
poz ljudi
mozda mamo glupo sto ovo pitam ali mene svakako interesuje.
dali pametno bilju u cvetanju da se malo odkloni lisce?
svaki savet je skola.:read:

Rezanje nije pametno, iako su mišljenja podjeljena. Ako nisi radio LST, probaj obavezno (kolega Inq je napravija odličan vodić)...treba bi pomoć. Svejedno, ono lišće koje ti smeta nekako savij uz stabljiku da otvoriš put svitlu; provjereno radi.
 
26.02.2007
38
0
0
42
Hasan bin Sabah je napisao(la):
Rezanje nije pametno, iako su mišljenja podjeljena. Ako nisi radio LST, probaj obavezno (kolega Inq je napravija odličan vodić)...treba bi pomoć. Svejedno, ono lišće koje ti smeta nekako savij uz stabljiku da otvoriš put svitlu; provjereno radi.

e to cu i da uradim posto mi bas smeta lisce.sad sam dnevnik malo update aj pogledaj pa ostavi komentar sta mislis sta je najbolje da se uradi.poz
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Čišćenje lišča oko budova i da ne pokrivaju rastuće vrhove ne smeta u ingrow uzgoju. Osobno radije savijem list i zakačim ga pod list od rastućeg vrha.
Ali u outgrou uzgoju logično je da lišće na budovima štiti iste od kiše i tako dalj...
I nebi ga trebalo sjeći.

Uzmete malo špagice i kolčića i vrh koji smeta povučete u stranu e!

IN to the SUN!!:sun2:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ograz je napisao(la):
Čišćenje lišča oko budova i da ne pokrivaju rastuće vrhove ne smeta u ingrow uzgoju. Osobno radije savijem list i zakačim ga pod list od rastućeg vrha.
Ali u outgrou uzgoju logično je da lišće na budovima štiti iste od kiše i tako dalj...
I nebi ga trebalo sjeći.

Uzmete malo špagice i kolčića i vrh koji smeta povučete u stranu e!

IN to the SUN!!:sun2:

Kratko i jasno :icon_wink:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Lisce koje izlazi kroz budove se ne dira (pogotovo ako je natopljeno kristalima)
To se kasnije na susenju uvije u bud i postane hrskavo s kristalima dok je bud mesnat i ljepljiv:)

radje biljci osigurate prave uvjete nego da se odma navali na cupanje listova !
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
doomer je napisao(la):
Lisce koje izlazi kroz budove se ne dira (pogotovo ako je natopljeno kristalima)
To se kasnije na susenju uvije u bud i postane hrskavo s kristalima dok je bud mesnat i ljepljiv:)

radje biljci osigurate prave uvjete nego da se odma navali na cupanje listova !

U svakome slučaju rezanje ja zadnja opcija. Ali ovo savijanje lista radi, a nema stresa i ostane list. List manje - centar za hranjenje manje, a to ni dobro:eek:hno:
 

bmw

01.04.2007
10
0
0
48
Dobro vece,interesuje me da li je ventilator za simuliranje vetra u boxu neophodan ili moze ovaj sto uvlaci vazduh ujedno i to da obavlja?Jos bih pitao da li ventilatori rade non stop ili samo dok rade svetla? Malo sam naporan ali molio bih odgovor,puno srece svim uzgajivacima!
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Lisce koje izlazi kroz budove se ne dira (pogotovo ako je natopljeno kristalima)
To se kasnije na susenju uvije u bud i postane hrskavo s kristalima dok je bud mesnat i ljepljiv:)

Tacno znam na sta mislis... Posla mi voda na usta :)

A sto se tice rezanja... Ja sam se uverio da sa LST-om biljka mnoogo bolje izgleda i vise poraste za isti period.
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
4pw83ux.jpg
moze li mi tko reci gdje je problem ........ PH mi je 6.8 . jucer provjeren ..... i da , jos nesto .... danas sam htio kupiti hidrogenski peroxid , ali bilo je vise ''koncentracija'' . koja je najbolja ?
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Biljka ti izgleda "sparušeno"... Provjeri temperaturu, čini se da je prevelika. Ako je temp. u razumnim granicama (20-25 za ovako malu) onda povećaj udaljenost svjetla od biljke. Kad povećaš udaljenost svjetla od biljke a ništa se ne popravlja za 2 dana onda ti nešto zaista nije u redu s kojijenjem jer biljka očigledno ne dobiva dovoljno vode i zato se je "objesila".
Čudna mi je ta zemlja? Daj joj mira i povećaj malo razdoblje mraka da se smanji isparavanje vode s listova. Moguće je ako si je presađivao da si joj oštetio korijen. U tom slučaju prekrij posudu s plastičnom vrećicom, ne zalijevaj par dana da korijen ne trune, smanji svjetlo i čekaj da se oporavi.

Premalo je informacije, moraš napisat šta si joj radio...:eek:hno:

IN to the SUN!!:sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.