Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
Bezze_Sa je napisao(la):
Bull @ Nesto kontam da to nije vuva, mislim sjeme vuve, ipak bi ona morala izbaciti prvi vrh, fakat ovo prvi put vidim, kako god. I da je prevelika koncentraija fosfora u zemlji, logicno razmisljajuci, ona bi sve jedno izbacila vrh.... i listove pa makar prve one oble....
Nego jes' fakat siguran da je vuva to? U svakom slucaju, ja nisam nikad vidio nista slicno, pa bila to vuva ili ne. Ali ja bih je svakako ostavio u svakom slucaju, cisto da vidim sta ce biti kasnije...

10000% je vuva ........ samo sto nju nisam stavljao pod maramicu nego drito u zemlju .......... da je iscupam ili da ostavim pa da vidim sta ce ispasti ......
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ja ću ti reći sljedeće bilo kako bilo baci to u smeće jer od toga nikad niš frende . i da je neka marihuana pa to stari ja neznam zašto držiš samo ti zauzima mjesto . Biljka od početka treba ići svojim prirodnim tokom bez velikih poteškoća i samo uz odgovarajuće svjetlo i njoj potrebne uvjete kao što su voda nutrienti i slično ... e i da ne zaboravim dobru genetiku pod naglasak samo tad ćeš biti zadovoljan svojim trudom od 3 mj.
toliko od mene pa ti kako želiš pozz

kak bi se reklo flush down the toilet :) lol
 
07.04.2007
0
0
0
36
Da li biljkama u fazi cvetanja treba temperatura za koji stepen visa nego u vegetativnoj fazi,posto je napolju sve toplije,a mi imitiramo prirodne uslove onda bi i temperaturu trebali malo da povisimo ili se varam?!
 
16.06.2007
2
0
0
35
pukim slučajem 20 biljaka izraslo je u 1 posudi. kada bi ih trebala presaditi, kako znam da su dovoljno jake da izdrže stres a da ih ne oštetim? rastu na prozoru gdje imaju dovoljno svjetla i svega. pitanje. ako rastu vani znači da mi lampa nije potrebna?:signs054:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Čim prije ih premjesti svaku za sebe dok im se korjenje nije ispreplelo... čim duže čekaš tim ćeš im više štete nanijeti prilikom presađivanja. Ako su vani lampa ti ne treba.
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
6f6ualc.jpg
de mi recite dali je ova biljka spremna za onu metodu sea of green ? thx
 
21.06.2007
18
1
0
33
Pozdrav!
Ja sam narucio juce kod sponzora :) vrecicu semenki. E, sad ja sam kod nacina slanja/placanja naznacio: "Shipping Method: Seeds - Graines - Zaden" jer mi je tako ispalo najjeftinije :D E, sad zanima me sta je to tacno, i da li to (nadam se) ne znaci da ce na neki nacin biti naznaceno na paketu da su unutra semenke?
 
07.04.2007
0
0
0
36
Hakim je napisao(la):
Pozdrav!
Ja sam narucio juce kod sponzora :) vrecicu semenki. E, sad ja sam kod nacina slanja/placanja naznacio: "Shipping Method: Seeds - Graines - Zaden" jer mi je tako ispalo najjeftinije :D E, sad zanima me sta je to tacno, i da li to (nadam se) ne znaci da ce na neki nacin biti naznaceno na paketu da su unutra semenke?
Nije to problem uopste,nigde ne pise sta je unutra.Mada postoji drugi problem...kerovi na granici mogu da nanjuse sta je unutra,jer i semenke mirisu(naravno mnogo slabije od trave,ali mirisu)a ne postoji nikakav premaz unutra da odbije miris!Nirvana je resila taj problem tako sto je u bocici u kojoj salje semenke poprskala benzinom iznutra!alien se malo igra sa tim.
 
21.06.2007
18
1
0
33
Tnx3info.
E, sad ja sam narucio alien nix ... ne znam kako su one zasticene ...
jel ce samo da vrate semenke ili zaplene ako nadju ili mogu da me krivicno gone sto sam narucio?
 
07.04.2007
0
0
0
36
Hakim je napisao(la):
Tnx3info.
E, sad ja sam narucio alien nix ... ne znam kako su one zasticene ...
jel ce samo da vrate semenke ili zaplene ako nadju ili mogu da me krivicno gone sto sam narucio?
To je jako mala kolicina da bi kod nas u Srbiji zapocinjali istragu ako bi nasli sta je unutra.U svakom slucaju bez brige,u najgorem slucaju mogu to da vrate u holandiju ako im je sumnjivo...nisam cuo da je neko stradao zbog toga.
 
07.04.2007
0
0
0
36
Znaci ovako:Biljke su stare 56 dana(racunam od kad sam proklijale semenke posadio u casi)i izraslo je ovo gore u predhodnom postu!:costumed-smiley-027 E sad ove biljke su iz nirvana mixa,koja je ovo biljka ne mogu da je prepoznam.
 

dehhiher

Aktivan Član
05.04.2007
90
0
0
49
Izvan kuce imam jednu tzv. Letnju Kuhinju, e sad kako je taj objekat podeljen na jednu veliku prostoriju ok 16m2 i manju 1,5x4m (verovatno kao ostava?!?!), ja bih da paralelno gajim pecurke shampinjone (sa klimom i vent.) i u manjoj u tri poluprostorije, na dva mesta od 1m duzine i pola prostora sirene te prostorije od 1,5m po 400w hps svaku i na recimo 0.5mx0.75m 4x18w ili 6x18w na dve etaze tj visine 1m za majke tj klonove tako da otprilike imam svakog meseca turu. da ne bih morao leti da se borim sa temperaturom. 1. da li bih smeo da mesam vazduh sa pecurkama posto one posle nedelju dana ne zele vise co2 tj potreban im je samo prve nedelje. a bojao bih se da zbog nekih bakterija ili slicnih stvari s***** i njih i vunju.
2. ako ne mesam vazduh da li u vecem growbox, ovom mom od 4x1,5 gde koristim samo oko 40% moze manje da se provetrava tj sistemi sa dodavanjem co2?
 
07.04.2007
0
0
0
36
U kom mesecu unutrasnjeg uzgajanja bi trebalo da biljka pusti cvetove,konkretno kod skunk#1 ? Moje su stare 60 dana(racunam od kad sam klicu posadio u saksiju) i nema znakova cveta.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Dobrovoljac je napisao(la):
Da li biljkama u fazi cvetanja treba temperatura za koji stepen visa nego u vegetativnoj fazi,posto je napolju sve toplije,a mi imitiramo prirodne uslove onda bi i temperaturu trebali malo da povisimo ili se varam?!

u fazi cvetanja jim je najčešče odgovaralo :
dok je svetlo upaljeno oko 22-26˙C
kad se ugasi svetlo od 19-22˙C a i dost amanje ali nekim sortama niska takodje ne mirise bas-to mislim ispod 17˙C

sad sve zavisi od mogučnosti -dok cveta možeš ti temperaturu slobodno sve do 10˙C ako nije neka extra osetljiva ali veg faza je poželjno iznad 17-18˙C
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.