Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Hehehhe pa zar ima "mozgova" ko bi domestosom po biljci??? :icon_lol: Doduse nisam ja dodao, NE PO BILJCI, nego box da se dezinfikuje!!!! :) LOLčina,
btw: Pa ko domestosom "čisti" ( :) LOL) biljku onda ovaj hobi nije za njega!!!! :) heheheh
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
LOL ...... mislim da nitko normalan
nebi biljku oprao domestosom .....
sva ta mala sranja i zivotinjice
se polako povlace ..... tj. nestaju ...
jupyyyy .... :sun2:
 
14.09.2007
2
0
0
35
jedno pitanje...

čula sam od nekoga kako je najbolje u vrijeme cvijetanja rezati sve listove, tj ostavljati uglavnom samo cvijetove iz razloga što će više tih hranjivih sastojaka odlaziti u cvijetove , jer inače dosta odlazi i u listove??

true or bull shit? :costumed-smiley-027
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Istina to sto se hrane tice, ali ako skines sve listove, mislim da ces sjebaćeš biljku.... Jedino mozes skinuti one koji su pozutili, tj. ukrutili se...i one koji su poceli zutiti, donje npr. iii naravno mozes isto od prilike 10-tak dana pred skidanje da skines SVE listove...samo da ostavis cvjetove....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ja uvek govorim,da svi koji se odluče za ovaj hoby i prihvate se prvog uzgoja uvjek idite prvo na metodu sto jednostavnije to bolje.Ponovite prvo osnove rasta svih biljki i upotrebljavajte gnojiva... iz svojih lokalnih vrtnih centara,zadruga...
Na netu je toliko informacija i tehnika,da se očetnik zbuni.Odradite prvi grow a onda kad budete malo sigurniji u sebe lako je odabrat tehniku ili opremu.

Inačer zasame listove morate znati,da je to neke vrste skladista hrane... Listove se ne reckaju...
Osobno skidam samo one koji zaklanjaju svetlost cvetu i najčesče ostavim listove,možete u zadnjm danima skinut večinu lista ako je dosta zarasla inačerčete si napravit vise stete nego koristi.
sretno
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
Imam jedno pitanje ... dali biljci smeta kada
je stavim iza prozora jer je sunce jako i kao
da osjecam da se povecala temperatura (valjda
zbog stakla) .?. (ovo malo sam smisljao 10 min
jer neznam kako bi to opisao) ... pozz :sun2:
 
16.09.2007
4
0
0
42
imam pitanje? ima li negdje na netu upute sto, kako, gdje, kada i zasto- u vezi uzgoja, ali da je na nasem jeziku ...:signs054:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Neki saljivdzija je u pitanju, cudio sam se cudu kad sam vidio sto je pitao ; D

no dobro idemo dalje....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Haj' reci i nama koja je... da znamo i mi :icon_lol:
Najbrza (koliko ja znam) je LowRider, ali ne vjerujem za 44 dana da od sjemena do kraja da postoji IJEDNA sorta, vrsta...
Ako naletiš, javni i nama ovamo :)
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
E ovako nabavio sam 5 stednih lampi ne znam koliko vati al su 327 i imam jednu isto stednu od 30W 640;
Imam ormar kojem cu ugradit ventilator i pokusat svoj prvi indoor;
Stvarno nemam uslova da uzgajam uvijek nego samo bih zelio izgurat jedan grow indoor sada pa mi se ne isplati davat pare na HPS jer cu ovo sve i onako kad grow zavrsim bacit jer nemam uslova trenutno da se sa tim bavim:eek:hno:
Sta mislite jel bi mogao izgurat jednu zenku do kraja sa ovim lampama meni nije bitno koliko ce da bude grama,ni da je bas jaka toliko nego cisto ono da vidim i kako je tako uzgajat?
 
09.08.2007
5
0
0
34
Interesuje me koliko je potrebno prostora u visinu ovoj biljci i koliko mi treba lampi za 5 biljaka ove sorte...Hvala unapred
 
16.09.2007
26
0
0
31
e ja imam par pitanja,moze li se od neke biljke napraviti low rider,npr ja neznam sjeme pa da se osiguram od velikih da ju smanjim i da bude max velicina 60cm,i ima li neka lampa koja nije skupa i da nije velika a da dobro sluzi,moze ih biti i vise

poz
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
coma je napisao(la):
Interesuje me koliko je potrebno prostora u visinu ovoj biljci i koliko mi treba lampi za 5 biljaka ove sorte...Hvala unapred

kolko ih dugo vegetiras u cvjetanju ce se jos poduplat, inace bubble gum je srednje visoka biljka, nekad znaju potegnut u visinu...........

a lampi za 5 biljaka minimum 400w ako ces normalno vegetirat
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ljubazni gospodin je napisao(la):
e ja imam par pitanja,moze li se od neke biljke napraviti low rider,npr ja neznam sjeme pa da se osiguram od velikih da ju smanjim i da bude max velicina 60cm,i ima li neka lampa koja nije skupa i da nije velika a da dobro sluzi,moze ih biti i vise

poz

Sjeme lowrydera kosta oko 50 eura ako se ne varam, sto se lowrydera tice najpametnje je za pocetak napravit grow za seed........


Sto se lampe tice mozes za pocetak probat sa 250w Hps, kosta oko 40 eura komplet.....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ljubazni gospodin je napisao(la):
e ja imam par pitanja,moze li se od neke biljke napraviti low rider,npr ja neznam sjeme pa da se osiguram od velikih da ju smanjim i da bude max velicina 60cm,i ima li neka lampa koja nije skupa i da nije velika a da dobro sluzi,moze ih biti i vise

poz

za tu visinu ne treba lowryder-naprimer večina mojih biljki je oko 60-70cm sa malo večim urodom
Morate biti realni i očekivati od lowrydera oko 10-20g ne vise!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.